Su Kaçağında Uzman Firma

su tesisat dükkanı
0

‘Ek işimiz değil, tek işimiz’ sloganıyla, uzun zamandır su kaçağı bulma, lavabo ve banyolarda yaşanabilecek bütün tıkanıkları giderme, ısınma amaçlı olarak kullandığımız kalorifer ya da petekleri temizleme vb. alanlarda uzman ekibiyle hizmet veren Özeniş Tesisat, Bayrampaşa, Fatih, Pendik, Kadıköy vb. semtler de dahil olmak üzere İstanbul Asya ve Avrupa yakasında, güvenilir ve kaliteli bir su tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Her geçen gün daha da ilerleyen teknolojiyi takip ederek, en son cihazlarla su tesisatı ve diğer hizmetlerini yerine getirmeye özen gösteren firma, su tesisatının ev ve işyerlerinizdeki alt yapılarda en önemli unsurlardan biri olduğunun bilincinde olarak, görevini titizlikle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirir.

Su kaçağının tespitinde, herhangi bir duvarı ya da evlerinizdeki fayansları hiçbir şekilde kırmadan ve size ekstra maliyet ve temizlik derdi çıkarmadan çalışan firma, su kaçağını teknolojik cihazları kullanarak tespit eder. Normalde kabartma ve duvarlarda su damlacıkları şeklinde kendini gösteren su kaçakları, bazen gizli kaçak şeklinde olabilir ve gözle görülemez. Bu gibi gözle görülemeyen durumlarda Özeniş Tesisat, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Avrupa’da kullanılan modern teknolojik cihazları ile su kaçağını kısa süre içerisinde tespit ederek, onarma işlemlerini gerçekleştirir. Su tesisatı dışında, ciddi tesisat problemlerinden biri olarak karşımıza çıkan ve hayatımızın çoğu döneminde karşılaştığımız tuvalet tıkanıklığı, tıkalı boru açma ya da lavabo tıkanması vb. durumlarda da tıkanıklıkları bularak gideren Özeniş Tesisat, ustalarının ve modern cihazlarının başarısı ile birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilmeyi başarmıştır.

Özeniş Tesisat’ın hizmetleri su tesisatı ile sınırlı kalmamakla birlikte, evleriniz, işyerleriniz ve yaşadığınız her yerde bulunan kalorifer, radyatör ve petek temizliği alanlarında hizmet vermekte ve en kısa süre içerisinde bu işlemleri gerçekleştirerek, hem ısınma giderlerinizin düşmesine yardımcı olmakta hem de kaloriferlerinizin daha iyi çalışarak daha çok ısıtmasını sağlamaktadır. Pimaş açma konusunda da hizmet alabileceğiniz Özeniş Tesisat hakkında bilgi almak ve firma hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek için, https://www.sukacagiistanbul.gen.tr adresini tıklayarak, ihtiyacınız olan zamanlarda firma ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA