Su Kaçağının Belirtileri Nedir?

bina su kaçağı tespiti
0

Günümüzde evlerde ve işyerlerinde en fazla yaşanan sorunlara baktığımız zaman su kaçağı sorunlarının ilk sıralarda yer almakta olduğunu görebiliyoruz. Su kaçağı sorunları yaşayan kişiler bu sorunun nasıl anlaşılacağını merak etmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma evresinde sizlere hizmet vermekte olan firmamız her zaman en iyi şekilde hizmet vererek su kaçağının oluştuğu yerin noktasal olarak tespitini yapmaktadır. Su kaçağının fark edilme şekli de değişim gösterebilmektedir. Bu noktada evlerde veya işyerlerinde farklı belirtiler ortaya çıkıyor. Su kaçağının belirtileri ise şu şekildedir:

-Su kaçağını anlamak için su sayıcınızı kontrol edebilirsiniz. Evinizde su açık olan bir yer olmamasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,

-Son zamanlarda önceki aylara nazaran su faturanız daha yüksek seviyede geliyorsa,

-Banyonuzda tadilat olmasına rağmen alt komşunuzun tavanında çeşitli sararmalar meydana geliyorsa

-Kuru olan zeminlerde alakasız olarak yüzeye su geliyorsa

-Duvarlarınızda ıslanma veya rutubet gibi problemler meydana geliyorsa

-Kanalizasyon böceklerinden evinizde görülmeye başlandıysa

Bu tarz problemler yaşamaya başladıysanız evinizde veya işyerinizde su kaçağı meydana gelme ihtimali çok yüksektir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Belirtmiş olduğumuz gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınız zaman mutlaka su kaçağını tespit ve tamir ettirmeniz gerekmektedir. Cihazla su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız sizlere bu noktada en iyi şekilde hizmet verebilmektedir. Su kaçağı sorunundan kurtulmak istediğiniz zaman ilk olarak firmamızla iletişime geçmelisiniz. Alanında profesyonel olan ekibimiz sizlere bu evrede destek vererek evinizde nerede su kaçağı meydana geldiğiniz noktasal olarak tespit edecektir. Su kaçağının tespitinin noktasal olarak yapılmasının ardından sizlere detaylı bilgi verilir ve sizin de onaylamanız durumunda gerekli tamir işlemleri yapılmaya başlanmaktadır.

Su kaçağı tamirinin yapılacağı sırada sonrasında problem yaşanmaması için mutlaka dikkatli bir şekilde yapılmalı ve sizlere nasıl işlemler yapılacağı hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir. Garantili su kaçağı bulma hizmeti vermekte olan firmamız bu noktada da garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Tamirleriniz detaylı olarak yapılır ve aynı yerden sorun yaşamamanız için bütün işlemler özenle yapılır. Sonrasında ise sizlere tekrar aynı sorunlarla karşılaşmamak için neler yapmanız gerektiği hakkında bilgi verilir. 1 yıl içerisinde su kaçağı tamiri olan yerden tekrar sorun yaşamanız durumunda ise firmamız bu sorunu ücretsiz bir şekilde gidermektedir. Sizlere su kaçağı noktasında her zaman sorunsuz ve kaliteli şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Su Kaçağı Hangi Dairede Oluşmuş Olabilir?

Su kaçağı belirtileri yaşadığınız zaman  bu durum bir tek sizin dairenizde su kaçağı olduğu anlamına gelmeyebilir. Bazı durumlarda kişinin evinde değil de komşusunda su kaçağı meydana geldiği görülmektedir. Eğer tavanınızdan su damlıyor veya tavanınızda kabarma meydana geldiyse bu üst kat komşunuzda su kaçağı oluştuğunu gösterebilmektedir. Fakat sizin evinizde su kullanılmadığı halde su saatinde sürekli hareketlenme olması bu sorunun sizin evinizde olduğunu göstermektedir. Bu soruna net olarak yanıt bulunabilmesi için su kaçağı bulma İstanbul işleminin yerine getirilerek su kaçağının nereden kaynaklandığının tespit edilmesi gerekmektedir.

Su tesisatında kaçağın nerede oluştuğunun bulunabilmesi için profesyonel bir tesisat ekibiyle çalışmanız gerekmektedir. Aksi takdirde su tesisatı sorununun tam olarak nerede gerçekleştiğini bulamayabilirsiniz. Firma olarak sizlere bu noktada hizmet verirken her zaman en kaliteli şekilde hizmet vermeye özen göstermekte olduğumuz gibi aynı zamanda su kaçağında hangi dairede sorun olduğunu ve nasıl çözülebileceğini de tespit ediyoruz. Bu tespit işleminden sonra siz de onay verirseniz onarımlar da yapılmaktadır.

 

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA