Su Kaçağı Tespit Cihazı

cihazla-su-kacagi-tespiti
0

Su kaçağı genel olarak su tesisatlarımızın çatlak ve müdahale edilmemesi halinde daha büyük halde boru problemleriyle başımıza gelebilecek sıradan bir problemdir. Fakat bu problemi sıradan hale getirmek tamamen sizin ellerinizdedir. Bunun bilincinde olan ev ve iş yeri sahipleri tam olarak ne yapacağını bildiğinden problemi en az hasarla ve kısa sürede kontrol altına almak adına yapabilecekleri adımları bilirler.

blank

Son Teknoloji Cihazlar

Profesyonel firmalar, bu alanda yaygın servisleri, bu konudaki uzman ustaları ile beraber güncel su kaçağı tespit cihazı kullanımı konusunda üstün performanslarıyla, problemleri mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Firmamız bünyesinde bulunan Avrupa ve Asya bölgeleri gezici servislerimiz sayesinde istediğiniz gün ve saatte tüm su kaçağı sorunlarınızı çözmeye geliyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerine yaygın servis ağımız sayesinde, istediğiniz zaman bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Su kaçağı bulma konusunda yerli yabancı tüm makale ve teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız, hiçbir masraftan kaçından mümkün olan tüm su kaçağı tespit cihazı donanımlarını bünyesinde barındırmaktadır.

2 Yorum(lar)

  • blank
   irfan yılmazel

   özeniş tesisatı evime çağırdım çağırdığımda balta keser gibi aletleri geleceğini sanıyordum ama yanılmışım evime gelen aletleri görünce şok oldun çünkü teknolojik bir sürü alet kullanıyorlardı mükemmel bir çalışma tertipleri vardı evimde kaçağı hem bulup tamir ettiler bunun yanı sıra çok uygun fiyatlarla bu işi yaptılar. teşekkürler özeniş tesisat

  • blank
   ELMAS

   Kombinin ısısını en yükseğe çıkardım, kombinin havasını almama rağmen ve peteklerinde sularını almama rağmen halen petekler adam akıllı ısıtmıyor sanırsam peteklere giden su hattında sıkıntı var. Peteklerin suyunu alırken farkettim eskiden en az 2 lt su çıkıyordu ancak şimdi sadece bir bardak kadar su çıktı.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA