Su Kaçağının Bulunması ve Önemli Faktörler

su kaçağının bulunması
0

Ev, işyeri, okul, hastane gibi yapıların korkulu rüyası olan tesisat sorunu eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelmektedir.

Eskiden tarihi yapılarda kendini gösteren sorunlar, günümüzde kâr amacı güden inşaat firmalarının kalitesi düşük su borularını tercih etmeleri nedeniyle yeni yapılan binalarda da görülmektedir.

Su borularında oluşan deformasyonların ya da çökmelerden kaynaklanan sızıntıların neden olduğu bu sorunun en uğraştırıcı tarafı kaçağın meydana geldiği yeri tespit etmektir.

Su borularının altında kalan su boruları gözle görünmediğinden tespit işlemi de bir hayli uğraştırıcı olabilmektedir.

Teknolojinin ilerlemediği dönemlerde tespit işleminde yapılan işlem belliydi. Klasik teknik adı da verilen bu kaba işlem sonucunda hem maddi olarak hem de zaman olarak oldukça sarsılır bütün planlarınız alt üst olurdu.

Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan su kaçağının bulunmasındaki önemli faktörleri aşağıda sıralayacağız.

Öncelikle tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olduğundan tek başına da üstesinden gelemeyeceğinizden alanında bilgi ve deneyim sahibi olan Ersoylar Su Tesisatçı firmamız ile anlaşmanız gerekmektedir.

Eski usullerden uzak, teknolojinin son donanımlarına sahip olan ve sizler için hiçbir masraftan kaçınmayarak Avrupa’dan ithal ettiği cihazlar ile noktasal olarak arıza tespiti yapan ustalarımız sizlere garanti de vermektedir.

Su kaçağında sorunun tespit edilebilmesi için evvela evde sorunun olup olmadığını anlamanız gerekmektedir. Bunun için uzman yardım almanıza gerek yoktur.

Özellikle bir apartman dairesinde oturuyorsanız ve alt katınızda oturan br komşunuz var ise yandınız demektir. Sizden kaynaklanan kaçak yüzünden evine sızan sudan rahatsız olacak olan komşunuz soluğu sizin evinizde alacaktır. Ciddi tartışmalara da neden olan bu sorun komşunuz ile olan komşuluk ilişkilerine de zarar verecektir.

Bu noktadan sonra yapılacak olan işlem her ne kadar basit gibi görünse de aslında çok önemlidir.

Her önünüze çıkan su tesisatçı firması ile değil, teknolojik cihaz kullanan firmaları iyi araştırarak randevu talebinde bulunmanız gerekmektedir. Sizlere kaliteli hizmet veren firmamız su kaçağının bulunmasında önemli bir faktör olan akustik dinleme adlı cihazı kullanmaktadır. Akustik dinleme bilim ile uğraşan insanlar tarafından su tesisatçı ustaları için özel olarak tasarlanmış olan bir cihazdır.

Su sesine karşı hassas olduğundan kaçağın bulunmasında önemli bir faktördür.

Su tesisatı sorunu her ne sebeple meydana gelirse gelsin firmamız kolay ve pratik çözümler üreterek sizlere hizmet vermektedir.

Haftanın 7 gün 24 saati arayabileceğiniz firmamız, sizlere yardımcı olmaktadır. Minimum fiyat ile maksimum kaliteli hizmet veren firmamız, İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firmasıdır.

 

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA