Su Kaçaklarına Sessiz Çözüm

su kaçak arayan usta
0

Su kaçakları eskiden beri tesisatının büyük sorunları arasında yer alır. Su kaçakları ile mücadele etmek için bir su kaçağı firmasından destek almak şarttır. Çünkü hiç kimse kendi çabası ile tesisattaki bu problemi sonlandıramaz. Çünkü su kaçaklarına neden olan sebep borularda meydana gelen çatlak ve kırıklardır. Bu çatlak ve kırıkların ilk etapta tespit edilmesi gerekir. Sonraki aşama da onarım ya da değişimdir. Ancak bu tesisat firması dışında hiç kimsenin aksiyon alamayacağı işlemler arasında yer alır. su sızıntıları her ne kadar yüzeyde su görülmeye başladığında önlem alınan bir durum gibi görünse de aslında duvar içinde de meydana gelebilir. Bu tarz durumlarda özellikle alt ve yan komşularınız su sızıntısı şikayeti ile kapınızı çalacaktır. Kısacası su sızıntıları biran önce aksiyon alınması gereken ciddi problemler arasında yer almaktadır. Bizler su kaçağı tespiti uzmanlığı alanında yıllardır hizmet vermekte olan uzman bir kadroyuz. Bünyemizdeki ustaların tamamı tesisat konusunda eğitimli ve tecrübeli kişilerdir.

Su Kaçağı Sebepleri Arasında Eski Tesisatlar Varblank

Su kaçaklarının çoğunlukla neyden ileri geldiği bilinmemektedir. Aslında su sızıntılarına neden olan borular su kaçaklarını tetikler. Yani tesisat sisteminin eski olması ve boruların zamanla paslanıp çürümesi onların çatlamasına ya da kırılmasına yol açar. Ayrıca yapı yeni dahi olsa tesisat anlamında kaliteli ürünler kullanılmamış ise yine çatlak ve kırıklar söz konusu olacaktır. Bu nedenle tesisat aşaması son derece önemlidir. Ayrıca önlemi alınamayan su sızıntıları tüm tesisatı olumsuz etkileyecektir. Sizler su sızıntısına ilişkin herhangi bir durum yaşadığınız taktirde hemen bizimle iletişime geçin. Bizler su kaçak bulma konusunda uzman bir kadroyuz ve her noktaya hizmetlerimizi aynı gün içinde götürüyoruz. İstanbul’un neresinde olursanız olun tek bir telefonunuz ile harekete geçiyoruz. Üstelik sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz ki sizler tekrar aynı sorun ile karşılaşmayın diye. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş ekibimiz her zaman birinci sınıf kaliteli malzeme kullanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışıyoruz

Su kaçakları her zaman temiz su sızıntılarına neden olmaz. Lağım kaynaklı su sızıntıları da yaşantınızı alt üst edebilir. Özellikle dışkılı kaçaklar hem kötü bir kokuya neden olur hem de sizlere her gün yeni bir temizlik işi çıkarır. Üstelik tuvaletiniz ve banyonuz da kullanılamaz hale gelir. Pis su sızıntıları çoğunlukla işyerlerinin yaşadığı problemler arasında yer almaktadır. Gün içinde onlarca kişinin aynı tuvaletleri kullanıyor olması tıkanmaya bağlı kaçakları tetikler. Bu nedenle koku gibi kötü bir durum meydana çıkar çıkmaz bizler ile iletişime geçin. Bizler pis su kaçağı bulma işleri için de teknolojiden yardım alıyoruz. Kullandığımız termal kameralar sayesinde kırmadan sıkıntılı boruyu tespit ediyoruz. Böylelikle müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde sizler çok kısa sürede bu durumdan kurtarıyoruz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA