Su kaçağı nasıl bulunur ?

yerdeki su patlağı
0

Günümüz teknolojisi su kaçaklarının bulunmasında artık eski yöntemleri kullanmadan yapılabilmektedir. Geleneksel yöntemler ile su kaçağı nasıl bulunur hepinizin malumudur. İlk önce su kaçağının yeri tahminen tespit edilir, daha sonra burası kırılarak su kaçağı bulunmaya çalışılırdı. Günümüzde bu yöntemler artık kullanılmamakta, elektronik cihazlar yardımı ile Özeniş Tesisat bütün su kaçaklarını tespit ederek en kısa sürede tamiratını yapıp işlemi bitirmektedir. Su kaçağı ilk olarak sızıntının görülmesi veya ıslaklığın duvar tavan vs. gibi yerlerde ortaya çıkması ile görülür. Daha sonra yapmanız gereken özeniş tesisatı arayarak uzman ve profesyonel ekip çalışanları tarafından su kaçağınız son sistem makinalar ile tespit edilerek hızlıca tamiratı yapılmaktadır. Bu şekilde evinizin veya iş yerinizin hiçbir yerini kırmadan problemli bölgeler tespit edilip anında kaçak olan yere müdahale edilerek tamiratı hızlı bir şekilde yapılmaktadır.  Su kaçağı olduğunu nasıl anlayabiliriz. Öncelikle evinizde veya iş yerinizde bulunan bütün batarya ve musluklarınızı kapatın ve su sayacınızın göstergesi bütün batarya ve musluklarınız kapalıyken de çalışmaya devam ediyorsa su kaçağı olduğundan şüphelenebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken profesyonel uzman ekiplerden yardım almalısınız. Özeniş Tesisat tüm kaçaklarınızı yerinde tespit ederek hızlı bir şekilde müdahale ederek çabucak tamiratını gerçekleştirmektedir.blank

Su kaçaklarında hızlı ve kesin çözüm ile hizmet yakınınızda

Evlerinizde ve iş yerlerinizdeki su tesisatınızdan sızıntımı geliyor. Duvarlarınız veya komşunuzun tavanında ıslaklık mı var? Muhtemelen tesisatınızda su kaçağı var. Öncelikle yapmanız gereken su kaçağı tespiti yaptırmak. Bunun için uzman ekiplerden yardım almalısınız. Özeniş Tesisat evinizin ve işyerlerinizin bütün tesisatlarını inceleyerek su kaçağı nasıl bulunur, sorusuna su kaçağının olduğu yeri tam olarak tespit ederek hızlı bir şekilde tamiratını yaparak cevap vermektedir. Bilindiği üzere eski yöntemlerle su kaçağı bulmaya çalışan geleneksel ustalar evinizin veya iş yerinizin her tarafını kırarak su kaçağı tespiti yapmaya çalışmaktadırlar. Bu yöntemle su kaçağı bulmaya çalışan ustalar hem zaman kaybı hem de maddi kayba sebep olmaktadırlar. Bunca kaybı yaşamamak için elektronik cihazlar ile işlem yapan profesyonel uzman ekiplerden yardım almanızda hem maddi hem de manevi yarar vardır. Uzman ekipler tüm tesisatınızı baştan aşağı elektronik cihazlar ile kontrol ederek olası su kaçaklarını tam yerinde tespit ederek anında müdahale etmektedirler. Hem ekonomik hem de hızlı olmaları sizlerin yararına olmaktadır.

 Su kaçaklarında hızlı tespit hızlı çözüm anında müdahale

Ev ve işyerlerinizde su kaçakları Özeniş Tesisat’ ın uzman ekipleri ve elektronik cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde tespit edilip, su kaçağının olduğu yer hemen tamir edilmektedir. Bütün bu işlemler yapılırken evinizin veya işyerinizin başka yerlerine asla zarar verilmez ve su kaçağının olduğu yer tam olarak tespit edildiği için sadece o bölge kırılarak tamiratı yapılır. Profesyonel ekiplerin yapmış oldukları tespit ve tamirden sonra yıkılan ve tamiri yapılan yerin eski haline getirilmesi de yine uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Tüm su kaçaklarında hızlı tespit çabuk çözüm ve profesyonel ekip ve ekipmanlar ile Özeniş Tesisat kaliteli hizmet ağı ile tüm müşterilerine hizmet sunmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur gibi sorularla başınızı ağrıtmayın şirketimiz ile irtibata geçerek, uzman ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde su kaçağınızı hızlı tespit ve çabuk tamir ile yüzünüz gülümsesin. Siz müşterilerimizin tüm su kaçağı problemlerinize anında tespit ederek ve hızlıca tamir bakım ve onarım ile hizmetinizde her türlü kolaylığı sağlamak şirketimizin ilkeleri arasındadır.

 

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA