Su Kaçagi Tespiti Bulma Tamir Servisi

Su Kaçagi Tespiti Bulma Tamir Servisi

Su kaçaklarının yarattığı sorunlara çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz, usta tesisatçı ekibimiz ile Su Kaçagi Tespiti Bulma Tamir Servisi hizmeti veriyor ve gün içerisinde sorunlarınızı hallediyoruz. Hizmetimiz sadece istanbul içerisinde geçerlidir, aynı gün hizmet veriyor ve İstanbul içerisindeyseniz sorununuzu aynı gün halletmeye çalışıyoruz. Ayrıca, usta ekibimiz kırmadan dökmeden işlem yapabilmek için cihazlı su kaçağı tespiti yapmaktadır ve kullandıkları robot gibi cihazlarla su kaçağı tespitini hiçbir yeri kırmadan halledebiliyorlar. Usta tesisatçılara tesisatınızı emanet etmeniz sizin için çok iyi olacaktır, çünkü aksi taktirde bir yeri düzelteyim derken diğer bütün yerleri bozabilirsiniz bu sebeple usta eli değmesi her zaman daha iyi ve sizin içinde daha avantajlı olacaktır.

İstanbul Su Kaçagi Tespiti Bulma Tamir Servisi

Çatı sızıntıları yahut üst kattaki banyo borularında oluşan çatlaklar sebebiyle oluşan sızıntılar, kızılötesi kameralı görüntüleme cihazları yardımıyla kolayca anlaşılabilir. Kızılötesi kameralar kullanılarak zemindeki, tavandaki yahut duvarlardaki gizli saklı sızıntılar algılanabilir. Bu kuvvetli ve duyarlı araçlar, düzgüsel gözle görünemeyen yahut hiç bir kir bulunmayan sadece su kaçağı olan bölgeleri görüntüleyebilirler. Kızılötesi kameralar ortamdaki ısı farklılıklarını gösterirler. Cihazın ekranında gökkuşağı renklerinde sahneler oluşur. Bu görüntülerde muntazam yapılmamış izolasyon sebebiyle oluşan soğuk noktalar tanımlanabilir. Yüksek çözünürlüğünde olan cihazlarda rutubet de tespit edilebilir. Cihazda sızıntılar koyu mavi lekeler gibi görünür. Tesisattaki ısı farklılıkları ara sıra bir nokta olarak görünebilir. Bu bölgeler onarılmadığı takdirde zaman içinde küflenebilirler. Temiz sularda ki kaçak su bulma işlemlerini genel anlamda akustik cihazlar yardımıyla yapmaktayız. Bu dinleme cihazları sesi yüzlerce kere artırdıktan sonrasında etraftaki değişik sesleri izole ederek kaçağı noktasal olarak tespit etmemizi sağlamaktadır. Fakat aygıt var diye her vakit hepimiz noktasal tespit yapamaz. Bu iş profesyonellik ve deneyim gerektirmektedir. Her aleti olan tesisatçı noktasal olarak tespit yapamadığına tanık olmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Gelen servis ekibimiz en önce kaçağın hangi tesisatta bulunduğunu anlamaya çalışır. Bunun için birkaç kontrol yapar, peşinden su kaçağının olduğu tesisatı incelemeye adım atar. Temiz su tesisatındaki kaçaklar akustik dinleme cihazları ile tespit edilir. Yüksek frekanslı bu cihazlar suyun geldiği noktayı bizlere göstererek su kaçağı tespitini yaparız. Fakat su kaçağı kirli su giderlerinde ise, bilgisayar destekli kameralarımız ile kirli su hattınız görüntülenerek kaçağın olduğu noktayı buluruz. Su kaçağı tespiti bulma tamir servisi hem pak su tesisatını bununla beraber kirli su giderlerini inceleyerek kaçağın yerini bulur ve tamir için sizden tasdiklama ister. Dilerseniz su kaçağının olduğu noktayı kendi tesisatçınıza isterseniz de gelen ekibimize yaptırabilirsiniz. Firmamızın su kaçağı sorunları için onarım servisleri bulunur. Bu nedenle döşem mevzusunda uzmanlaşmış servis personellerimiz garantili bir halde su kaçağının olduğu noktayı tespit ederek tamirini yapacaktır. Tamir işlemi için ekibimiz sizden tasdiklama aldıktan sonrasında meydana getirmeye adım atar ve yapmış olduğu onarım için 1 sene güvence verir. Firmamız tamirini yapmış olduğu noktada ondan sonra yeniden oluşabilecek problemler için güvence verir ve sıkıntı olması halinde hiç bir ücret istek etmeden yeniden gelip tamirini yapar.

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Evinizde yada işyerlerinizdeki su kaçaklarını kırmadan tespit edebilmek için, Ersoylar Tesisat son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı problemi başınıza geldi ise internetten çağıracağınız firmalara fazlaca dikkat edin su kaçağı tespiti kırmadan noktasal olarak bulunur 1 yada 2 kalebodur kırılarak onarım edilir, size bu hizmeti verebilecek işi yaptıktan sonrasında imzalı kaşeli güvence belgesi verebilecek aradığınızda karşınızda muhatap bulabileceğiniz firmaları tercih edin. Tesisatlarınızda olup biten sorunların, kolayca çözümlenmesi ve beklenenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ile her soruna ayrı bir cihazla süratli çözümler sunuyoruz. Hizmette nitelik ödülüne haiz bir şirket olarak ustalığını tamamlamış belge sahibi personellerimiz ve yılların verdiği tecrübemizle kırmadan döşem çözümleri üretiyoruz. İnternet üstünde onca şirket ile alakalıki yakınma bulabilirsiniz. Fakat firmamız ile alakalıki bir mevzu hakkında yakınma bulamazsınız. Sektörde adımızın yanına itimatı ve alan kişi memnuniyetini de ekledik, ortaya kaliteli bir şirket çıkardık.

Su Kaçağını Tespit Ederken Kullanılan Ekipmanlar

  • Frekans Dinleme Kulaklığı; Temiz su borularında su kaçağı tespiti emek vermesi akustik frekans algılayıcı dinleme aleti kullanmaktayız. Duvarlarda yada tavanlarda ıslaklığa sebep olan pak su tesisatı kaçakları uzun vakit tespit edilmediğinde yapıya zarar verebilmektedir. Dinleme cihazıyla nokta atışı tespitler yaparız ve böylelikle ancak arızanın olduğu yer kırılmış olur lüzumsuz harcamalar ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, çatlak, conta sıyırmasından ötürü olup biten sızıntılar, ustalarımız tarafınca görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri haricinde borunun içindeki öteki problemleri belirlemek için lüzumlu su kaçağı bulma cihazıdır.
  • Termal Kamera; Termal sıcaklık algılayıcı kameralar, su kaçağını tespit etmeden öte destek cihazlar olarak nitelendirilir. Özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçmiş olduğu bölgeleri görüntülemede ve yerden ısıtma tesisatında parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılır.
  • Nem Ölçme Aleti; Duvarlarda nemlenme yada nem varsa destek aygıt olarak rutubet ölçer kullanırız. Uzman personellerimiz daire içindeki nem ve rutubet problemlerini bu cihazla tespit edebilmektedir.
  • Tesisat Ölçüm Pompası; Temiz su borusunda kaçakları tespit etmede kullanılan destek bir ekipmandır. Kaçak tespiti esnasında kullanılır.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara