• Yazar:  melike

Şişli Su Kaçağı Bulma

sisli su kacagi bulmaa
0

İstanbul’un hatta ülkemizin en gelişmiş ilçeleri arasında Şişli ilçesi de yer almaktadır. Şişli’de birçok binanın yanı sıra birçok iş yeri ve iş hanı da bulunmaktadır. Ne yazık ki bu binaların büyük bir çoğunluğu eskidir. Binalar eski olduğu için bazı sorunların yaşandığını görebiliriz. Yaşanan en büyük sorunun ise su kaçağı problemi olduğunu söyleyebiliriz. Şişli su kaçağı bulma konusunda uzman olan firmamız Şişli’de yaşanan su kaçağı gibi problemlerde en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Su kaçağı konusunda sadece su kaçağı tespiti alanında değil aynı zamanda su kaçağı onarımı alanında da hizmet vermekteyiz.

Şişli su kaçağı bulma hizmeti veren firmalara baktığımız zaman bu firmaların diğer birçok firmanın önüne çıkmayı başardığını görüyoruz. Firmamızın daha fazla öne çıkmasını sağlayan özelliği ise; su kaçağı bulma konusunda diğer firmalara nazaran daha profesyonel hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin hepsinde son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Su kaçağı konusunda Avrupa’da geliştirilmiş olan cihazları getirerek hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Cihazlarımızın son teknoloji olması sayesinde evlerinizde veya işyerlerinizde su kaçağı tespiti yapılacağı sırada herhangi bir kırma veya çatlatma işlemleri yapılarak dekorasyonda bozulmalara sebep olunmaz. Kırmadan su kaçağı bulma konusunda uzman olan firmamız sizlere bu hizmeti piyasadaki en iyi cihazlarla vermektedir. Şişli ve çevresinde yaşayan veya işyeri olan kişiler evlerinde oluşan su kaçağı problemlerine bu şekilde çözüm bulabilirler.

Genellikle su kaçakları tüm evlerde ve iş yerlerin de görülebilir bir durum haline gelmiştir. Başa çıkılmaz olarak bilinse de artık su sızdıran borular ile başa çıkılmaktadır. Kamera sistemleri ile borularınız da oluşan su kaçağının nerede ve neden olduğunu anlaya bilmekteyiz. Kullandığımız elektronik cihazlar bizlere  tüm soruların cevaplarını vermektedir. Bu yüzden borularınızın onarım işlemleri kısa bir süre içerisinde başarılı sonuçlar ile sonlandırılmaktadır. Daima memnun kalacağınız cihazlar sizlerin en zor zamanlarınızda yanınızdadır. Bizleri acil ulaşım numaralarımızdan arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Firmamıza Güvenebilirsiniz

Şişli su kaçağı bulma evresinde müşterilerimizin bizlere evlerini ve işyerlerini emanet ettiğinin farkındayız. Bu yüzden sunduğumuz hizmetler kapsamında kullanıcılarımızı mağdur edecek hiçbir işlem yapmamaya dikkat ediyoruz. Yapacağımız bütün işlemlerde ilk olarak müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti verirken ilk olarak su kaçağı olan bölgeyi tespit ediyor. Makinelerimiz sayesinde evinizde bir kırma işlemi yapmadan rahatlıkla tespit edebiliyoruz. Makinelerimiz en ufak su sızıntısı sesine bile duyarlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda kameralı sisteme sahip olduğu için su kaçağının olduğu bölümleri net olarak göstermektedir. Bu şekilde evinizde nerede su kaçağı olduğu noktasal olarak belirleniyor.

Su kaçağı noktası belirlendikten sonra sizlere su kaçağının detayları hakkında bilgi verilir. Su kaçağının boyutu, nasıl tamir işlemi yapılacağı ve maliyetinin ne kadar olacağı konusunda detaylı olarak bilgilendirilirsiniz. Bu bilgilendirmeden sonra sizlerin de onaylamanız halinde gerekli tamir işlemlerine başlanır. Tamir işlemleri en kısa sürede en profesyonel şekilde yapılarak bu konuda bir daha sorun yaşamanız engellenecektir.

8 Yorum(lar)

  • Salim sencer

   Şişli’de apartman dairesinde oturuyorum. Banyomun köşesinde su birikiyordu. Başlarda banyodan kalan sular olduğunu düşündüm. Fakat suyu temizleyip banyoya hiç kullanmama rağmen yine de şu biriktigini fark ettim. Bu durumun su tesisatındaki bir kaçaktan kaynaklandığını düşünüyorum. Fakat benim dairemde gözle görünür birşey yok. Acaba yan dairelerden mi kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bu durum daha ilerleyip büyük sorunlara yol açmadan çözüm bulmam lazım. İnternette sizin sitenizi buldum. Suyun nerden sızdığını bikubilirseniz çok memnun olacağım.

  • zekayi önal

   Evimin su tesisatında sızıntı vardı. Ben bu durumu fark etmeden komşularım şikayete geldi. Alt katta, hatta onunda altında duvarlarda rutubet oluşmuş. Sonra fark ettim ki banyo dolabının arkasında aynı durum söz konusu. Bunun üzerine bu şirketi buldum ve aradım. Evim Şişli’de. Hemen geldiler. Sorunu tespit edip kazdılar ve su sızıntısını tamir ettiler. Gerçekten profesyonel çalışan insanlar. üstelik bir yıl garanti verdiler. Eğer bir yıl içerisinde aynı yerde sorun olursa tekrar tamir edeceklerini söylediler. Gerçekten memnun kaldım.

  • zekayi önal

   Evimin su tesisatında sızıntı vardı. Ben bu durumu fark etmeden komşularım şikayete geldi. Alt katta, hatta onunda altında duvarlarda rutubet oluşmuş. Sonra fark ettim ki banyo dolabının arkasında aynı durum söz konusu. Bunun üzerine bu şirketi buldum ve aradım. Hemen geldiler. Sorunu tespit edip kazdılar ve su sızıntısını tamir ettiler. Gerçekten profesyonel çalışan insanlar. üstelik bir yıl garanti verdiler. Eğer bir yıl içerisinde aynı yerde sorun olursa tekrar tamir edeceklerini söylediler. Gerçekten memnun kaldım.

   • Özeniş Tesisat

    Merhabalar Zekayı Bey Sizi memnun edebildiysek ne mutlu bize efendim ilgili probleminizi çözüp sizi memnun edebildiysek doğru yolda olduğumuzun birer göstergesidir.En ufak bir problemde bize ulaşabileceğinizi bilmenizi ister tekrar tekrar teşekkür ederiz.

  • Yakup

   üstadım selamın aleyküm yakup ben şişliden uzun süredir oturmakta olduğum apartmanda rutubet kokusu başgösterdi alt komşumdada bu sorun var dolayısıyla 1 kişiye değil 2 eve hizmet vereceksiniz bende araştırma yapıp komşumada bilgi vereceğimi söyledim sizden tek ricam beni mahçup etmemeniz ve biran önce dönüş yapmanız

  • orkun

   hocam mutfak borularındaki problemimi gidermek için hala firma bulmuş değilim enson size rastladım siz bu konuda detaylı bir destek vermeniz söz konusuysa tarafıma ulaşmanızı beklemekteyim.

  • Caner Göç

   Mutfak lavabosu sürekli olarak tıkanmaya başladı, marketten eve lavabo açıcı toz taşımaktan bıktım artık gider borusunu kendi çabalarımla değiştirdim ancak yine işe yaramadı.

  • Mevlüt

   mutfak lavabomun giderinde tıkanmalar meydana geliyordu arkadaşları aradım geldiler yaptığım yanlışlarıda söylediler tıkanıklığı açıp gittiler çok teşekkür ederim çok sıcakkanlı ustaları var

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA