Su Akan Yeri Bulan Firma

Su Akan Yeri Bulan Firma
İçeriği Puanla

Su Akan Yeri Bulan Firma Firmamız Tesisat, su borularında patlayıcı nokta tespiti için enstrümantasyon sağlar. Su kaçaklarını gidermek için kullanılan en etkili yöntemlerden biri, bir alet yardımıyla suyun nereye boşaldığını bulmaktır. Kameranın görüntüleme işlevi sayesinde tesisatın yapısı kolaylıkla incelenebilir. Bu, sorunun nedenini hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Bu iş için kullandığımız ekipmanlar, bir tesisatçının kullanacağı çok basit bir şekilde tasarlanmıştır. Yeni nesil zanaatkarlar olarak alet kullanımını çok ciddiye alıyoruz.

Tesisatta suyun nerede olduğunu öğrenmek ve robotik kamera cihazları ile yerini tespit etmek için Firmamız Tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Zemin katta veya kendi dairenizde akan su varsa Firmamız şubelerimizi arayabilirsiniz. Titiz bir arama için hassas ölçüm cihazları ile tam yerini tespit edebiliyoruz. Noktayı kırarken seramik, granit ve fayans gibi değerli malzemeleri dikkate alıyor ve müşteriye en düşük maliyetle teslim ediyoruz. Boru hattı zemin içine ve duvara monte edildiğinden, boru üzerindeki sızıntı noktalarını tespit etmek zordur.

Bazı tesisatçılar rastgele klasik yöntemler kullanarak kaybolan yerleri bulmaya çalışsalar da, çok fazla onarım yapmanızdan başka bir şey yapmazlar. Suyun tesisata nereye aktığını bulmak aslında kullanılan ekipmanlarla çok basit bir işlemdir. Sıhhi tesisatın duvarın içinden geçtiği yeri tespit ederek kazara delinmeleri önleyebiliriz.

Su Akan Yeri Bulan Firma

Su Akan Yeri Bulan Firma

Su Akan Yeri Bulan Firma Ustası

Kamera, lavabo giderlerinde, küvet giderlerinde, klozet giderlerinde ve çamaşır makinesi giderlerinde suyun nereye aktığını algılar. Kurulum içerisinde uygun bir yerden gönderilen uzun bir kablonun ucuna kamera takılır. Bu kablo, kolayca gerilebilen ve kurulum sırasında serbestçe hareket edebilecek genişlikte bir kablodur. Bu sayede kurulumun her noktası kamera tarafından kolaylıkla denetlenebilir. Kamera fotoğraf çekerken, profesyonel bir tesisatçı kameranın ürettiği görüntüyü monitörde izleyecektir.

Bu izleme sırasında kurulumun her noktası detaylı olarak incelenir. Bazen kurulum sırasında tıkanmalar meydana gelebilir. Tıkanma, kirli atıkların tek bir yerde birikmesi nedeniyle oluşur. Atıklar orada birikir ve suyun geçişini engeller. Atık biriktiğinde kötü kokular da yayılabilir. Kamera böyle bir sorun tespit ederse o sırada gerekli aletlerle tekrar kırılmadan drenaj yeri, tesisat tıkanıklığı açılır. Kanalizasyon borularındaki su sızıntılarını kamera ile nasıl tespit edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Kullandığımız her kullanışlı elektronik cihaz farklı bir amaca hizmet eder. Firmamız Tesisat, sıhhi tesisat onarım işlerini müşterilerimizin ve bizim için kolaylaştıracak tüm donanıma sahip olup, aynı zamanda yeni teknolojileri de yakından takip etmekteyiz. Bir aletle suyun nerede aktığını bulmanın ve tespit etmenin en iyi yolu, herhangi bir yıkım işleminin olmamasıdır. Ayrıca kamera ile su kaçaklarının tespiti; Ayrıca kiremit kırıldığında tesisat borusunun kazara hasar görme olasılığını da ortadan kaldırır. Ayrıca, kameralarla sızdırma testi yapıldığı için eviniz şantiyeye dönüşmez.

Su Akan Yeri Bulan Firma İstanbul

Kanalizasyon borusu sızdırmıyorsa tuğla kırma işlemi boşuna değildir. Bu, evinizi yenilerken sizi hem büyük miktarda paradan hem de çok fazla güçlükten kurtarır. Bu araçla kanalizasyon bulan şirketleri araştırdığınızda, çoğu şirketin bu araçla sızıntı tespiti yaptığını görebilirsiniz. Bu da su kaçaklarının tespitinde kamera kullanılmasının oldukça güvenilir bir uygulama olduğunu göstermektedir. Su kaçağı günlük hayatta herkesin defalarca karşılaşabileceği durumlardan biridir. Normal hayatımızda kendi evimizde, çalıştığımız yerde, hatta bir ortamda bile su sızıntısı yaşayabiliriz.

Bir tesisatta suyun nereye aktığını bulmak için kullandığımız bu araçlar ile sızıntılar kırılmadan veya dökülmeden kısa sürede tespit edilebilmektedir. Sızıntı noktalarını bulup gerekli onarımları yaptıktan sonra sızıntının geri döndüğünden şüpheleniyorsanız ve belirtiler varsa hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz her sızıntı tespiti için size 2 yıl garanti veriyoruz. Tekrar kurulumda sorun yaşarsanız firma yöneticimiz ile iletişime geçtiğinizde hemen size gelip kurulum sürecini tekrar gözden geçireceğiz.

Bu tür durumlarla sıklıkla karşılaşılması şaşırtıcı değildir. Aletlerle su akıtacak yer arayan firmalar arasında Firmamız Tesisat titiz çalışmaları ile adından söz ettiren firmaların başında gelmektedir. Parçaladıktan sonra onarım gerektiren alan için bir onarım teklifi alacaksınız. Birçok tesisatçı, eski yöntemlerle sızıntıları tespit etmenin daha güvenli olduğuna inansa da, bu araçlar sizi kısa sürede nihai çözüme götürecektir. Bir tesisatta suyun nereye aktığını bulmak için kullandığımız bu araçların her birinin ayrı bir görevi ve işlevi vardır.

Bu onların daha verimli çalışmalarını sağlar. Temiz su borularında dinleyici kullanıyoruz ama kanalizasyon borularında kullanmıyoruz. Bu numara işinize yaramazsa veya bizim çalışmamızı istemiyorsanız, ekibimiz sizi sızıntı yerine yönlendirecektir. Firmamız su kaçağı tespit firmaları arasında oldukça eski olmasına rağmen kaliteli ekipman ve ekibi ile alanında güvenilir bir oyuncu olarak kendini kanıtlamıştır. İşlemler tamamlandıktan sonra ustalarımız tarafından servis formu kesilecektir.

22.12.2021
17
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara