Su Kaçağı Arama

su kacagi arama
0

Su Kaçağı Arama

Su kaçakları kentsel değişimden bu yana süregelen geleneksel bir sorun olma yolunda ilerliyor. Kırmadan dökmeden ithal son sistem cihazlarımızla su kaçağını noktasal tespit ediyoruz ve bir seramik kırmak sureti ile tamiratını yapıyoruz. Su kaçağı tespitlerinde genellikle sıcak su, su tesisatından su kaçağını arıyor ve buluyoruz.

Su kaçağı tespiti yaklaşık 15 dakika içerisinde yapılıyor. Evinizdeki tüm musluk ve kombi bağlantılarını körleyerek fazla basınç yardımı ile dinleme cihazlarımızla su kaçağının noktasal yerini tespit ediyoruz.

Evinizde temiz su kaçağı yoksa kamera yardımı ile gider borularına kontrol ediyoruz. Gider borularındaki arızalar küvet altında sifondan kaynaklanan pis su kaçaklarını tespit edip lokal çalışma yapmaktayız. Pimaşlarınızdaki arızalar ise conta sıyrığından ve pimaş içerisindeki meyilsizlikten meydana gelen arızaları kamera yardımı ile tespit edip, gene lokal olarak tamiratını yapıyoruz. Temiz su kaçakları alt kattaki komşunuzda damla halinde görünür. Pis su kaçakları ise tavanda boya kabarması ve sarı leke halinde yayılmak üzere iken görülmektedir.

Su Kaçağı Tespiti

Firmamızın profesyonel personeli ilk olarak dairenizin alt katınızı keşif etmektedir. Orada gördüğü duruma göre sizin dairenizden en hızlı ve pratik olarak çözüme ulaşmaktadır. Ve toplam temiz su tesisatlarınızı onarım dahil 45 dakika içerisinde bitirmektedir. Pis su kaçaklarınızı ise 1 ya da 2 saat içerisinde tespit ve onarımını yapmaktadır. Ersoylar Tesisat olarak firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Sizin de evinizde su kaçağı problemi var ise noktasal olarak aranıp tespit edilmesini istiyorsanız firmamız ile web sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 7/24 destek veren call center hizmeti ile en kısa süre için randevu alabilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA