Su Kaçağına Bakan Servis

Su Kaçağına Bakan Servis

Su Kaçağına Bakan Servis su kaçakları, su sızıntıları herkesin başına gelebilecek şeylerden biridir. Çoğunlukla eski yapılarda karşılaştığımız tesisat problemleri yeni yapılarda da bir çok kez karşımıza çıkmıştır. Gün içerisinde bir çok kez karşılaşabileceğimiz tesisat arızaları günlük hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Kamera sistemlerinin günümüzde gelişmediğini bilmeyen yoktur.

Öyle bir boyuta ulaştı ki termal kameralı cihazlar kaçak tespitlerinde, tıkanıklık tespitlerinde dahi kullanılmaktadır. Sıcak su borularında oluşan tıkanıklıkları termal kameralı cihazlar ile bulabilmek yerini saptayabilmek mümkündür. Bu cihaz sayesinde parkelerin veya da fayansın üzerinden kırmadan dökmeden altını görüntüleyebilmek mümkün oluyor.

Cihazların en çok vermiş olduğu avantajlardan birisi kesinlikle gereksiz kırma dökme işlemlerini ortadan kaldırmış olmasıdır. Eskiden kırarak bir yerleri parçalayarak su kaçağı veya tıkanıklıklar ancak bulunabiliyordu ve bu genel olarak fazladan zamanı harcıyordu. Ardından gereksiz kırılan bölgelerin tadilatı için bir çaba gösterilmesi gerekiyordu.

Su kaçağına bakan servis

Su kaçağına bakan servis

Su Kaçağına Bakan Servis Firması

Evlerde ve iş yerlerindeki su tesisatı arızalarının tespiti ve onarımı için kurulmuş olan firmamız, en eski döşem şirketi olma özelliğine sahiptir. Geçmişten bugüne çözdüğümüz su tesisatı arızalarında edinmiş olduğumuz tecrübeleri de gün geçtikçe yenilenen teknoloji ile birleştirerek hizmet kalitemizi artırmaktayız. Görüntülü cihazla su kaçaklarını tespit eden firmamız ile su kaçakları kısa müddette çözümlenecek, lüzumsuz vakit kaybından da kurtulacaksınız.

Evlerde ve iş yerlerindeki su tesisatı arızalarının tespiti ve onarımı için kurulmuş olan firmamız, en eski döşem şirketi olma özelliğine sahiptir. Geçmişten bugüne çözdüğümüz su tesisatı arızalarında edinmiş olduğumuz tecrübeleri de gün geçtikçe yenilenen teknoloji ile birleştirerek hizmet kalitemizi artırmaktayız. Su kaçağına termal kamera ile bakan servis olarak bizler, lüzumlu bütün teknik donanıma ve bilgiye haiz olarak hizmet veren, satın alan memnuniyetini 1 sene garantili hizmetimiz ile elde eden firmayız.

Atık su masraf tesisatınızda olsun, pak su tesisatınızda olsun bütün kaçakları bularak onarımını yapıyoruz. Kanalizasyon masraf boruları zaman içinde eskiyerek kırılabilir, contaları eriyebilir yahut usta hatasından meydana gelen yanlış döşenme cevabında su kaçırıyor olabilir. Tüm bu sorunları saptamak için cihazlı döşem şirketi çağırarak, gidere gönderilen kamera yardımıyla su sızıntısının kaynağını saptamak fazlaca basit.

Alt kata sızan tuvalet suyu şeklinde sorunlarınıza çözüm getiren firmamız öteki su kaçak tespiti meydana getiren firmalardan değişik olarak tüm su kaçak tespit cihazlarına sahiptir. Cihazlı bir tesisatçı ancak pak su tesisatlarında su kaçağını gören şirket değildir. Her türlü su kaçağı sorununu tespit edebilen bir firmaya kırmadan cihazla su kaçağı tespiti meydana getiren şirket denir. Su kaçağı tespitini şansa bırakmayın tecrübe etme yanılma yöntemiyle ,su kaçağını bulana kadar her noktayı kıran döken firmaları tercih etmeyin.

Yeni son zamanların getirmiş olduğu teknolojiye iyi mi her sektör adapte oluyorsa döşem sektörünün de bu çağa adapte olup son zamanların gerektirdiği teknolojiyi kullanımı gerekiyor. Biz cihazla su kaçağına bakan servis olarak yeni çağa ahenk sağlayıp Firmamız tesisatçı ekiplerimiz ve yeni teknoloji cihazlarımız ile su kaçağı tespitini şansa bırakmıyor, kırıp dökmeden noktasal kaçak tespiti yapıyoruz. Su kaçak çeşitleri vardır. Her su kaçağı tespiti için aynı aygıt kullanılmaz.

Su Kaçağına Bakan Servis İstanbul

Cihazla su kaçağına bakan servis olarak bizler su kaçaklarını 3 ana dal olarak ayırıyoruz. Bu üç tip su kaçağı arasında üç değişik aygıt kullanıyoruz. Bunlardan bahsedecek olursak evvela dinleme aleti, dinleme aleti ile tespiti yüzeye daha yakın noktalarda olan su kaçaklarında kullanırız. Dinleme aleti ile sesi dinleyip noktasal olarak cihazla su kaçağını buluruz. İkinci olarak termal kamera, termal kamera genelde sıcak su borularındaki su kaçak tespitini yapmak için kullanılır.

Son olarak kameralı cihazlarımız , kameralı cihazlarımız kirli su borularındaki su kaçaklarının tespitinde kullanılır. Yüzeysel yada derin ayrım etmeksizin her türlü noktadaki su kaçağını çelik kablo desteğiyle borunun içerisine gönderilen kamera yardımıyla noktasal olarak tespit edebilmekteyiz. Cihazla su kaçağına bakan servis olarak evinize geldiğimizde evvela su kaçağı pak su borusunda mı yoksa pak su borusunda mı onu tespit eder daha sonrada sonuca göre kameralı cihazlarımızla su kaçağı tespitini kolayca yaparız.

Su kaçağı tespitinin tamamlanmasından sonrasında cihazla su kaçağına bakan servis , kaçak olan noktayı onarım edip servisi tamamlar. Alanında Firmamız olan ve son teknoloji döşem firmalarından duyacağınız bir muamele olan Bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan şirket işi sizi kati sıkıntı çözümüne götürmüş olan oldukça basit bir işlemdir. Bilgisayarlı su kaçağı bulma işini duyan kişiler ilk başlangıçta şaşırmış dahi olsalar muamele yapıldıktan sonrasında ne kadar iyi bir tatbik bulunduğunu dile getirmektedirler.

İşte sizin için kameralı su kaçağı bulma işlemi nelerdir bunu açıklayalım. Tesisat boruları zaman içinde yıprandığı için, kaliteli borulara kullanılmadığı için yada tazyikli bir biçimde su borular içinden gittiği vakit borulara zarar görebilir. Zarar kabul eden bu borular yıpranır ve bir müddet sonra bir yerlerde delinme olur. Oluşan bu delinme daha sonra ise döşem içinde mevcut su delikten çıkar. Bu su inşaat yapısı içinde kendine bir yol bulup ilerler ve bir noktadan dışarı çıkar.

Banyo yada mutfak tesisatında olan bu kaçak su çıkmış olduğu yerde kendini bir biçimde belli eder. Alt katın tavanında sararma ve sıvalarda dökülme, evin iç duvarlarında nemlenme, fayanslarda kararma şeklinde durumlar ortaya çıkar. Eğer kaçak kirli atık su borusunda ise ek olarak etrafa fena bir kokuda yayılır. İşte bu durumda tesisatınızda su kaçağı var demektir. Yeni nesil cihazla Su kaçağına bakan servis tercih ederseniz lüzumsuz yere fayans yada duvar kırılmaz eviniz zarar görmez.

Su kaçağına bakan servis

Su kaçağına bakan servis

Su Kaçağına Bakan Servis Ustası

Bizim Firmamız tesisatçı ekiplerimiz su kaçağını tespit ederken her hangi bir yeri kırmaz. Su kaçağı tespiti tamamlandıktan sonrasında su kaçağı olan noktanın tamiri için gerektirdiği kadar yer kırılır ve onarım yapılır. En düşük maliyet için cihazla su kaçağına bakan servisleri tercih ediniz. Bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan şirket işlemi kirli atık su borularında mevcut kaçakları bulmak için meydana getirilen bir işlemdir. Tesisat içine üstünde kamera olan bir çubuk gönderilir. Bu kamera döşem içinde hareket ederken her bir nokta en küçük ayrıntısına kadar incelenir.

Bu araştırma esnasında alınan görüntüleri bir monitör sayesinde tesisatçı inceler. Daha sonrasında kaçağın olduğu yer bu kamera ile tespit edilir. İşte kameralı su kaçağı bulma işlemi özetlemek gerekirse budur. Aslında burada anlatıldığında size fazlaca uzun devam eden bir işlemmiş şeklinde gelebilir fakat aslen oldukça kolay olan ortalama bir saat şeklinde bir müddette herhangi bir kırma işlemi yapılmadan su kaçağının tespit edilmesini elde eden bir uygulamadır.

Bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan şirket klozet, banyo, tuvalet, lavabo, küvet giderleri şeklinde kirli atık su borularının tesisatında meydana getirilen bir işlemdir. Oldukça kolay olan bu muamele sizi kısa zamanda en iyi çözüme ulaştıran bir uygulamadır. Su kaçakları her ev ve iş yerinde oluşabilecek muhtemel sorunlardan birisi. Eskimiş boru sistemleri, dayanıksız malzemelerin kullanılması, hatalı işçiliğin sebep olduğu su tesisatı problemleri zaman içinde, tesisatta kaçakların bulunmasına niçin olacaktır.

Su kaçağı kimi vakit kendini belli etmese de bir çok su kaçakları kendini sızıntı yada damlama ile belli etmektedir. Komşuya damlayan su, seramiğin üstüne çıkan su şeklinde muhtelif su sızıntıları, su kaçağının var bulunduğunu ve derhal çözülmesi icap ettiğini göstermektedir. Sızıntılar kimi vakit boruların çatlak olduğu için kaynaklanırken kimi zamanda boru tesisatından hariç oluşan su birikintileri ve terlemeden olabilmektedir. Bu nedenle, her arızanın gerektirdiği cihazın bir döşem firmasında olması gereklidir.

Su Kaçağına Bakan Servis Fiyatları

Arıza tespiti için bütün aletlerle probleminin deposu tespit edilerek, kontrol edilmelidir. Termal kamerayla su kaçağının tespiti meydana getiren usta olarak önerimiz, tespit sırasında rutubet ölçen aletinden da yardımcı katılımı yönündedir. İşyerlerimiz yahut evlerimizde olup biten su kaçağı problemlerini gidermek için bilgisayarlı ve kameralı su kaçağına bakan şirket bulmamız işlerimizin basit ve pak olarak yapılmasını sağlayacaktır. Firmamız tam donanımlı olarak her türlü döşem arızalarında müşterilerine destek olmaktadır.

Ancak fazlaca sayıda döşem tamircisi olmasına karşın teknik cihazlara haiz olan ve bu cihazları kullanan servis sayısı azdır. Su kaçağı sorunlarınız için tamirci çağırırken teknik cihazlarının bulunmasına dikkat etmelisiniz. Teknik cihazları bulunan servis arıza yerinin fazlaca kısa vakit içinde tespit edebilecek ve daha azca harcamayla işlerin yapılmasını sağlayacaktır. Sizlerin de bilmiş olduğu şeklinde termal kameralar insan gözünün algılayamadığı termal ısıları algılar ve bunu üstündeki ekranda renklerle gösterir işte bu biçimde termal kameralar işle duvarların arkasını görebiliriz.

İşte bu metot uygulanarak zeminlerin altındaki su kaçağını görmemizi sağlıyor. Bu biçimde saatlerce uğraşmadan ve her yeri kırp dökmeden su kaçağı süratli ve ergonomik bir biçimde bulunabiliyor. İşte yukarıda belirtiğimiz nedenlerden ötürü sizlerde şayet su kaçağı şeklinde bir sorunla yüz yüze kalırsanız termal kamera ile yer tespiti meydana getiren şirket yada tesisatçıları tercih etmenizi öneririz.

Eğer yakınlarınızda termal kamera ile iş meydana getiren şirket yada tesisatçı yoksa öteki bir metot olan dinleme ve kamera ile imaj alma yöntemi ile de çalışan şirket yada tesisatçılardan da yararlanabilirsiniz. Su kaçağına bakan servis olup olmadığı merak edildiğinde evlerde birtakım durumlar gözlemlenerek tespit edilebilir. Öncelikle evin muayyen noktalarında nemlenme olup olmadığı takip edilmelidir.

Evde kullanılan bütün musluklar kapatılır ve su sayacı test edilir. Musluklar kapalı bulunmasına karşın sayaç dönmeye devam ediyorsa su kaçağı ihtimali büyüktür. Banyo şeklinde fayans zemin olan yerlerde derz dolguların renklerinde değişme meydana gelmişse bir yerlerden su sızıntısı olduğu düşünülebilir.

Su kaçağına bakan servis

Su kaçağına bakan servis

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara