• Yazar:  melike

Silivri Su Kaçağı Bulma

silivri su kacai bulma
0

Silivri, İstanbul Avrupa yakasında olan bir ilçedir. İstanbul’un merkezine uzak olduğu için birçok işlemin en geç verildiği bölge diyebiliriz. Yaklaşık olarak nüfusu son sayımlara göre 135 bin civarındadır. Toplam 22 mahalle ve 13 köyden oluşmaktadır. İstanbul’un merkezine uzak olması su kaçağı problemlerinde de sorun yaşanmasına sebep oluyor. Silivri su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız Silivri sakinlerine en hızlı ve kaliteli şekilde su kaçağı tespiti hizmeti vermektedir. Gezici firmalarımız gün içerisinde İstanbul’un her ilçesine su kaçağı hizmeti sunduğu gibi Silivri bölgesine de sunmaktadır.

Silivri su kaçağı bulma konusunda firmamızın diğer birçok firmaya göre daha önde geldiğini söyleyebiliriz. Bunun sebebi ise; firmamızda bu hizmet sunulduğu sırada en son teknolojiyle üretilen cihazlar kullanılmaktadır. Diğer firmalara baktığımız zaman ise böyle bir şeyin söz konusu olmadığını görüyoruz. Genellikle kullanılan cihazlar ve yöntemler eski yöntemlerdir. Bu yüzden su kaçakları bulunacağı sırada evinizin birçok bölümünde kırıklar oluşturulabilir.  Buda sizlere hem dekoratif açıdan kötü bir görüntü oluştururken hem de ekstra maliyet oluşturacaktır.

Ersoylar Tesisat olarak sunduğumuz bütün hizmetlerimizde her zaman en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sunmaya dikkat etmiş bir firmayız. Firmamız tarafından sunulan hizmetlere baktığımız zaman diğer birçok firmaya nazaran kalitenin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Son teknoloji kullanılarak üretilen cihazlarımız sayesinde ise su kaçağı olan bölümleri hiçbir kırma veya dökme işlemi yapmadan sadece birkaç dakika içerisinde bulabiliyoruz. Cihazlarımız en ufak bir su sesine bile hassas olarak üretilmiştir ve kameralı sisteme sahiptir. Bu sayede var olan su kaçaklarınız bir sorun olmadan tespit edilir.

Su borularınız genellikle duvarlarınızın arkasında veya alt katta oturanlar için yerin altındadır. Bu yüzden kırılıp boruların yerleri tespit edilmektedir. Fakat artık bu yöntemlerle çalışmamaktayız. Son derece modern cihazlar ile kaçak su sızdıran borularınızı kısa bir zaman içerisinde yerini tespit etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz cihazlar kırmaya gerek kalmadan bu durumdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Ve daha sonra tekrardan bu durumları yaşamamanız için evinizdeki tüm su borularınızı düzenli bir şekilde yılın belirli ayları içerisinde kontrol ettirmeniz sizler için yararlı olacaktır. Borularınızın kontrolleri içinde bizleri arayabilir, gerekli tüm hizmetleri bizlerden sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Birçok kişinin su kaçağı oluştuğu zaman ilk dönemlerde tam olarak anlayamadıklarını görüyoruz. Su kaçağı oluştuğu zaman ilk olarak duvarlarınızda hafif dökülmeler ve evinizde rutubet gibi kokular oluşabilir. Bu durum komşunuzda da yaşanabilir ve komşunuz sizi su kaçağı konusunda uyarabilir. Genellikle su kaçağı konusunda tespite gittiğimiz birçok evde sorunun kişinin komşusunda olduğunu görüyoruz.

Su kaçağının belirtilerinden bir diğeri ise; su faturalarının normalin üzerinde gelmesidir. Her zamanki gelen su faturanız son zamanlarda normalin üzerinde daha fazla gelmeye başladıysa sorun evinizde veya iş yerinizde oluşan su kaçağından meydana gelebilir. Bu konuda korkmanıza gerek yok. İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren firmamız Silivri bölgesinde de en iyi hizmeti sunarak son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

7 Yorum(lar)

  • Selçuk

   Silivri’de apartman dairesinde oturuyorum. Yan komşum geçenlerde geldi. Evlerinde su sızıyormuş. Bu şirketi o bulmuş ve evine çağırmış. Komşumun evinde kaçak aramışlar fakat bulamamışlar. Bu durumda suyun benim dairemden sızabileceğini söyledir. Ben de gelip baksınlar dedim. Adamlar son derece dikkatli bir biçimde makineler ile evi taradı. Kaçak benim tesisatımdaymış. Böyle bir durumun hiç farkına varmıştım. Tamir ederim mi diye sordular. Olur dedim. Gerçekten de su borusunda kaçak varmış. Oluşabilecek başka sorunlardan da beni kurtarmış oldular.

  • Erdem Öztürk

   Silivri’de müstakil evim var. Bina çok eski ve özellikle su tesisatında sorunlar çıkıyor. Daha önce patlaklar, tıkanıklıklar oldu. Eve çağırdığım ustalarlardan hiç memnun kalmıyordum. Ya eksik yaparlardı yada dünyanın parasını alırlardı. Son sefer yaşadığım problemde bu şirketi buldum. Silivri’de ve İstanbul’un her köşesinde çalışıyorlar. Gerçekten iş ahlakı olan profesyonel insanlar. Kısa süre içerisinde geldiler, ilgilendiler. Sorunu hallettiler. Üstelik bir yıl garanti verdiler. Eğer bir yıl içinde sorun olursa tekrar ilgileniriz dediler. Üstelik fiyatları da uygun. Boş yere masraf çıkarmadılar. Çok teşekkür ederim hepsine .

  • didem

   özeniş tesisat merhabalar isminiz gibi inşallah özenli iş yapıyorsunuzdur silivride ofisiniz bulunmaktaysa birebir konuşmayı tercih ederim bu anlamda iletişim adreslerinizden size ulaşcağımıda tarafınıza bildirmek isterim

  • fırat

   Kaliteli firmanıza teşekkür ederim mutluı bir müşteri olarak benide tarafınıza yazsanız yanlış olmaz 🙂

   • Özeniş Tesisat

    Merhaba fırat bey çok teşekkür ediyoruz efendim.Bizimle olduğunuz için hakkımızdaki güzel düşünceleriniz için ayrıca teşekkür etmek isteriz.Dilediğiniz konuda tarafımıza ulaşacağınızıda bilmenizi isterim.

  • Orhan Gülle

   Cihazla kaçak su tespiti yaptığınızı duydum, eve yeni fayans döşettik ve fayanslara zarar gelsin istemiyoruz, sadece birkaç tanesini feda edebiliriz.

  • Sedat Çakar

   Silivride Yazlığım var pis su giderinde tıkanıklık oluştu arkadaşlar sağolsun hızlıca gelip tamir ettiler ben tatilim zehir olacak diye üzülmüştüm ki çok iyi iş çıkardılar teşekkürler

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA