• Yazar:  melike

Şile Su Kaçağı Bulma

sile su kacagi bulma
0

İstanbul’un Anadolu yakasının her geçen gün gelişen ilçeleri arasında Şile önemli bir konuma sahiptir. Şile’de yer alan binalar ve iş yerleri genellikle eskidir. Bu yüzden en fazla oluşan problemler arasında su kaçağı problemleri yer almaktadır. Şile su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız Şile’de oluşan su kaçağı problemlerini kısa süre içerisinde tespit ederek tamir etmektedir. Şile’de su kaçağı konusunda kaliteli hizmet veren bir firma bulmak çok zordur. Bu yüzden genellikle insanlar firmamızla iletişime geçerek su kaçaklarını tespit ettirmektedir ve onartmaktadır.

Şile’de hizmet veren tesisatçıların büyük bir çoğunluğu eski diyebileceğimiz sistemleri ve makineleri kullanmaktadır. Firmamız ise bunun aksine son teknoloji ile üretilen robotlardan yardım alarak su tesisatı yaşanan bölgeyi noktasal olarak tespit etmektedir. Su kaçağı yaşanan bölgelerde su sesine karşı hassas algılama özelliğine sahip olan cihazlarımızı kullanıyoruz. Aynı zamanda görüntülü sisteme sahip olan makinelerimiz bizlere su kaçağının boyutları ve tam olarak nerede olduğu konusunda detaylı bilgi sunmaktadır.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Şile su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız aynı şekilde su kaçağı tamiri hizmeti de vermektedir. Su kaçağı tamiri için ilk olarak çalışanlarımız evinizde veya işyerinizde su kaçağı olan bölgeyi özel cihazlarımızla tespit ediyorlar. Sonrasında ise bu bölgede olan su kaçağı hakkında sizlere detaylı bilgiyi veriyorlar. Aynı zamanda sizin kafanızda yer alan bütün soru işaretlerinin çözülmesine özellikle dikkat edilmektedir. Soru işaretlerinizin hepsi çözüldükten sonra ise sizin de onay vermeniz halinde tamire başlanır.

Su kaçağı bulma işlemi sırasında evinizde hiçbir kırık oluşmaz. Fakat su kaçağının tamiri sırasında su kaçağı olan bölgeye ulaşmak için kırma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Yalnız kırma işlemlerinde sadece evinizde su kaçağı olan bölge kırılır. Onun dışında su kaçağı olmayan bölgede kesinlikle hiçbir işlem yapılmaz. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra kırılan bölge onarılır ve bu şekilde en basit yöntemle en hızlı şekilde su kaçaklarınıza çözüm bulunur.

Garantili Hizmet

Firmamız sunduğu bütün su kaçağı hizmetlerinde garanti vermektedir. Su kaçağı tespit edildikten sonra sizin de onaylamanız halinde su kaçağı olan bölge onarılır. Onardığımız bu bölgeden bir yıl içerisinde tekrar sorun yaşarsanız bu sefer hizmet garantimiz kapsamında tamir işlemlerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Sunduğumuz garantili hizmet sayesinde müşterilerimiz hiçbir zaman sorun yaşamıyorlar. Genellikle tamir işlemi yaptığımız yerlerden kullanıcılarımızın tekrardan sorun yaşamadıklarını söyleyebiliriz.

7 Yorum(lar)

  • Sabiha

   Şile’de evimizde su borusu patlamıştı. Normalde bu konularda çok hassasım. Ben banyoyu mahvedecekler diye korkuyordum. Her yeri sökerler sonra tekrar yaparlar. Bir sürü toz toprak pislik olur diye korkuyordum. Eşim bu şirketi bulmuş. Çağırdı hemen geldiler. Eve girdikleri andan itibaren çok titiz ve temiz davrandılar. Hiç korktuğum gibi olmadı. Banyoda da sadece patlağın olduğu yeri kazdılar ve tamir ettiler. İş bitti dediklerine neredeyse ortalık hiç dağılmamıştı. Bu durum beni çok memnun etti. Gerçekten temiz çalışıyorlar. Beni bu büyük dertten kurtardıkları için çok teşekkür ederim hepsine.

  • Cengiz Hancı

   Evimin tuvalet giderinde sorun var. Şile’de apartman dairesinde oturuyorum. Dairem 4. katta olmasına rağmen bazen çekmiyor. Anladığım kadarıyla bir tıkanıklık var ama sorun her zaman olmuyor. Bazen normal şekilde çekerken bazen de çok yavaş çekiyor. Çekmediğinde çok rahatsız edici oluyor. Bu yüzden bu durumdan kurtulmak istiyorum. Sizin sitenizi internette gördüm. Yazılanları inceledim. Bana da yardım edip bu sorundan kurtarırsanız çok memnun olurum. Sizden haber bekliyor olacağım.

  • hamide

   merhaba selamlar şilede yeni taşındığım evde tesisat problemi sıkıntısını yaşamaktayım daha önceki kiracı artık ne yaptıysa göçmüş durumda günahınıda almak istemem oda ayrı bir konu şilede ofisiniz ve hizmet sağlayıcınız varsa telefon hattımdan ulaşın bana 0545 2** ** **

   • Özeniş Tesisat

    Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.İlgili telefon numaranızı tarafımıza ulaştırmışsınız efendim size en yakın sürede dönüş sağlayıp probleminiz konusunda sizi memnun edecek şekilde çözüm odaklı çalışıp kökten sorunu çözüme kavuşturacağımız hususunda şüpheniz bulunmasın.

  • tufan

   Firmanıza teşekkür mesajımı yazmak istedim geçtiğimiz cuma günü rutubet kokusu için firmanıza başvurmuştum tufan ben şileden başından beri göstermiş olduğunuz ilgi ve titizlikle yürüttüğünüz çalışmadan dolayı memnun oldum çok sağolun çok varolun demekten başka birşey gelmiyor elimden Allah razı olsun

  • Pınar

   Eski bir binadan ev almayı düşünüyoruz, evi kontrol ettik hemen hemen çok sıkıntısı yok gibi ancak ufak bir koku var ev içerisinde ve bu konunun giderlerle alakalı olabileceğini söylediler, bunun kontrolünü yaptırmak için sizden randevu almak istiyoruz.

  • Cemalettin

   Hayırlı işler. Kaç tesisatçı çağırdıysam bulamadı sorunu. Ekibiniz makineyle hemencecik buldu ve halletti. Teşekkürler.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA