Su Kaçağını Bulan Kameralı Tesisatçı Servis

Su Kaçağını Bulan Kameralı Tesisatçı Servis

Su kaçağını bulan kameralı tesisatçı servis günlük hayatımızda rastlayabileceğimiz ustalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Su kaçakları günümüzün başlıca sorunlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Su kaçağı tespit edilen yerde ivedilikle tadilata başlanması gerekmektedir. Kesinlikle ertelenmemesi gerek ve sağlam bir şekilde tadilatının yapılması zaruridir. Tamirat nasıl yapılır konusuna gelirsek. Gelişen teknoloji ile su kaçağının yerini tespit edebilen cihazlar meydana çıkmıştır. Bu cihazlar kaçağı yerini nokta tespiti yaparak bulabilmektedir. Ancak halen daha bu cihazı kullanmayarak tahmin yoluyla bütün tesisatı kıran ustalarda bulunmaktadır. Teknolojinin bizlere sağlamış olduğu bu kolaylığı kullanmayarak cihazı bulunmayan ustaları tercih eden kişiler bir çok zaman zararlı çıkmışlardır. Bunun sebebi ise cihazı bulunmayan usta yanlış yeri kırması halinde hem zamanınızdan çalacak aynı zamanda da daha fazla masrafta açılacak.

Su Kaçağını Bulan Kameralı Tesisatçı Servis İstanbul

Görüntülü su kaçağı servisi, bizim firmamızın müşterilerine elde etmiş olduğu tek hizmettir. Görüntülü cihazların emek harcama prensibinde ses dinleme ve akustik aparatlar ve bununla birlikte da sıcak su, şebeke suyu, masraf borusu vb. Konumuna uygun olarak kameralı donanımlar ile görüntüleme teknikleri kullanılmaktadır. Su kaçağının bulunması işleminde ekstra harcamalara yol açacak kırma işlemi yapılmaz. Dedektör dayanağı ile su kaçağı şüphesi olan yer keşfedilir. Ardından su kaçağının görüntülü olarak tespiti yapılır. Bu dinleme cihazları sesi sayısız kere artırdıktan sonrasında etraftaki farklı sesleri izole ederek kaçağı noktasal olarak tespit etmemizi sağlamaktadır. Bu işlem kaçak olan bölgenin kesinleşmesini temin eder. Bu hizmet detayında en bariz hususiyet ile cihaz kullanılarak kısa müddette ustalaşmış tek emek harcama sağlanmış olmasıdır. Size en yakın görüntülü su kaçağı servisi olarak, İstanbul genelindeki bütün ilçelere hizmet sağlamaktayız.

Görüntülü su kaçağı bulma işlemi yapılması maksadıyla, cihaz ve ekipmanlar ile en kısa müddette sıkıntı olan yere gelmiş olarak işlemlerimiz başlatılmaktadır. Kalorifer tesisatında ve temiz su borularındaki su kaçağının tespiti maksadıyla kullandığımız dinleme aleti şu zamanda piyasada mevcut en sağlam dinleme cihazlarından birisidir. Bu cihaz desteğiyle zemin içerisinde ve duvarlarda mevcut kaçak noktalarının çıkardığı oldukca azca düzeydeki su sesini bile duyabiliriz. Tespit aşamasında kırma, dökme veya gürültü şeklinde problemler ortama gelmez. Su kaçağını tespit ettikten sonrasında sıkıntı hangi tesisat sistemindeyse ona uygun tadilat emek harcamaları yapıyoruz. Kameraların boru içerisinde atıklar sebebiyle ilerlemesi oldukca zordur. Bu nedenle kameranın gerçek tek biçimde devinim etmesini sağlayacak ve borunun her tek noktasını görüntülememizi sağlayacak olan elastiki tek kablonun da olması gerekir.

Su Kaçağını Bulan Kameralı Tesisatçı Servis Firma

Biz yeni baştan bu mevzuda da gereksinim duyulan özeni göstererek kameraları ucuna yerleştirebileceğimiz en emin kabloyu bulmayı tercih ediyoruz. Buda bizim sıkıntısız tek biçimde kaçak tespit çalışmamızı yapmış olup sağlam işler yapmamıza dayanak olmaktadır. Bu cihazların son olarak modelleri ise her zaman daha sağlam neticeler alınmasını temin eder. Biz bu mevzuda kendimize güveniyoruz. Son teknoloji cihazları avucumuzda bulundururken ustalarımızın malumat ve deneyimlerini de kullanmayı dikkatsizlik etmiyoruz. Su kaçağı, herhangi tek tesisat sisteminde ortama gelen, boru çatlağı ve kırığından çıkan suyun yapı temellerine gerçek inmesi işlemidir. Bunun tarafında kullandığımız kameralarda yeni baştan pis atık su boruları içerisinde ilerlerken bizlere en sağlam sonuçları verebilecek seviyede olan en sağlam kameralardır. Tesisat ustalarımız ilkin yer aldığınız dairenin arkasından yerleşim binanızdaki tesisat problemini inceler. Kaçak vaziyeti ortadan kalktıktan hemen sonrasında tamirat işleminin yapıldığı meydan o biçimde bırakılmaz. Bu vatanımızda ortama getirilen en geniş tesisat bakımı yanlışıdır.

Açılan yer kapatılır. Eskisinden daha sağlam konuma getirilir ve müşteriye teslim edilir. Su kaçağının tespiti maksadıyla temiz su tesisat düzenek, kalorifer tesisat donanımı ve atık su tesisat donanımı birbirinden müstakil olarak incelemeye alınır. Sorunun deposu bu biçimde tespit edilir. Araştırma dedektör dayanağı ile yapıldığından bu noktada ziyan verilmez. Kırmadan su kaçağı tespiti yaparken kullandığımız bu yöntemler ile üst kattan gelen veya parke altında oluşan sızıntıları basitçe tespit edilebiliyoruz. Kızılötesi kameralar kullanılarak zemindeki, tavandaki veya duvarlardaki saklı gizli sızıntılar algılanabilir. Bu güçlü ve duyarlı teçhizatlar, düzgüsel gözle görünemeyen veya asla tek pislik bulunmayan lakin su kaçağı olan bölgeleri görüntüleyebilirler. Temiz su borularında veya kalorifer borularında oluşan kaçaklar maksadıyla emek harcama yapılacak kadar tek meydan açılması yeterlidir. Bazen tek veya iki fayansın sökülmesi ve tadilat yapıldıktan sonrasında oluşturulan bölgenin önceki haline getirilmesi maksadıyla yeterlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara