Son Teknoloji Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

cihazla su kaçak bulma servisi
0

Binalarda su kullanımının sağlanması amacıyla yapılan su tesisatları kimi zaman eskimeleri kimi zaman da kalitesiz malzeme kullanılması gibi nedenler ile arızlar ortaya çıkabilmektedir. Ersoylar Tesisat firmamız bu arızaların büyük tadilatlara neden olmadan ortadan kaldırılması için su kaçağı bulma İstanbul hizmeti vermektedir. Bu hizmetimizi almanız halinde su kaçağının yerinin tespit edilmesi için hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmamaktadır.

Bazı firmaların hala eski usuller ile çalıştığını bilmeli ve bunun içinde hizmet almadan önce su kaçağı nasıl tespiti nasıl yapılır diye sormalısınız. Son teknoloji cihazlar ile cevabını almadığınızda kesinlikle bu firma ile çalışmamalısınız. Çünkü bu firmanın ustaları su kaçağının yerini tespit etmek için duvarları ve zemini kıracak size de büyük masraflar çıkartacaklardır.

Su Kaçağı Bulma Cihazları Nelerdir?

Modern teknolojiyi takip eden firmamız sizler için Avrupa’da kullanılan yöntemleri ülkemize getirmektedir. Bu yöntemlerin yanında geliştirilen kırmadan su kaçağı bulma cihazları da yine firmamız tarafından ülkemize getirilmiştir. Bu cihazların geliştirilmiş olması sayesinde çok derinde olan su borularında oluşan kaçaklar bile hiçbir yer kırılmadan kısa sürede tespit edilmektedir. Su kaçağını tespit etmekte kullandığımız cihazlar ise şunlardır.

  • Robotlar
  • Hassas dinleme cihazları
  • Termal kameralar

Bu ichazları kullanma konusunda uzman olan ekiplerimiz su kaçağı tespiti nasıl yapılır sorunuza memnun olacağınız bir cevap vermekte ve eviniz kirlenmeden su kaçağını bulmaktadırlar.

Kırmadan Su kaçağının Tespiti Neden Önemli?

Günümüzde binaların çok katlı olarak yapılması ve aynı binada çok sayıda daire olması nedeniyle çoğu zaman yan ya da üst katınızda olan dairede oluşan su kaçağının sizin dairenize zarar vermesi gibi bir durum ortaya çıkartmaktadır. O daire de olan su kaçağı sizin dairenize zarar verdiği için siz de kaçağın kendi dairenizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Bu durumda su kaçağı bulma hizmetini vermekte olan firmamızı tercih etmeniz halinde cihazlarımız ile kaçağın yerini ve hangi daireden kaynaklandığını bulmaktayız. Sizde sorunu ortadan kaldırması için daire sahibine bilgi verebilmektesiniz.

Garantili Su Kaçağı Tamiri Hizmeti Vermekteyiz

İşinde uzman olan ekipler ile çalışan, kaliteli malzeme kullanmakta olan firmamız tüm müşterilerine kırmadan su kaçağı bulma ve tamiri konusunda garanti vermektedir. Su kaçağının tespitini ve tamirini yapmanın ardından vereceğimiz garanti ile bir yıl içinde aynı arızanın yaşanması durumunda da hiçbir ilave ücret almadan tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Yaşanan su kaçağı probleminin yaşattığı stresin farkında olan ustalarımız ile güler yüzlü olarak hizmet vermekte ve tüm sorularınıza cevap bulmanızı sağlamaktayız. İsteğiniz halinde su kaçağının yerini sizlere de kameralar ile göstermekte ve tamirinde nasıl yapılacağı konusunda bilgi vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve günün her saatinde nöbetçi ustalarımız ile size çözüm sunmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA