Su Kaçağı Tespiti İstanbul Su Kaçağı Bulma

ist-sukacagi
0

Su kaçağı Bulma Hizmetlerimiz İstanbul ve Çevre Semtlerinde Mobil Servislerimizle Hızlı ve güvenli bir şekilde su kaçağı tespiti Yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz.Su Kaçağı Hafife alınmayacak bir sıkıntıdır.Size daha sonrasında ciddi sıkıntılar açacaktır. (Ev tadilatı,parke ve mobilyanızın nem ve rutubetten alacağı zarar) Su Kaçağı Bulma,Arama,Tespiti Kırmadan cihazlarımızla yapılmaktadır.

Su Kaçağı tespiti

Su Kaçağı Tespiti Kameralı Termal kamera ile ve akustik dinleme kalibratör cihazlarımızla su kaçağını noktasal olarak tespit edebiliyoruz. Alt Kısımlardaki makalelerimizin içeriğini okuyarak konu ile ilgili daha  detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu işlemleri yapan firmalar günümüzde hızla çoğalmaktadır. Son derece zor ve sıkıntılı bir sektör olup başarı sağlamak oldukça güçtür. Son dönemlerde su kaçağı tespiti yapan firmalar evinizdeki bozuk tesisatları yapan tesisatçılardan başkası değildir.
Oysaki su kaçağı tespitini doğru yerde bulup noktasal olarak tespit etmek çok zor bir iştir. Bunun eğitimi ve tecrübe süresi vardır. Günümüzde mahallenizdeki tesisatçılar basit bir su kaçağı tespit cihazı alarak evinize gelip su kaçağı tespiti yapmak isteyebilir. Fakat mutlaka tesisatçının geçmişini bilmeli ve referans istemelisiniz.
Kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmek için hassas dinleme cihazları olması gerekir yoksa kırmadan su kaçağı tespiti ve onarımı yapmak imkansızdır. Gelişen inşaat sektöründe tüm tesisat işleri cihazlar sayesinde kırmadan dökmeden zahmetsizce yapılabilmektedir. Su kaçağı hemen hemen her daire ve iş yerlerinde yaşanan bir sorundur.

blank

Neden mi, bu su kaçağı bulma yapan firmalar sadece tespit yapıp onarımını yapmamaktadır ve size yanlış yer gösterip sizin evinizi boşuna başka tesisatçılara kırdırtmaktadır.Bunu biz Ersoylar Tesisat olarak günümüzde çok görüyoruz ve önümüze bu tür problemler devamlı çıkıyor. Profesyonel Su Kaçağı Tespiti yapan firma olarak su kaçağını kendi bünyemizdeki ustalar yapıp daha sonrasında tekrar başka yerde su kaçağı olup olmadığını kesin olarak tespit edip size teslim ediyoruz.
Çünkü su kaçağını bulmak yapmaktan daha eziyetsiz bir iş olduğundan sizi yanlış yerlere yönlendiren ve yanlış bölgelerde su kaçağını tespit eden firmalar çok olduğu için evinize gelen ve davet ettiğiniz firmaları araştırmanızı öneririz. Onarım yapmayan su tesisatındaki su kaçaklarını buradadır diye işaretleyip giden firmalara güvenmeyiniz. Biz Ersoylar Tesisat olarak fırsatçılık yapmadığımız için su kaçak tespit fiyatını 100 TL belirledik.

Su kaçağı onarımı ve Tamirat için de sadece 50 TL gibi bir ücret almaktayız. Onarımını yaptığımız noktasal arıza için de 1 yıl evraklı garantimiz mevcuttur. Ersoylar tesisat olarak tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.

Su Sızıntısı Bulma

İnsanlar evlerinde ve iş yerlerinde bulunan su tesisatında meydana gelen sorununu duvar kırma gibi işlemlerin onarımında yüksek maliyetler ile karşılaşabileceği düşüncesi ile su tesisatından kaynaklanan el yakan su faturalarını ödemeye devam etmektedir.Ancak bu konuda teknoloji insanlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Teknolojik gelişme sayesinde ortaya çıkan cihazlar sayesinde evlerde ve iş yerlerinde bulunan su tesisatı problemlerinin tespiti duvar kırılmadan yapılmaktadır. Bu cihazlarla çok daha rahat bir şekilde dinleyerek ya da izleyerek cihazların nitelikleri ile tespit edilebilmektedir.
Bu sebepten dolayı insanların çekindiği ve ikileme düşmüş olduğu bu konudaki düşünceleri eski dönemde kalmıştır. Artık oldukça ekonomik fiyatlara su tesisatı üzerindeki sorun duvar kırılmadan çok kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir.

blank
Günümüzde farklı iki sistem üzerinde çalışmakta olan cihazlar yardımı ile noktasal olarak duvar kırmadan işlemi yapılabilmektedir. Genel olarak su tesisatlarının sorun yaşadıkları alanların banyo, mutfak gibi alanlar olmasında dolayı duvar üzerinde çeşitli özelliklerde fayans, seramik gibi unsurlar bulunmaktadır.
Bu gibi unsurların su tesisatındaki sorunun tespiti için oldukça yüksek oranlarda maliyet oluşturmaktadır. Ancak bu farklı yapılardaki cihazların yardımı ile duvarın kırılmasına gerek kalmadan sorunun tespitinin yüzde yüzlük bir doğruluk payı içerisinde duvar kırılmadan yapılabilmesine olanak sağlayabilmektedir.
Böylelikle hem ekonomik açıdan hem de kirlilik ve pislik gibi olumsuz durumlar açısından bu yeni nesil teknoloji yardımı ile yapılmakta olan su tesisatı sorun tespiti insanlar için oldukça daha ekonomik olmaktadır.

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Bulma ve tespiti

Evinizdeki, iş yerinizdeki, villalardaki, fabrika ve hastane gibi su tesisatının çok yoğun olduğu binalarda kırmadan dökmeden su kaçaklarını buluyoruz.

  • İSKİ faturanız çok mu geliyor?
  • Faturalarınızı nasıl takip ediyorsunuz?
  • İş yerinizdeki, villa ve fabrika gibi binalardaki fazla su kullanımı nasıl takip ediyorsunuz?

Faturanız bir önceki aydan fazla geldi ise tesisatınızı görünmeyen bir yerinde su kaçağı olması ihtimali büyüktür. Firmamız su kaçağı dinleme cihazları ile ve kamera yardımlarıyla dairelerde, iş yerlerinizde, fabrikalarınızda, iş merkezlerinde yer fark etmeden su kaçağını robotla bularak su kaçağı onarımı yaparız.

su kaçaklarını nasıl buluyoruz?

Tüm tesisatınızı kendimize ait olan cihazları bağlayarak su kaçağı, su sızıntısı var ise tespit edip buluyoruz onarımını yapıyoruz. Su kaçaklarını genellikle basınçlı sudan dolayı malzeme hatası olarak önümüze çıkıyor. Bunun yanı sıra ilk yapıldığı esnada küçük bir usta hatası daha sonradan su sızıntısı ve su kaçağına yol açıyor. Tesisatlarınızı yaptırırken profesyonel ekiplere yaptırmanız çok önemlidir. Mahallenizdeki sıradan tesisatçılara yaptırdığınız tesisatlar her an için patlamaya ve su sızdırmaya hazır bir tesisat olarak görüyoruz.

Neden Cihazla Su Kaçağı Tespiti?

Çünkü bilinçli ustalar mahalle aralarında değil şirket halinde kurumsal firmalardır. Biz Ersoylar Tesisat olarak yaptığımız tüm tamiratlara bir yıl malzeme garantisi ve iki yıl ustalık garantisi vermekteyiz. Mahallenizdeki tesisatçılar evinizdeki ya da iş yerinizdeki tesisat arızalarını sıradan alışagelmiş şekilde evinizin sağını ve solunu kırarak su kaçağını bulmaya çalışırlar.
Bizim cihazlarımız sayesinde biz kaçağı kırmadan dökmeden noktasal olarak buluyor ve size kaçırdığı noktayı gösteriyoruz. Bire bir su kaçağını gördüğünüz için sizin de içiniz rahat oluyoruz. Bu yüzden biz kırmadan dökmeden su kaçağını noktasal olarak buluyoruz. Mahallenizdeki tesisatçılar her tarafı kırarak gene de kaçağı bulamıyorlar ve size bulduk diye yanlış yerleri yapıp gidiyorlar.
Su kaçağınız onlar birkaç yeri kırdıkları için beton içerisindeki rutubetlenme, ıslaklık, hava ve sıcak ortamda üstü açık olduğu için kısa dönem olsun su damlama veya rutubet gibi kabarıklıklar kesiliyor. Ve sonrasında ilk baştaki gibi sanki hiçbir şey yapılmamış gibi önceki sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Firmamız bu yüzden kırmadan su kaçağı bulma konusunda profesyoneldir.

Su Sızıntısı Nasıl Bulunur?

Eski yöntemler ile her hangi biri evde yada iş yerinde oluşan su sızıntısını bulmak için su kaçağının tahmini yeri bulunur ve bu bölgeler kırılır ve insanlar hem maddi zarara daha fazla uğrarken aynı zamanda gereksiz fayansların tamiri gibi tadilat işlemleri ile uğraşmak zorunda kalırlardı.

Ersoylar tesisat olarak kullanmış olduğumuz akustik dinleme cihazları ve detektörler ile binanızda bulunan su kaçağını nokta atışı ile buluyoruz.Akustik dinleme ve detektörlü cihazlar su borularınızı ses dalgaları yayar el bilgisayarı ile bu dalgaları izleyen eğitimli bir tesisatçı su sızıntısının tam yerini bulması mümkündür.

Su Kaçağı Arama

Özellikle eski yöntem ile bulunmaya çalışılan su sızıntıları çoğu zaman sızıntının yeri tespit edilse bile ana su kaçağı farklı yerlerde olmaktadır.Evinizde su kaçağının olduğu ilk su faturanızın anormal şekilde yüksek gelmesinden anlayabilirsiniz. Bu tip durumlarda önce su sayacının kontrol edilmesi gerekir. Eğer su kaçağı sürekli dönüyorsa incelikle İSKİ’ye müracaat edilmelidir.
Çünkü sayaç arızası olabilir. Su sayaçlarının her türlü bakımı ve bozulması durumunda değişikliği İSKİ sorumluluğuna aittir.Evinizde su kaçağı olduğunu emin olduğunuz zaman mutlaka akustik dinleme cihazları kullanan kırmadan dökmeden bu işi yapabilecek profesyonel bir tesisat firması ile irtibata geçin. Ersoylar Tesisat olarak,İstanbul genelinde bulunan 10 şubemiz ile İstanbul’un tüm ilçelerinden gezici servislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Cihazlar ile Su  Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı bulma son teknolojik hassas cihazlar ve alanında uzman ekiplerce yapılmaktadır.Su kaçağı tespit cihazları olmayan firmalar her su kaçaklarını bulamaz.Bu firmalar dairenizde ve iş yerinizde su kaçağını bulmak için kırmak zorunda kalacaklardır.Dairenizde ve iş yerinize yapılan kırma işlemleri hayatınızı olumsuz etkiler günlerce bir inşaat yaşarsınız.
Üstelik cihaz olmadan yapılan uygulamalarda kaçağın bulma garantisi de yoktur.Cihaz olmadan yapılan bu işlemler oldukça kalitesiz ve masraflı olur.Eviniz toz duman olur çuval çuval moloz atmak zorunda kalırsınız.
En çok su tesisatları dairelerde kullanır.Eğer dairenizde su kaçağı sıkıntısı yaşıyorsanız hemen bize başvurmanız yeterli olacaktır.Uzman olmayan ekiplerce yapılan kırıp dökme işlemi dairelerde yaşantınızı olumsuz etkiler. Yemek yapmaktan kişisel bakıma kadar su kullanılır. İstanbul’un her ilçesine hızlı servisimiz vardır.Su kaçağı ekibi olarak su kaçaklarını tek bir işlemde noktasal olarak buluyoruz.Son sistem dinleme cihazlarımızla kısa sürede çok yer kırmadan garantili hızlı bir şekilde size hizmet veriyoruz.Uzman ekibimiz müşteri memnuniyeti ve fiyat garantisi vermektedir.

Pis Su Tesisatlarındaki Su Kaçağını Bulma

Pis Su Tesisatı su kaçakları temiz su kaçaklarına göre daha vahim ve olumsuz şartlar çıkaracak sorunlardır.Pis su olarak kast ettiğimiz su tesisatı sorunları arasında sıklıkla rastlanılan tuvalet veya banyo pimaşlarındaki sorunlardır. Bu sorunlar kırılma deforme gibi etkenlerden dolayı oluşan su kaçaklarıdır. Bu Kaçaklar pis koku ve ev veya iş yerindeki deforme yapmaktadır.Firmamız kameralı tespit cihazları ile su kaçağı oluşan bölgeyi noktasal olarak bulmaktadır.

Pis su kaçakları onarımı noktasal tespit yapıldıktan sonra su kaçağı oluşan pimaşı değiştirme veya yama yöntemi ile su kaçağı sorunu tamamen çözülecektir.

Temiz su tesisatlarındaki kaçakların bulunması için cihazı olan firmanın pimaş açma hizmeti için de kameralı cihazı olmalıdır. Su sızıntısını tespit etmek için fayans, zemin ve duvarları kırma yöntemi tamamen sona ermiştir. Kurumsal firmalar bu işlemler için özel olarak tasarlanan cihazları kullanmaktadır.Termal kameralı su kaçağı bulma cihazlarında büyük açık alanlarda yerin 4 metre aşağısına kadar nokta atışı su sızıntısını bulabiliyorsunuz.

Temiz Su Tesisatlarındaki Su Kaçağını Bulma

Temiz su tesisatı evimiz içerisindeki şebeke suyunun hareket etmiş olduğu su tesisatıdır.Bu Hatlarda oluşan su kaçakları akustik dinleme cihazlarımız ve termal kameralı tespit cihazlarımızın yardımı ile çözüyoruz.

Su Tesisatı Kaçaklarını Arama

Geçmiş yılların aksine pek de etkili ve direkt sorun çözme odaklı sıhhi tesisatlar işlemleri yapılamaması nedeniyle firmamızın uygulamakta olduğu %100 garantili sıhhi tesisatlar işlemleri oldukça faydalı ve işe yarar hale gelmiştir. Aylarca yaptığınız araştırmalar ve bunların pek de profesyonel olmaması gibi sebepler nedeniyle kırmadan su kaçağı bulma işlemi belki de dakikalarla ifade edilebilecek düzeyde sunulabilir.

Geçmişte yaşadığınız kötü tecrübeler ve bunların sizlere yaşattığı oldukça sıkıntılı durumlar karşısında pek de işe yarar ve günümüz çağına uygun çözümlerin olmaması çok üzücüdür. Bu nedenle belki de %100 firma garantisi sunularak sizlere verilmesi ve sunulması muhtemel çözüm metotlarımıza dair uygun fiyatlara ve kısa süreler içerisinde İstanbul ve çevresinde sıhhi tesisatçılık önerileri getirilecektir. Geçmişe dair sıklıkla yaşadığınız problemler ve bunların garantili olarak çözülememesi gibi sebeplerin ortadan kalkması gerek.  Bu nedenleartık başlı başlına sıhhi tesisatçılık sektörünün gelişmesi ve ilerlemesi gerekmektedir.

Geçmiş yılların aksine oldukça başarılı ve etkili sıhhi tesisat çözümleri sunan ekiplerimizle birlikte kırmadan su tesisat kaçakları artık hiç olmadığı kadar basit ve az masraflı olacaktır. Müdahale edilmediği takdirde ise sorunların daha da ilerleyerek alt ve yan komşularınıza kadar uzaması mümkün olabilmektedir. Bir firmanın sunması gereken son derece uzman teknikleri bulunmakta olup bunu uygulayan firma sayısı da oldukça azdır. Kendinizi olduğu gibi tesisatlarınızı da bir sorun olduğunda korumanız atmanız ve destek almanız gereken ilk durumdur.

Eski usul sıhhi tesisatçılık işlemlerinin aksine artık kaçak bulma konusunda ileri tekniklerin bulunması ve tadilat ücretlerinin çok daha ucuz olmaktadır. Bu yöntemler sayesinde belki de günlerdir bu konudaki arayışınıza firmamız aracılığıyla son verebileceksiniz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA