Sıhhi Tesisatçılık Sektöründe Ersoylar Tesisat Kalitesi

sihhi tesisatci
0

Artık mahalle aralarında hizmet veren su tesisatçılarının pek de rağbet görmeyen ve ihtiyaçlarınızı karşılamayan çözüm metotları yüzünden ciddi anlamda bu alanda kurumsallık ve rekabetin artması sebebiyle insanlar daha ileri teknoloji metotların arayışı içine girmişlerdir.

Bu sayede firma olarak hem ciddi anlamda kendimizi geliştirmemiz hem de Ersoylar Tesisat kalitesinin altyapısını oluşturmamız sayesinde müşterilerimiz oldukça memnun kalmış olup sıhhi tesisatçılık konusunda ciddi anlamda yenilikler yapılmasını sağlamıştır. Çünkü gözle görülmeyen bu tesisatlar ve kendi halinizde müdahale etme şansınızın olmaması ciddi anlamda kurumsal çalışmalar yapmanız gerektiğini sizlere göstermektedir.

Su kaçaklarına müdahale ederken öncelikle tüm su tesisat vana ve musluklarınızı kapatarak ön hazırlığımızı yapmaktayız ki en ufak hata payına yer vermemek adına bu yaptığımız işlem olmazsa olmaz bir durumdur. Daha sonra kendi özel basınçlı pompalarımızla ufak ayarlarda ve bar aralığında basınçlı su vererek su tesisatlarınızı akustik dinleme cihazlarımızla tek tek dinleyerek sorunlu olan bölgelerin sesini dinlemeye çalışıyoruz.

Burada en ufak bir hata payının olmamasının gerekliliği ile birlikte eğer yanlış durumlara düşmektense işimizi uzatarak %100 emin olmadan herhangi bir kırma işlemine girmiyoruz. Ve kesin emin olduktan sonra en fazla bir fayans kırarak eğer “T” noktasında değilse sorunlu bölgeyi ortaya çıkarıyoruz. Randevu usulü çalışan firmamıza günün her saati ulaşabilir ve eğer sizler de her yerin kırılıp dökülmesini istemiyorsanız bu konuda bizlerde %100 garantili destek alabilirsiniz.

2 Yorum(lar)

    • halime aslan

      geçen hafta aradım sıkıntımı dile getirdim. bir ekip gönderdiler kış temizliği için lavabo açma petek temziliği gibi işler için insan bu kadarmı bey efendi olur ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler.

    • mahmut bozdağ

      Sıhhi Tesisatçılık Sektöründe abartısız en iyi firma Özenişler Tesisat her seferinde bir komşumuz bir akrabamıza önerdik . ersoylar Kalitesi ile nam salmış bir firma .

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA