Su Kaçağı Tespitini Bulma Sadece 99 TL

su kacagi tespitini bulma
0

Su kaçaklarını yapmak eski zamanlara göre çok daha kolaylaşmış ve hızlanmıştır. Eski zamandan yeni zamana neler değişti derseniz, hemen sizi bu konuda bilgilendirmek isteriz. Eskiden yapılan tespitlerde ve onarımlarda su kaçağını bulabilmek için kendini tesisatçı zanneden insanlar evinizde, iş yerlerinizde, villalarınızda, fabrikalarda vb. yerlerde kırılmadık yer bırakmazlardı. Bu da size ekstradan masraf oluşturmaktaydı. Ancak yenilenen teknoloji sayesinde saçma sapan kırma-dökme olaylarına girilmiyor.

Biz en kolay yoldan, en hızlı bir şekilde bu sorundan nasıl kurtulabiliriz bunun çözümlerini aramaktayız ve teknolojiyi çok yakından takip etmekteyiz. Bütün su kaçaklarını noktasal olarak tespit edebiliyoruz ve onarımı yaparken de tesisat problemine bağlı olarak birkaç fayans kırıp onarımını yapıyoruz. Kırmadan yaptığımız işlemlerde sizleri de aynı zamanda zahmetli bir işten kurtarıyoruz. Su kaçağını genelde siz fark etmezsiniz. Bunu komşularınız genelde fark ederler ve size evimin tavanından su damlıyor, akıyor derler. Sizde bu durumdan rahatsızlık duyabilirsiniz. Çünkü aynı durum sizin de başınıza gelebilir ve evinize su damlayabilir, evinizde kötü sonuçlara sebebiyet verebilir.

Komşularınızla sıkıntı yaşamak istemiyor ve en kötüsü de bu ufak problem yüzünden mahkemelik olmak istemiyorsanız, hemen bir kurumsal firmadan yardım istemelisiniz. Sıhhi tesisat sektöründeki engin tecrübelerimiz ve sahip olduğumuz donanımlar ile birleştiği için işlerimiz olduğundan çok kolay bir hale geldi ve çok kısa bir sürede işlerimizi sonlandırabilmekteyiz. İşlerimizi kolaylaştıran bu cihazlar sayesinde işlerimizi kısa bir süre de bitirdiğimiz için siz değerli müşterilerimizin randevularına zamanında ve gecikmeden yetişebilmekteyiz.

Biz bu işi uzun zamandır yapmaktayız ve işlerimizi büyüterek 1995 yılından itibaren kurmuş olduğumuz şirkette işlerimizi ileri boyuta götürmüş vaziyetteyiz. Yaptığımız bütün işler 1 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır. Sizde su kaçağıyla alakalı bir takım sıkıntılar yaşıyorsanız eğer aşağıda vermiş olduğumuz numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Su kaçağını anlayabilmek mümkün olduğu gibi ara sıra da gözle görülemeyen bir kaçak olduğu için ancak kameralı ve ses dinleme cihazlarına sahip olan kişilerce bu kaçaklar noktasal olarak tespit edilebilmektedir.

Gözle görebildiğimiz sadece duvarlarda oluşan küflenme, kabarma, dökülme gibi problemler gözlemliyorsanız orada su kaçağının olduğu kaçınılmaz bir durumdur. Buna ekstradan su faturasının da önceki aylara göre fazla gelmesi su kaçağının etkisini daha çok ön planda tutacaktır. Su kaçağının olduğunu hissettiğiniz zaman paranızı boş yere çöpe atmayın ve bizimle irtibata geçin ve size kusursuz temiz bir hizmet sağlayalım. Tüm İstanbul’un genelinde hizmet sağlamaktayız ve gezici servislerimiz size en verimli hizmeti sağlamak adına ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına randevularınıza zamanında geliyorlar ve bu sayede su kaçaklarınızda müdahale sağlayabiliyoruz.

Aynı sorunla aynı yerden sorunla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçerek, 1 yıl size vermiş olduğumuz onarım garantisinden ücretsiz olarak faydalanabilmektesiniz. Ancak faturanızı kaybetmişseniz ya da bizden fatura almamışsanız bu garantimizden ücretsiz olarak faydalanamazsınız. Sudan sebepler için canınızı sıkmayın ve bize en kısa zamanda aşağıdaki numaralardan ulaşın. 7/24 haftanın her günü ve günün her saati çalışan müşteri temsilcilerimize istediğiniz an ulaşabilmekte ve istediğiniz güne/saate randevu talebinde bulunabilmektesiniz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA