Rutubet nedeniyle Kırmadan Su Kaçağı Bulmak

su kaçağı bulma uzmanı
0

Evinizde su kaçağı olduğunu nasıl anlarsınız?

Su kaçağından şüpheleniyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur. Eğer bariz şekilde, damla damla, oluk oluk ya da sızıntı şeklinde olan bir akıntı yoksa kesin bir su kaçağı tespiti yapmanız zor olabilir. Su kaçağı olduğunu anlamanın çeşitli yöntemleri vardır. Öncelikle hava şartlarından ya da evin konumundan kaynaklanan herhangi bir rutubet ile su kaçağını karıştırmamalısınız. Eğer rutubetten daha fazla bir nemlenme, damlama, tüylü bir görüntü ya da sararma söz konusu ise muhtemeldir ki su kaçağı ile karşı karşıyasınız.

Peki bu konuda kesin tespiti nasıl yaptıracaksınız?

Kırmadan su kaçağı bulma , son teknoloji Alman marka ürünler ile artık çok kolay ve zahmetsiz. Teknolojinin son derece ilerlemiş olduğu günümüzde, tesisat alanında da çok büyük ilerlemeler mevcuttur. Günümüzde su kaçağı ve diğer tesisat işleri çok daha kolay çözülebilmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma işi konunun ehli, alanında uzman personelimizce, en doğru yer tespit edilerek, son teknoloji araçlar kullanılarak yapılmakta ve çok daha zahmetsiz ve gereksiz masraflara yol açmadan teslim edilmektedir.

Tesisattaki sıkıntılar, su kaçağı başlarda çok sıkıntılı olmaz ya da idare edebileceğiniz bir seviyede olsa bile zamanla daha büyük sorunlara yol açabilir, binanızda ve duvarlarınızda oluşacak ve hatta temelde oluşacak zararlara neden olabilir. Ya da önemsemediğiniz ufak sızıntılar aslında en başta kolayca çözülebilecekken zamanla daha büyük bir sıkıntı haline gelebilir. Tesisatınızda herhangi bir sorun varsa ya da bundan şüpheleniyorsanız mutlaka çok vakit kaybetmeden uzman kişilerce kontrolünü yaptırınız.

En başta bunu yaparsanız sorun büyümeden ve binanıza zararı dokunmadan işi halletmiş olursunuz. Şüphelendiğiniz bir nemlenme ya da sızıntıyı kontrol ettirmekten çekinmeyiniz. Çünkü uzman personelimiz 7/24 hizmetinizde olup, eğer bir su kaçağı tespit edilmez ise herhangi bir ücret talebimiz söz konusu değildir.

Sertifika sahibi ve yıllardır bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz kırmadan su kaçağı bulmak için özel cihazımızla evinize gelir ve ufak bir sorun için büyük masraflara girmeden, garantili olarak en hızlı ve temiz şekilde sizlere hizmetimizi sunar.

1 Bilgi Talebi

    • Hasan

      Evin 2 odası ileri derece rutubetli. Bina eski olduğu için çözemeyeceğimiz söyleniyor. Böyle bir durum var mı? İlla bütün boruları değiştirmek mi gerek rutubeti sıfıra indirmek için? Başka yol yok mu?

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA