Robotlu Sıhhi Tesisatçı

Robotlu Sıhhi Tesisatçı
İçeriği Puanla

Robotlu Sıhhi Tesisatçı denilince akıllara genelde büyük büyük iş makineleri gelmektedir. Ancak bu yanlış bir olgudur. Firmamız bünyesinde bulunan Robotlu Sıhhi Tesisatçılar teknolojiyle beraber çalışmalarını ortak yürüten diğer cihazsız çalışan ustalardan farklı olan kişilerdir ve robot yada cihazları sayesinde her tesisat sorununa kolaylıkla çözüm bulabilmektedirler.

Teknoloji bu denli hayatımızın her noktasındayken tesisat alanında da kullanmamak olmazdı. Tesisat konusunda eskiyen yapılarda genel olarak sorunlar oluşmaktadır. Bu durumda bir çok zorlukla karşı karşıya kalan tesisat ustaları çözüm için teknolojinin sağlamış odluğu ayrıcalıkları kullanmakta fayda görmektedir. Teknolojinin tesisat ustalarına katmış olduğu cihazlar ve robotlar sayesinde sorunların çözümü çok daha kolaylaşmıştır.

Robotlu Sıhhi Tesisatçı

Robotlu Sıhhi Tesisatçı

Robotlu Sıhhi Tesisatçı İstanbul

Tesisat alnındaki yenilikleri firmamız bünyesinde çalışan ustalarda görebilirsiniz. Elinde makinesi olan ustalara robotlu tesisatçı denilmektedir. Robotla çalışmak zannedildiği kadar işi rahat hale getirmiyor. Sadece yaptığımız incelemelerde birazcık daha güvenli olmamız için kanıtlar sunuyor. Su kaçak ve tıkanıklık açma işi için kullandığımız robotlar farklıdır. Robot denince bir çoğumuzun aklına kendine kendine bir fazlaca işlemi icra eden aletler veya tasarımlar gelir.

Aslında lügat anlamı ile robot otomatik anlamına da gelir ve anlamını da tam olarak karşılayan işlevlere sahiptir. Robotlu su tesisatçı da bu tanımın içerisini dolduran bir anlatımdır. Çünkü aygıt ile döşem işlemi yapmak başlı başına bir kolaylık ve çözüm kolaylığıdır. Su tesisatı ile uğraşan insanların bu konudaki sorunlara çözüm bulabilmeleri için uzun yılların deneyimine haiz olmaları icap eder. Yeniliğin en bariz tarafını robotla pimaş tıkanıklığı sorununu da görebilirsiniz.

Aksi taktirde tesisattaki sorunların bulunması veya ayrım edilmesi fazlaca zordur. Üstelikte bir su kaçağı tespiti işleminin veya atık boru tıkanıklarının çözümüne ait kati bir sonuca ulaşılmaması da muhtemeldir. Her işe hususi ekipmanları bünyesinde barındıran robotlu tesisatçılardan biriyiz. Sistemli bir iş planıyla alınan randevular bilgisayara kaydedilir. 14 takım aracından size en yakın olan birimimize servisiniz gönderilir. İletişim bilgilerinizin yazılı olduğu biçim personelin parlak zeka telefonuna düştükten sonrasında size gelecek takım gelmeden bir saat ilkin sizi bilgilendirir.

Gerekli kontroller yapılmadan ilkin müşteriden ayrıntılı bilgiler alınır. İncelenen su tesisatlarına müsait robot aygıt araçtan getirilip ölçümler yapılır. Oluşan sızıntının yeri belirlendikten sonrasında onarım bölümüne geçilir. Yapılacak muamele lavabo tıkanmasını açmak ise masraf borusunun çapına bakılırsa kullanılacak araç-gereç değişkenlik göstermektedir. Günümüzde atık su borusu sistemi fazlaca değişmiştir. Çevreci olarak düşünülen bu sistemler, el yıkama lavabosu ve duş giderlerinden akan suları ayrı bir masraf borusuyla bir depoya boşaltır.

Ufak bir filtrelemeden sonrasında klozet Rezervuarlarına, wcye dökülmek suretiyle basılır. Bu tür sistemler el yıkama ve duştaki suların boşa gitmemesi için yine wcye dökülmesini sağladığından, yakında zamanda uğruna savaşlar çıkabilecek kadar mühim olan su kaynaklarında büyük tutum edilmesini sağlar. Bu şekilde araştırma yaparsak; kirli su da kendi arasında ikiye ayrılır. Ancak bu kadar ayrıntılı düşünmek için ülkemizin hemen hemen buna hazır olamadığını kabul ederek, bu mevzuyu tek başına ele alacağız.

Robotlu Sıhhi Tesisatçı Firmamız

Pis su giderleri devletimizde hela, lavabo ve mutfak giderinin bağlı bulunmuş olduğu hatlara denir. Bu hatlar mutfak, hela ve lavabo kısmının ayrı olması gerekirken, devletimizde bir çok yerde birleşiktir. Bu sistemin doğurduğu sorunlardan bahsedelim. Sistem mutfak giderindeki yağlanmalardan kaynaklanan, açılması fazlaca zor tıkanıklıkların oluşmasına sebep olabilmektedir. Sorun ancak mutfak borusunda olsa, mutfak giderinin kullanması durdurularak sıkıntı halledilebilir.

Ancak tüm sular aynı gidere bağlı olduğundan, herhangi bir sıkıntı yaşanması niteliğinde hiç bir yerden tek damla su dökülmemesi icap eder ki tadilat yapılabilsin. Ancak takdir edersiniz ki bu tarz bir olay da olası değildir. İki hattın birbirine bağlanması, daire arasında de pek fazlaca tıkanmaya sebep olur. Mutfaktan banyoya giden hattı, yatay olarak götürmek zorunda kalındığı için; hat eğimsiz ve uzun olur. Bu nedenle eğimsiz ve uzun olan mutfak giderinde yağ kalıntılarından ötürü çabucak tıkanmalar olur.

Pis su gideri açma servisi size ve etrafınızda herhangi birine ansızın lazım olabilecek bir servistir. Lazım olur mu? Elbette bu şekilde düşünmeniz doğaldır şu sebeple evinizde herhangi bir masraf tıkanmazsa bunu anlayamazsınız. Başınıza bu şekilde bir iş gelmesini istemeyiz tabi. Ancak geldiği gün en süratli halde ulaşabileceğiniz bir aletle kirli su gideri açan servis numarası lüzumlu olacaktır.

Firmamız tarafınca size verilen servis hizmetlerinde, acele durumlarda anında bizlere ulaşabilmeniz için size magnetler bırakıyoruz. Buzdolabına yapıştırılan yazışma bilgilerimizin bulunmuş olduğu bu mıknatıslı kart, kaybolmaz ve arzu ettiğiniz an göz önünde olur. Pis su gideri için lavabo, hela ve makine giderleri olmak suretiyle çoğu zaman üç kısımdan oluşur. Ancak bahsettiğimiz bu vaziyet daireler için geçerlidir. Bu giderleri kullanırken dikkatli olmak icap eder.

Dikkatli olunmazsa, ortaya çıkacak olan sonuçlar hiç de iyi olmayabilir. Pis su gideri açma servisimiz, bunun için kurulmuştur. Tıkanan giderleri kırmadan dökmeden açarak hizmet vermekteyiz. Giderlerin tıkanıklığı açıldıktan, sonrasında kamera ile muhakkak imaj alıp, siz kıymetli müşterilerimize ihtiyaç duyulan bilgiyi veriyoruz. Eğer kalıcı bir hasarınız varsa kamerayla görüntüsü alınıp, sizi mevzu hakkındaki bilgilendiriyoruz.

Robotlu Sıhhi Tesisatçı

Robotlu Sıhhi Tesisatçı

25.09.2021
291
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara