Su Kaçağının Zararları ve Maliyeti

su kaçağı firma
0

Su insanların yaşamı arasında en önemli kaynaktır. Ama bu önemli olan kaynağımız engellenemediği bazı durumlarda büyük sorunlara yol açmaktadır.

Bunlardan bir tanesi de su kaçağıdır. Peki ya nedir?

bunu kısaca: O kadar para verip aldığımızın evin duvarına bir çivi dahi çakarken dikkat ederken, evimizin hiç beklemediğimiz bir köşesinden duvarından, fayansından veya da zemininden nerden geldiğini de bilmeksizin suyun akması ve yada nemlenmesi şeklinde açıklaya biliriz. Kimse yaşadığı yerde böyle bir sorunla tabi ki karşılaşmak istemez ki kolay bir iş olduğunu bilmiyorsa. Eskiden suyun geldiği bölgeyi anlamakta, bulmakta kolay değilmiş bölgede suyublankn olduğu küften, nemden boyanın akmasından anlaşılırmış bulmakta kolay değilmiş, suyun olduğu tüm yerler kırılırmış dökülürmüş, hasar görmüş duvarlar tekrardan sıvanır boyanırmış su yerde ise parkeler kırıp tekrar onarılırmış,  uzun işlem gerektiren tadilatlar hem zamanımızı, hem isteme sekte birçok paramızı alırmış. Neden kolayı varken duvarız kırılmak zorunda kalsın, neden evinizin zemini yıpransın. Bizler en teknolojik cihazlarımızla sizler için hizmet vermekteyiz. Artık Teknolojinin gelişmesiyle uzun tadilat gerektirmeden, ceplerinizi ve sizi maddi, manevi yormadan kolayca güçlü teknik ekimizle birlikte basit yöntemlerimizle bulduk ve sizler için önemli yaşam yerleriniz için bulmaya devam ediyoruz. Uzaktan bakıldığında zor bir işmiş gibi gelen tesisat işlerinizi güveninizi kazanarak donanımla yapıyoruz. Profesyonel ekimizle ve kaliteli çalışanlarımızla, 24 saat sizlere hizmet vermeyi güler yüzümüzü esirgemeden sağlıyoruz.

Sizlerin eviniz, ofisiniz, sizler için ne kadar önemliyse kalite misyonumuzla çalışmakta bizler için önemlidir. Su kaçakları kazılmadan, kırılmadan tarafımızca tespit edilmekte ve sizin için eviniz için ofisiniz için en uygun olan cihazımızla basitlikle bulunabilmektedir. Su kaçakları suyu kullanmadığınız zaman bile su sayacının çalışmasını sağlamaktadır ve bu da su kullanılmayan su faturası ödemeniz demektedir. Kimse kullanmadığı suyun faturasına yansımasını istemez. Bunun hem evinize hem cebinize maliyeti yüksek olabilmedir. Bizler sizin için çalışmaktayız sizlere her zaman hizmet vermekteyiz. Bir telefon kadar yakınız, büyük maliyetlerden kurtarmak için ve tüm tesisat işleriniz için yanındayız ve varız. Tesisat bizim işimiz kalitemiz sizlere hediyemiz.

2 Yorum(lar)

  • blank
   Hande

   Ben maliyete önem vermeyip üstün hizmet bekleyenlerdenim. Ama o konuda da iyiler ve 2 günde koca dairedeki tüm sorunların çözülebilir olanlarını çözdük. Akşam gelebilmeleri çok iyi seçenek oldu bize. Eşim de memnun kalmıştı.

  • blank
   Cemal

   2002 yılında su sızıntısından o kadar büyük bir dert çektim ki bu hizmet neden o zamanlar yoktu düşünürüm hep. Alet buluyor ve o kısım açılıp sorun çözülüyor. Müşteri deneyimi en yüksek tesisatçı olduklarına eminim.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA