Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

sukacaktespit
0

Su kaçağı tespiti İstanbul un Tüm ilçelerinde sıklıkla aranan bir hizmet haline gelmiştir. Firmamız su tesisatlarında ve gider hatlarında oluşan su kaçaklarını noktasal olarak kırmadan buluyor.

Son teknolojiden faydalanılarak üretilmiş makinelerimiz sayesinde dış Mekan yada iç mekan fark etmeden tüm ortamlarda su kaçağını Noktasal olarak bulabiliyoruz.

Su Kaçağı Nedir ? Nasıl Oluşur ?

Su Kaçağızamanla su tesisatındaki boru ve pis su giderlerindeki pimaşların zedelenmesi ile meydana gelen yada yapılan yanlış işçilik bilinçsizce alınmış yapı malzemesi kalitesiz ürünler nedeni ile oluşan su sızma ve kaçırma sorunlarına su kaçağı diyoruz..

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları evlerde ve iş yerlerinde sıkça rastlanılan bir durum olmuştur. Günümüzün en can sıkıcı olaylarından biriside su sızıntıları ve Su Kaçakları.

Evlerde genellikle binaların yapılarından dolayı su kaçağı olmaktadır. Bu durum evlerinizde sıkça görülen olaylardan bir tanesidir. Hemen hemen her evde zamanla su kaçağı görülmektedir. Ev veya iş yerlerinizde oluşan  su kaçaklarını onarılmasını istiyorsunuz ve bunun çok maliyetli olduğunu düşünüyorsunuz.

blank

Hayır tam aksine boşa giden suyun %10 u bile değil ve kaçağın olduğu zemin kırılmadan hasar verilmeden bilgisayarlı cihazlar ile tespit edilmesi ise cabası, noktasal su kaçağı bulma yaparak en kısa sürede onarım yapıyoruz detaylı bilgiler için bizleri gün içerisinde arayabilirsiniz..

Eskiden kırılıp, dökülerek değil teknolojinin ileri gelen elektronik cihazlar ile çalışmaktayız.  Bizleri arayarak sizlere en yakın ekipleri yönlendiriyoruz ve bu sıkıntılı durumdan sizleri kurtarıyoruz.

Su kaçağı Bulma ile ilgili hizmetlerde şirketimizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA