Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı

Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı
İçeriği Puanla

Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı  Firmamız Firması Olarak Termal kamerayla sistemi zeminlerde gözle görünmeyen sıcaklık farklarını monitör üstünde kullanıcıya renklendirip ortaya çıkarır. Termal kameralı su kaçağı tespiti. Günümüzde su kaçağı tespitini yapmak için evinizi kırıp dökmeye ihtiyaç duymadan termal kameralar le su kaçağını yerini noktasal olarak tespitini yapmış olup garantili olarak onarıyoruz, Kırma Dökme Yok. Termal kamera, aynı vakit da su kaçağı olan su tesisat borusunu seviyede bizlere göstermektedir.

Su kaçaklarının olduğu boruların çevresinde sıcak su borusu veya soğuk su borusu hattına bakılırsa sıcaklık farkları doğar ve Termal kamera çizgi halında görüntülediği su tesisat hattını, kaçağın olduğu bölgede sıvanın dibine dağılan su yun ısıyı etkilemesi kararı termal görüntüde gördüğümüz çizgi gibi ki imaj daha geniş bir imaj olarak tespit edilmektedir. Tesisat borularındaki arızalanmalar, boruların özenmeden takılması ve dikkatsiz emek harcama işlemleri su kaçaklarının en büyük nedenlerindendir.

Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı

Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı

Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı İstanbul

Daha oldukca çalışan ve fena araç-gereç kullanılması sebebiyle oluşan kaçakların aksine, tıkanıklıklar kullanan kişilerden kaynaklanmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve yeni ekipmanların kullanımına fırsat vermesi açısından kameralı tıkanıklık açma şekilleri geliştirilmiştir. Böylece yaşadığınız problemlerden kısa müddette kurtulmanız uzman personelimiz ve bu duyarlı cihazlar vesilesiyle sağlanmaktadır. Özellikle yanlış kırımlara sebep olan kaçaklar ve tıkanıklıklar artık sorun olmaktan çıkmıştır.

Kullandığımız cihazlar ile siz kıymetli müşterilerimizi memnun ediyor ve sizlere müsait fiyat imkânı sunarak kısa müddette desteğinize koşmayı ve bu problemi tekrar tekrarlanmamak suretiyle çözüme kavuşturmayı bekliyoruz. Termal kameralı su kaçağı tespiti. Sıva dibine döşenen su borularında sıcak su kaçıran yerde sıcaklık farkı doğar. Su biriken bölgelerin monitör görüntüsü yukarıdaki resimlerde gösterilmiştir. Termal kameraların kullanıldığı alanlar sıcak su tesisatları, kalorifer tesisatlarında ve yalıtım problemi yaşanmış olan yerlerdir.

Yaşadığınız probleminin termal kamera ile bulunmasını istiyorsanız telefonda malumat alan personelimize kesinlikle belirtmeniz gerekir. Firmamızın haiz olduğu termal kameralar fotoğraf çekebilme özelliğine sahiptir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda su tesisatı arızaları fotoğraf olarak kendilerine görüntülü olarak verilmektedir. Su kaçağı tespitinde mühim arge emek harcamaları yürüten firmamız termal kamera ile su kaçağı tespiti için en duyarlı cihazları ithal ederek siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı Firması

Nereden geldiği belli olmayan su sızıntılarıyla uğraşmak, yerini bulup onarım etmek oldukca zor bir iştir. Bazen bu vaziyet o şekildeki karmaşa olur ki her tarafı kazıp, kırmanıza karşın netice elde edilemez. Sızan suları bulmak için geliştirilen cihazlar birkaç senedir kullanılmaktadır. Son 2 senedir gündemde olan termal kamera ile su kaçağı tespit hizmeti, elle tutulan gözle görülen bir iş olduğundan insanların daha oldukca hoşuna gidiyor. Zaten termal kamerayla su kaçağı bulma çoğu zaman merkezi sistem ısıtmalarda ve kalorifer tesisatlarında daha etkilidir.

Sorunları, ciddi sorunlara niçin olmadan ve binlerce dolara mal olmadan ilkin bulun. Termal görüntüleme tespiti, talep eder konut, talep eder ticari yada endüstriyel olsun, binanızın bütünlüğünü korumak için dirimsel ehemmiyet taşır. Termal kameralar duvarların, zeminlerin, hatta ekipmanların ve makinelerin arkasını görmenize ve su sızıntılarını ve öteki sorunlu alanları daha kötüye gitmeden ilkin doğru bir biçimde tespit etmenize imkan tanır. Yaşadığımız teknoloji çağlarında patlak borunun yerini bulmak termal kameralar ile daha da kolaylaştı.

Su borularında yaşanmış olan sızıntı problemlerinin sıhhatli bir biçimde çözüme kavuşturulabilmesi için sektörde termal kamera kullanan tesisatçı sayısı bir fazlaca artış göstermektedir. Bu makineler yerin röntgenini çekip, patlak noktanın ortaya çıkarılmasında büyük öneme sahiptir. Yeni nesil Termal kamera ancak ısıya kırılgan değildir oluşmuş olana Neme duyarlıdır. Şayet evinizde herhangi bir musluğu açmadığınız şekilde aşağı kata su sızıyor ise su kaçağı pak su tesisatınızdadır. Bu durumda eğer dairenizin su vanası sağlamsa ilk müdahale olarak su vananızı kapatınız.

Su saatinize bitişik biçimde monte edilen su vananızın suyu kesip kesmediğini vananızı kapattıktan sonrasında anlayabilirsiniz. Vana suyu kesmiyor ise evinize firmamız su tesisatı ve su kaçağı servisi gelene kadar bina sakinlerinden izin alarak binanızın ana vanasını kapatabilirsiniz. Bunun için zemini soğutmak ve hangi hatta kaçak var ise onu tespit edip, ancak o hattı çalıştırmak gerekebilir. Bu sebeplerden dolayı termal kamera ile meydana getirilen muamele uzun devam eder ve oldukca zahmetlidir. Termal kameradan bakınca zemindeki sıcak alan aşağıda ki şeklinde görünür.

Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı

Su Kaçağını Termal Kamerayla Görüntüleyen Tesisatçı

02.11.2021
287
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara