• Yazar:  melike

Sancaktepe Su Kaçağı Bulma

sultangazi su kacagi bulmak
0

Sancaktepe ilçesi İstanbul’un her geçen gün gelişme kaydeden ilçeleri arasında yer almaktadır. Sancaktepe’de toplam 20 mahalle ve 1 tane köy yer almaktadır. Son sayımlara göre ise ilçenin nüfusu 250 binlere dayanmıştır. Sancaktepe su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmet sayesinde bütün Sancaktepe sakinlerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Sancaktepe ve çevresinde su kaçağı konusunda hizmet veren birçok tesisatçı olabilir. Fakat bu tesisatçıların hiçbirisi firmamızın sahip olduğunu tecrübeye sahip değildir. Bu yüzden hizmetlerini sundukları zamanlarda her zaman bir eksiklik olduğunu görebilirsiniz. Sanccaktepe ve çevresinden firmamızsan hizmet almak için iletişime geçen kişiler genellikle daha önceden mahallelerinde yer alan bir tesisatçıyla çalışmış fakat iyi sonuçlar alamamış kişilerdir.

Mahalle tesisatçıları genellikle hizmet sunarken eski yöntemleri kullanmaya devam ediyorlar. Bu yöntemler özellikle yeni binalarda net sonuçlar alınmasının önüne geçmektedir. Fakat Sancaktepe bölgesinde hizmet veren firmamız en son  teknoloji cihazları kullanarak hizmetlerini sunmaktadır. Bu yüzden müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Diğer su kaçağı firmalarına baktığımız zaman değil son teknolojiyi kullanmak güvenilir ve profesyonel hizmet sunduklarını bile göremiyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Sancaktepe su kaçağı bulma konusunda uzman olan firmamız bu uzmanlığını müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Birçok müşterimizi bizimle iletişime geçmeden önce pahalı olduğumuzu düşündüğünü söylüyor. Fakat sonrasında ise onlara sunduğumuz uygun fiyat politikamız sayesinde bu düşüncelerinden vazgeçiyor. İnsanların bu şekilde düşünmelerinin en büyük sebebi; verdiğimiz bütün hizmetlerde en son teknolojiyi kullanmamız ve çalışanlarımızın işinde profesyonel isimler olmasıdır. Genellikle piyasaya baktığımız zaman işinde profesyonel olarak hizmet veren su kaçağı bulma ve onarım firmalarının sayısının çok az olduğunu görüyoruz. Firmamız profesyonel yapısıyla diğer firmalara nazaran her zaman ön planda olmaya devam edecektir.

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe’nin her geçen gün gelişen yapıya sahip olması yeni binaların da yapılmasını sağlıyor. Oturduğu binanın yeni olduğunu ve su kaçağı olmayacağını düşünen kişilerin bu konuda çok fazla yanıldığını söyleyebiliriz. Çünkü; su kaçağı yeni veya eski fark etmeden her binadan yaşanabilecek bir sorundur. Su tesisatında kalitesiz malzemelerin kullanılması veya herhangi bir sebepten oluşabilecek çatlaklıklar yeni binalarda da su kaçaklarının oluşmasının en büyük sebepleri arasında yer alıyor. Firmamız binanın eski veya yeni olması fark etmeksizin müşterilerine su kaçağı tespiti ve onarımı konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır.

6 Yorum(lar)

  • Tahsin

   Sancaktepe’de oturuyorum. Evim bir apartmanın giriş katında yer alıyor. Bina oldukça eski. Uzun yıllardır bu evde yaşıyoruz. Son zamanlarda salonda rutubetlenme olmaya başladı. Dışardan içeri girince kötü bir rutubet kokusu alınıyor. Duvarda da döküntü olmaya başlayınca tesisatta sorun olduğunu anladım. Boruların birinde kaçak var diye düşünüyorum. Fakat tam yeri belli değil. Banyonun boruları bu kısımdan geçiyor galiba. Bu konuda bana yardım ederseniz çok memnun olurum. Haftaiçleri çalışıyor oluyorum. Pek vaktim olmuyor. Hafta sonu halledebilirsek çok iyi olur.

  • Berat Gündüz

   Evimin su tesisatındaki sorun ile ilgili sizden yardım istiyorum. Şu borularinda kaçak var galiba. Yatak odasında rutubet oluşuyor. Bu durum yaklaşık bir aydır böyle. Banyoya komşu yatak odası. Bu yüzden sorunun banyodaki borulardan kaynaklandığını düşünüyorum. Evim Sancaktepe’de. İstanbul genelinde hizmet verdiğinizi görünce yazmak istedim. Yazıları okudum. Son derece ilgimi çekti. Rutubet ilerledikçe duvarın boyasına da zarar veriyor. Bu yüzden bu sorunu hemen çözüp tekrar odayı boyatmam gerekiyor. Bana bilgi verirseniz çok memnun olurum.

  • özcan

   merhaba komşumun sizi tavsiyesi üzerine şuan buraya yazıyorum pimaş borusunda su sızıntısı mevcut acaba bu sorunun üstesinden gelme gibi bir durumunuz olabilirmi bana kaliteli bir iş çıkartacağınızı söyledi komşum inşallah yanılmaz

  • bilal

   merhaba mutfak borusu ve tuvalet borusunun değiştirilmesi gerekiyor ilgi gösterip yardımcı olursanız geleceğiniz gün ve süreyi bana bildirirseniz iletişim sağlarız teşekkürler şimdiden

  • Selçuk

   Tuvalet tıkanıklı konusunda sizlerden yardım almak istiyorum, evimin tuvaleti sürekli olarak tıkanıyor, tuvalet giderine peçete ya da farklı bir şey atmıyoruz ancak inşaat sırasında bazı şeyler gider içerisinde kalmış, o yüzden oluyor sanırım.

  • Selin

   oturduğum bina çok eski malum bu nedenlede tesisatıda eski sürekli bi sıkıntı çekiyorum banyo duvarımda kabarmalar meydana geldi gelip tamir ettiler kırıp dökme yok noktasal atış buna denir ya bundan sonra her tesisat sorunumda sizi arayacağım

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA