Su Kaçağı Tespitleri Sizi Korkutmasın

su sızması
0

Su kaçakları hafif sızıntılar şeklinde meydana geliyor olsa da konut ya da ofis içinde ciddi sıkıntılara neden olur. Bunların başında da kötü koku ve rutubet gelir. Solunum yolu enfeksiyonlarına dahi yol açabilen bu durumun önlemi alınmaz ise daha büyük problemler ortaya çıkabilir. Örneğin su baskını gibi durumlarda ev ve işyerleri büyük zarar görürü. Özellikle elektronik cihazların ve ahşap mobilyaların çok fazla etkilendiği bu durumlar tesisatın ya çok eski olmasından ya da kalitesin olmasından kaynaklanır. Hem maddi hem de manevi anlamda yıpratan bu durumu önlemek için bizler artık tesisat teknolojilerini kullanıyoruz. Yani su kaçağı tespiti konusunda merak ettiğiniz ve o çok çekindiğiniz kırıp dökme olayları bizler için tarih oldu.

Dakikalar İçinde Tespit ve Onarım

Su kaçaklarının tespiti bilineceği üzere fayans ve mermerlerin kırılıp borulara ulaşılması ile sağlanırdı. Üstelik sorunlu boruyu bulana kadar kırıp dökme işlemleri devam ederdi. Ancak geliştirilen akustik cihazlar sayesinde buna gerek kalmadı. Çünkü bu cihazlar su kaçağı tespiti konusunda oldukça başarılı ve sorunlu boruyu dakikalar içinde tespit edebiliyor. Bizler kullanmış olduğumuz bu cihazlar sayesinde hiçbir zemininize ya da duvarınıza zarar vermiyoruz. Tavanlarınızdan gelen suyun bile tespitini yalnızca dakikalar içinde yapabiliyoruz. Bu cihazlar bizlere sorunlu olan borunun nerede olduğunu göstermeye yardımcı oluyor. Tespit işlemi sağlandıktan sonra yalnızca o borunun üzerindeki fayans ya da mermer kaldırılıp onarım işlemini sağlıyoruz. Böylelikle eviniz ya da işyeriniz kırılıp dökülmüş duvarlardan eser kalmıyor. Üstelik yeni fayans ya da mermer masrafına da girmemiş oluyorsunuz.

Bu Yenilik Hangi Avantajı Sağlıyor?

Daha önceden kırma ve dökme yöntemi ile bulunmaya çalışılan sorunlu borular su kaçağı tespiti sırasında oldukça masraflı bir konuyu da ortaya çıkarmaktaydı. Öyle ki yalnızca kırma ve dökme işlemleri sırasında zarar gören zeminler ve duvarlar değildi. Sorunlu borunun bulunduğu tesisattaki sağlam borular da bu kırma işleminden büyük zarar görmekteydi. Çünkü kırma işlemi büyük ve ağır balyozlar ile yapılmaktaydı. Ancak bizler bu ilkel operasyonu artık kullanmıyoruz. Sizleri masraftan kurtarmak adına kullanmış olduğumuz yeni nesil tesisat teknolojileri sayesinde su sızıntılarına neden olan boruyu dakikalar içinde tespit ediyoruz. Sizleri hem yeni tesisat masrafından kurtarıyoruz hem de zamandan kazanıyoruz.

Hizmet Ağımız Oldukça Geniş

Firma prensibi olarak vermiş olduğumuz her hizmetin arkasındayız. Evlerinize ya da işyerlerinize siz talep ettikten hemen sonra geliyor ve sorunu aynı gün içinde çözüyoruz. Çünkü bu sistemler bizlere sorunlu bölgeyi çok kısa sürede tespit etmemizi sağlıyor. Ayrıca kırma olayı olmadığı için de çalışmalarımız çok kısa sürede bitmiş oluyor. Sizler hem evlerinizde hem de işyerlerinizde meydana gelen bu su sızıntıları için artık çekinmeyin. Hemen bizleri arayın ve yeni nesil teknolojilerin farkını yaşayın.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA