TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

İçeriği Puanla

Su tesisatında bir kaçak meydana geldiğinde bunun tespit edilmesi Ersoylar tesisat ile zor olmamaktadır. Kaçak, bir evde, iş yerinde meydana geldiğinde geniş çaplı bir kırım yapılmadan sorun çözülebilmektedir. su kaçağı tespiti fiyatları görüntüleme kamera aracılığıyla kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Görüntüleme kameraları teknolojisi geliştirilmeden önce geniş çaplı kırımlar yapılırken artık böyle bir sıkıntı yoktur.

Bir yapının alt ya da yanlarından su sızıntısı meydana gelebilir. Bazı durumlarda su kaçağının olduğu net anlaşılır. Su muslukları kapalıdır fakat bağlı olunan su sayacı sürekli olarak çalışmaya devam eder. Bunun nedeni bilinmeyen bir yönden su sızıntısının oluşudur. Su sayacının sürekli çalıştığı kişi tarafından genellikle fark edilmez fakat bu durum faturalara mutlaka yansır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Ayrıca su sızıntısı durumunda bulunulan noktanın alt katında tavanda su sızıntısından ötürü kabarmalar meydana gelecektir. Su sızıntısı arttığında tavandan su damlamaları da görülür. Duvarlarda, nem, rutubet oluşumu ve artışı görülmeye başlanır. Bu durumda su kaçağının hangi zeminden kaynaklı olduğunun anlaşılması zorlaşabilir. su kaçağı tespiti fiyatları kullandığı yöntemler ile tam isabet sağlar. Uygun bir tespit yapılmadığı takdirde duvarlarda tadilatı zor olan hasarlar meydana gelebilmektedir. Bundan dolayı tespitin yapılması önemlidir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağının tespit edilme maliyeti, değişim gösterebilir. Bunun nedeni kullanılan malzemeler, malzemelerinin kalitesi ve yapılan işçiliktir. Su kaçağının tespit edilmesi aşamasında yıkımın gereksiz bir şekilde olmaması ve hızlı bir çözüm için kullanılan malzemeler, araçlar önemlidir. Su tesisatındaki kaçak tespit edildikten sonra yapılacak olan tadilat, işçinin kalitesiyle de doğru orantılıdır. Ortaya çıkartılan işçiliğin kalitesi önemlidir. Soğuk ve sıcak su kaçağı tamirlerinde kullanılan yöntemler farklılaşır ve bu durumda fiyatı etkileyebilir. Firmamız uygun bir fiyat aralığı sunmaktadır. Kaliteli hizmet sunmasının yanında verilen fiyatlar da uygun olmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları ve Tamiri

Su kaçağında koşullara göre farklı tespit yöntemleri kullanılır. Termal kamera yardımı ile sıcak su kaçaklarının tespiti gerçekleştirilir. Görüntüleme alınmak istenildiğinde boru kamerası tercih edilir. Alanı dinleme ihtiyacı hissedildiğinde alan dinlemesi manyetik cihaz yardımı ile yapılır. Ayrıca su kaçağı tespitiiçin bulunulan yerde en fazla nem olan yer keşfedilerek işleme başlanabilir. Su kaçağının bulunması için özel geliştirilen cihazlar vardır. Bu cihaz sayesinde su kaçağı kolayca bulunur ve sadece sorunlu bölgede tadilat yapılır.

Sorunun merkezinde yapılan tamir sayesinde mevcut yerde bir daha sorun oluşması beklenmez. Sorunun merkezinde yapılan bir tamir olduğu için yüksek bir maliyet istememektedir. Su kaçağının tespit edilmesi için geniş bir alan kırılmaz. Kamera veya başka bir ekipman yardımı ile tespit yapıldıktan sonra bölge detaylı bir inceleme altına alınır. İncelemenin ardından yapılması gereken müdahaleler gerçekleştirilir. Bazı durumlarda ufak kırma işlemleri uygulanır ve sorun kalıcı olarak ortadan kaldırılır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları İstanbul

Kaçak tamiri genel olarak iki yöntem ile gerçekleştirilir. İlk olarak zemine göre fayans ya da beton kırılır ve merkezdeki sorun halledilir. Bu kırım geniş bir alan oluşturarak maliyetli bir hal almaz. Kırılan alan genel olarak yaklaşık yirmi santimetre kadar olmaktadır.  Beton ve fayans kırma işlemi daha çok soğuk su kaçaklarında kullanılır. İkinci bir yöntem olarak kimyasal madde kullanımı söz konusudur. Kimyasal madde aracılığı ile zemin kırılır. Bu yöntem, sıcak su kaçaklarında daha çok tercih edilmektedir. Su kaçağı tespitiyapıldıktan sonra gerçekleştirilen tamir işlemi bazen gürültülü olabilir fakat kullanılan yüksek teknoloji ile bu gürültü sadece dört dakika gibi kısa bir süre olmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları istanbul

Her evde su sızıntısı sorunları meydana gelebilmektedir. Önemli olan bu sızıntıların evinize ve size zarar vermeden tespitiyle onarımının yarına getirilmesidir. Su sızıntısı gibi bir sorun yaşandığı zaman erkenden bu durumun fark edilmesi halinde onarımı yapılır ve maddi olarak büyük bir zarar etmeden çözüm bulunmuş olur. Gelişen teknolojilerle beraber artık bu tarz sorunların meydana gelmesi halinde kısa süre içerisinde tespitinin yapılabildiği ve önlem alınabildiği görülmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız sı sızıntısı veya su kaçağı problemleri yaşamanız halinde sizlere en iyi şekilde hizmet vererek bu sorunları kısa süre içerisinde atlatmanıza ve onarımının yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ersoylar Tesisat

Su sızıntısı oluştuğu zaman insanların akıllarına ilk olarak  bu sorunun neden meydana gelmekte olduğu gelmektedir. Aslında su sızıntısı oluşmasının birçok sebebi olduğunu görebiliyoruz. Garantili su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız ise bu noktada sizlere su sızıntısının nereden oluştuğunu net olarak söylemektedir. Su sızıntısının oluşma sebepleri genel itibariyle şu şekildedir:

-Eski su tesisatı: Binanız eskiyse bir süre sonra su boruları ve su tesisatı eskiyeceği için su sızıntıları meydana gelebilmektedir.

Kalitesiz su boruları kullanımı: Özelikle yeni binalarda karşımıza çıkan sorunlardan birisi budur. Su borularının kalitesiz bir şekilde tercih edilmesi bir süre sonra bina yeni olsa bile kaçaklar oluşmasına sebep olabilmektedir.

-Su basıncı: Ülkemizde suyun geldiği sırada meydana gelen basınç çok fazladır. Bazı durumlarda özellikle uzun süre suyun kesildiği ve açıldığı noktada bu tarz sorunlar oluştuğu görülüyor.

-Aniden suyu kapama: Musluk veya vanalar açıkken ani şekilde kapamak su basıncının normal basınca göre 15 – 20 kat daha fazla olmasına sebep olur. Bu durum da su kaçağı oluşmasına sebep olabilmektedir.

Nokta Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı gibi bir problem yaşandığı zaman ilk olarak bu noktada profesyonel olan firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız sizlere her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermeye özen göstermektedir. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde ilk olarak su kaçağının nereden kaynaklandığının öğrenilebilmesi için cihazla su kaçağı bulma işlemi yapılmaktadır. Bu işlemin yapılmasından sonra su kaçağının yeri belirlenir ve buna göre tamir işlemleriniz yapılır. Su kaçağınızın yeri belirlendikten sonra tamir işlemlerinizin nasıl yapılacağına dair sizlere detaylı bilgi verilir ve sadece sizin onaylamanız durumunda tamire başlanır. Aksi takdirde hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadar?

Su kaçağı ilk ortaya çıktığı zaman su kaçağının tespitinin ne kadar mal olacağını ve onarım ücretlerinin ne kadar olacağını merak edebilirsiniz. Bu noktada su kaçağı bulma İstanbul fiyatlarında değişimler olduğunu görebilirsiniz. Bu noktada firma olarak bütün müşterilerimize en uygun ücretler üzerinden hizmet vermeye ayrıca özen gösteriyoruz. Aynı zamanda sunmuş olduğumuz bütün işlemler firmamızın garantisi altındadır. Bu tarz bir sorun yaşamanız durumunda firmamızla iletişime geçerek sizlere sunmuş olduğumuz garantili hizmetten faydalanabilme imkanına sahip olursunuz.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları ersoylar tesisat

Su kaçağı sorununun problem yaşanmadan çözülebilmesi için mutlaka firma seçimine özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde su kaçağının tamiri iyi bir şekilde yapılmadığından dolayı çok fazla problem yaşayabilir ve sonrasında tekrar tamir işlemi yaptırmak zorunda kalacağınız için madde olarak zarar da edebilirsiniz. Su kaçağının doğru şekilde tespit edilmemesi de bu tarz sorunlar yaşamanıza ve daha fazla zarar etmenize sebep olabilir. Bu yüzden mutlaka profesyonel bir firma ile iletişime geçmeniz ve tamir işlemini yaptırmanız gerekmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Servisi

Binalarda kullanılan temiz su ve kullanıldıktan sonra akan suyun, kanalizasyona ulaşması için yapılmış olan su tesisatlarında zaman zaman sorunlar olabilmektedir. Bu sorunların en büyüğü ise su kaçağı olmaktadır. Su kaçağının evin içinde olması halinde, hane halkının binaların ortak kullanım alanlarında olması ise binada yaşayan herkesin yaşam kalitesinin düşmesine neden olmakta ve eğer tamiri gecikirse de sağlığı ciddi anlamda tehdit etmektedir. Firmamızda bu sorunu yaşayan kişilere profesyonel su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Günümüzde teknolojinin bu kadar çok gelişmiş olmasına rağmen hala pek çok su tesisatı firması geleneksel yöntemleri kullanmakta, ancak yapılan tadilatlar ile su kaçağının yeri bulunmakta ve bu durumda ev sahipleri için çok fazla zaman kaybı ve yüksek maliyetler getirmektedir. Oysa firmamız modern teknolojiyi kullanmakta ve cihazla su kaçağı tespiti yapmaktadır. Bu şekilde profesyonel su kaçağı bulma hizmetimizden yararlanmanız halinde ise evinizde hiçbir yer kırılmadan su kaçağının noktasal olarak yeri bulunmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2021

Modern teknolojiyi kullanan firmamız ile iletişime geçmeniz halinde su kaçağının yerini evinize gelen ustalarımız kırmadan ve dökmeden hiçbir yeri kirletmeden bulmaktadırlar. Bunun yararı ise evinizin kirlenmemesi ile birlikte, ayrıca su kaçağının tespiti için de yüksek maliyetler ile karşılaşmıyor olmanızdır. Firmamız su kaçağının tespiti için ise şu cihazları kullanmaktadır.

  • Su kaçağı bulmak için yapılmış robotlar
  • Hassas dinleme cihazları
  • Termal kameralar

Bu cihazlar kullanılarak profesyonel su kaçağı tespit işlemi yapılmakta su kaçağının yerine ve nedenine göre de tamiri için planlama yapılmaktadır. Su kaçağının yeri ve tamiri için gerekli bilgilendirme sizlere yapılmakta ve onayınızın alınmasının ardından ise tamiri gerçekleştirilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları ve Su Kaçağı Tamiri

Firmamızın modern cihazları tarafından su kaçağı tespiti yapılmasının ardından, kaçağın tamirinin yapılması işlemine geçilmektedir. Bu işlem için gerekli malzemenin temininin ardından ise duvarda ya da zeminde en çok iki seramik büyüklüğünde bir alan kırılarak açılmaktadır. Buradan boruda bir çatlak varsa o bölüm çıkartılarak yeni bir boru takılmakta ve kaçağın artık son bulması sağlanmaktadır. Daha sonrasında ise açılan bölüm yine ustalarımız tarafından kapatılmakta ve tadilatı yapılarak eski haline getirilmektedir.

Açılan yerin eski haline getirilmesinin ardından ise ortaya çıkan az miktarda moloz ise yine ustalarımız tarafından evin dışına çıkartılmakta ve eviniz size bulduğumuz gibi temiz bir şekilde teslim edilerek sorun yaşanması önlenmektedir.

Eskiden oluşan su kaçaklarının tespiti ve tamiri için ev sahiplerinin yüksek maliyetler ile karşılaşıyor olması hiç istenmeyen bir durumdu. Firmamız ise su kaçağı tespiti fiyatları hizmetinde kullandığı cihazlar ile kırmadan dökmeden işini yapmakta ve tamirini de küçük bir bölümden yaparak maliyetin oldukça düşmesini sağlamaktadır. Bu sayede evinde ya da iş yerinde su kaçağı olduğundan endişe eden kişiler bunun tespiti ve tamirini ertelemek zorunda kalmamaktadırlar.

Geniş ekiplerimiz ile bize online olarak ya da telefon ile ulaşmanız halinde zaman kaybetmeden adresinize gelmekte ve profesyonel ustalarımız ile önce su kaçağının yerini tespit etmekte ardından ise tamirini kısa bir sürede gerçekleştirmekte ve bu sorundan kurtulmanızı sağlamaktadır.