Su Kaçağı Tespit Firması

su kacagi istanbul
0

Su kaçağı ne zaman ortaya çıkarsa çıksın her zaman can sıkıcı olabilmektedir. Çünkü su kaçağının yerini bulmak, tamirini yapmaktan çok daha meşakkatli ve uğraştırıcı bir süreçtir. Su kaçağının yerinin doğru tespit edilmesi için maddi zararlar yaşanmaması adına önem taşımaktadır. Geleneksel yöntemler ile çok zor olan su kaçağı tespiti alanında öncü firmamız sayesinde çok kolay hale geliyor. Su kaçağı tespit firması ile etkili, hızlı ve ekonomik çözüm sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Firması Ne Yapar?

Su kaçağı farklı sebeplerden ötürü oluşabilmektedir. Genelde oluşum nedeni; tesisatın yıpranması, tesisat içinde çeşitli sorunların oluşması, hatalı bağlantı yapılması, sarsıntı gibi nedenler olmaktadır. Ancak nedeni her n eolursa olsun su kaçağı oluştuğunda tamirinden çok yerinin tespit edilmesi zorlu bir süreç olarak öne çıkmaktadır. Çünkü su kaçağının yerinin tespiti için tüm tesisat gözden geçirilmeli ve duvarlar kazılmalı, döşemeler çıkarılmalıdır.

Neyse ki bu yöntemler sadece geleneksel yönteme ait olarak kalmıştır. Günümüzde teknolojik gelişmeler sayesinde su kaçağı tespiti yapmak son derece pratik, zahmetsiz ve kolay bir hale gelmiştir. Garantili su kaçağı tespiti yapan firmamız sayesinde su kaçakları yanılma oranı olmadan kolaylıkla bulunabilmektedir.

Su kaçağı tespiti firması olarak sunduğumuz hizmet öncelikli olarak su kaçağınızın yerini tespit etmektir. Eğer gözle görünür bir şekilde su kaçağı bulunmuyor ve su kaçağından şüphe duyuyorsanız bu durumda belirli yöntemler ile su kaçağı olup olmadığını anlayabilirsiniz. İlk olarak su faturanız diğer ödemelerinize kıyasla yüksek geliyorsa bu durum su kaçağı olduğuna işaret edebilmektedir. Bir diğer nokta ise alt kata su damlıyorsa, duvarlarınızda kabarma ya da rutubet oluşuyorsa, zeminden bastığınız zaman su yükseliyorsa bu gibi durumlar da su kaçağına işaret etmektedir. Bu türden belirtilere tanık olduğunuzda yapmanız gereken firmamıza haber vermek olmalıdır çünkü su kaçağında erken müdahale son derece önemlidir.

Çalışanlarımız hemen akabinde gerekli incelemeleri yapmaya koyulacaklardır. Yapılan incelemeler teknik cihazlar ile su kaçağının tespitinin yapılmasına yöneliktir. Bu bakımdan termal kamera, pis su kamerası, nem ölçer ya da dinleme cihazı gibi ekipmanlar ile birlikte tüm yapı derhal incelemeye alınır. Kısa sürede sonuç veren yapısı ile birlikte mevcut su kaçağının yeri tespit edilir ve su kaçağının önlenmesine dair yapılacak müdahalelerde bulunulur. Tüm bu süre içerisinde ise yapınız hiçbir zarar görmez ve zarar görse bile çalışanlarımız tarafından oluşan zarar telafi edilmektedir.

Niçin Su Kaçağı Tespit Firmasına İhtiyacınız Var?

Su kaçağı oluştuğunda bunu görmezden gelme gibi bir durum bulunmamaktadır, kaçak tamir edilmelidir aksi halde daha büyük sorunlara sebep olabilecektir. Fakat konunun uzmanı olmayan kişiler tarafından su kaçağı bulunmaya çalışıldığında mevcut durumdan ekonomik ve maddi açıdan daha büyük sorunlar meydana gelecektir.

Uzman olmayan kimselerin müdahaleleri ile su kaçağı daha fazla büyüyebilir, yeri tespit edilemeyebilir ve yapıya fiziksel olarak zarar verilebilmektedir. Tüm bu sorunlardan hareketle su kaçağı firmasına ihtiyaç şu şekilde sıralanabilir;

  • Su kaçağı firması olarak markamız en son teknolojik ekipmanları kullanmaktadır ve böylece soruna hızlı bir şekilde müdahale edebilmektedir,
  • Su kaçağını bulmak için gereken tüm şartlar firmamız tarafından sağlandığı için garantili bulma hizmeti verilmektedir,
  • Su kaçağı bulma esnasında hiçbir zarar oluşmamakta, yapının kendisi zarar görmemektedir.

Bu koşullar altında su kaçağı sorunlarını çözmek için ihtiyacınız olan firmamızın sunmuş olduğu su kaçağı hizmetidir. Bu sayede çok kısa süreler içerisinde ve en uygun fiyatlar ile sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA