Su Kaçağı Bulunurken İzlenilen Yöntemler

su kaçağı bulmak
0

Herkesin aklını kurcalayan sorulardan biri de kırmadan dökmeden nasıl su kaçağının noktasal olarak bulunması tespit edildiği sorusudur. Çünkü fayans veya duvar üzerinden su borularına dahi dokunmadan eliyle konulmuş gibi işaret edilmesi ciddi anlamda teknolojik gelişmeleri takip edip gerekli ekipmanları elinde bulunduran firmalar için çocuk oyuncağıdır. Su kaçağı tespit edildiği sırada bu konuda son teknolojiyle üretilen cihazlarımızı kullanarak su kaçağını tespit ediyoruz.

blank

Yapmanız gereken bir telefon uzağınızdaki Ersoylar Tesisat ekiplerinden uygun olduğunuz saatte randevu talep ederek sorununuzu belirtmeniz ve beklemeye geçmenizdir. Özel termal kameralar, ultra dinleme cihazları pimaşların içinden yürüyen mini robotlar problemlerinize direk çözüm olmaya yetecektir. Tüm bunlardan önce sorundan emin olmanız, temiz su veya gider borularınızda oluşabilecek sorunlar için karşılıklı bilgi alışverinizi yapmanız yeterli olacaktır.

İşinde Profesyonel Çalışanlar

Ekibimiz çözüme ulaştırdığı çarpıcı referanslar ile kalite ve teknolojiyi siz müşterilerine sunmaktan iftihar duymaktadır. Su kaçağı tespit cihazları ile sorun olan bölgeyi eliyle koymuş gibi bulan teknik servis ekipleri herhangi bir kırma dökme işlemine dahi gerek duymadan sizlere sorunlu bölgeyi gösterebilecek teknik bilgi ve kapasiteye sahiptirler. Eğer tesisatlarınızda gözle görülemeyecek küçüklükte çatlaklar bulunması halinde bile sahip oldukları ekipmanlarla gerekli düzeyde basıncı tesisat sisteminze uygulayarak, problemini ortada kaldıracaklardır. Tıkanıklık açma, kaçak su bulma, pimaş açma gibi tüm sorunlar yıllara dayanan tecrübelerimize güvenerek üstesinden gelebileceğimiz küçük problemlerdir.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA