Su Kaçak Bulma Firması

Su Kaçak Bulma Firması
İçeriği Puanla

Su Kaçak Bulma Firması açık arazilerde ve binalarda bulunan sulama tesisatlarında olup biten su kaçakları oldukca büyük sorunlara yol açabileceği benzer biçimde faturalarında yüksek gelmesine sebep olur. Su kaçağı bulma ve tespiti işlemleri icra eden şirketler günümüzde hızla çoğalmaktadır. Son aşama zor ve zorlu bir hizmet sektörü olup başarı sağlamak oldukca güçtür. Son dönemlerde su kaçağı tespiti icra eden şirketler evinizdeki bozuk tesisatları icra eden tesisatçılarla hemen hemen aynı işlemi yapmaktadır.

Böyle durumlar meydana ulaştığında ise kısa bir müddet içinde çözüme kavuşturulmalıdır. Çünkü su kaçağını bulmak yapmaktan daha eziyetsiz ve rahat bir iş olduğu için sizi yanlış alanlara yönlendiren ve yanlış bölgelerde su kaçağını tespiti eden şirketler oldukça fazla olduğundan evinize gelen ve çayır ettiğiniz su kaçağı firmalarını iyice araştırmanızı öneririz. Onarım yapmayan yada kadrosu olmayan su tesisatındaki su kaçaklarını burdadır benzer biçimde işaretleyip giden firmalara güvenmeyiniz.

Su Kaçak Bulma Firması

Su Kaçak Bulma Firması

Su Kaçak Bulma Firması İstanbul

Firmamız, su kaçağı onarım işlemlerinin ciddi bir muamele bulunduğunun farkında olarak ustalaşmış müdahaleler uygulamaktadır. Eski su tesisatçısı olan şirketler, maalesef geleneksel yöntemler üstünde ısrar ederek, su kaçaklarının bulunmasında kırma ve dökme benzer biçimde işlemlere başvuruyorlar. Firmamız, devamlı teknolojiyi takip eden ve kendisini yenileyen kadrosuyla beraber, kırma ve dökme uygulamalarına hiç başvurmadan, su kaçaklarının tespit edilmesini sağlıyor.

Bunun için bilgisayar sistemli elektronik cihazları kullanarak, noktasal su kaçakları tespitlerini yapabiliyor. Su kaçağının bulunmuş olduğu ortamın bağıl rutubet değerlerini referans alarak tespit işlemi sırasında destek aygıt olarak kullanmaktayız. Çok gerek duyulmadıkça bu aleti kullanmıyoruz. Temelde ısıyı esas alan bu görüntüleme aleti ile kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı benzer biçimde sıcak suyun geçmiş olduğu boruların yerinin tespit edilmesi için kullanılır. Su sızıntısının tespiti için gerek duyulması halinde termal kamera kullanmaktayız.

Termal kamera ile su tesisatının geçmiş olduğu alan tespit edilir ve peşinden akustik dinleme aleti ile yeniden lüzumlu kontroller sağlanır. Böylelikle su sızıntısını noktasal olarak tespit etmiş oluruz. Banyonuzu kırıp onlarca defa yenilenen fayans ve banyo dolabı, wc, banyo küveti harcamaları sizi korkutmasın. Ekibimiz bütün tesisatınızı dinler ve bütün boruların içerisine kamerayla girerek, hasarlı, kırılmış sıkıntı yaratan bölgeleri tespit eder. Kirli su giderlerinde ve pak su tesisatınızdaki su kaçağı probleminize kati ve güvenli çözümler buluyoruz.

Firmamız sıhhi su tesisatı çözümlerinde ustalaşmış kadrosu ve kullandığı çağdaş cihazlarla size kısa müddette su kaçağınızı zahmetsizce bulmanın sözünü veriyor. Kırılan banyo, wc ve tespit işlemi esnasında zarar bulan boru ve giderler sıkıntısı eskide kalıyor. Bize ulaştığınızda ekibimiz kısa müddette adresinize gelir ve bütün tesisatınızı akustik dinleme cihazları ile test eder.

Su Kaçak Bulma Firması Ustası

İç borulardaki arızalar, tıkanan borular, su akışını yavaşlatan sorunlu giderler bir bir akustik dinleme cihazları ile dinlenir ve içleri kameralarla görüntülenir. Tahmini yöntemlerle değil görerek tespit yapar ve onlarca defa tamir meydana getirmeye gerek kalmaz. Kırma ve dökme benzer biçimde işlemlere başvuran firmaların vermiş oldukları zahmet, evin yada işyerinin tamirata girmesine niçin olur. Buda uzun bir zamana muadil gelebilir. Sırf kırma ve dökme işlemlerinden ötürü su kaçağı tespitlerini yaz tatillerine tehir eden kişiler vardır.

Ancak su kaçaklarının anında müdahaleye gereksinim duran bir sıkıntı bulunduğunu akıldan çıkartmamak gerekir. Kameralı su kaçağı ile tespit edilen su kaçağı arızası kolayca onarılır ve günler devam eden tadilat işlemleri benzer biçimde bir derdiniz kalmaz. Su kaçağı tespiti icra eden firmaların teknolojik ürünleri kullanımı ile beraber maliyet de düştü. Bu sayede binanın her yerindeki sızıntılar oldukça rahat ir halde bulunabilir hale geldi. Üstelik oldukça minik bir çatlak veya deliğin bile çağdaş cihazlarla kısa müddette tespit edilerek onarılabilir duruma gelmesine yol açtı.

Çıplak gözle görülemeyen sızıntıları bile gören cihazlar hem bina sahibine hem de tesisat işi icra eden firmalara büyük kolaylıklar sağladı. Bunun cevabında da hiç bir yer kırılmadan olup biten sıkıntı kalıcı olarak ortadan kaldırılmaya başlandı. Maliyetleri fazla olduğundan de ancak kurumsal firmaların haiz olduğu bu cihazlar, müşterilerin yaşamış olduğu sızıntı kabusunu kısa müddette ortadan kaldırmaktadır. Su kaçakları çoğu zaman kendini derhal belli eder.

Duvarda kararma, fayans aralarında küflenme ve kararma, tavanda ve fayanslarda terleme, giderilemeyen fena koku ve duvardaki sıva kabarıklıkları ve sıva dökülmesi benzer biçimde emareler size su kaçağınız bulunduğunu haber verir. Küvetin ve tuvaletin alt kısmındaki su kaçakları alt kata sızar ve alt katın tavanında, damlama, dökülme, sıva kabarıklığı yapar. Güvenli hizmet veren firmaları da ilk önce web ortamında ayrıntılı bir halde araştırmak gerektiği anlatım edilmektedir. Deneyimli ekipleri ile üstün hizmet sunan kurumsal firmaların tercih edilmesi niteliğinde yaşanmış olan sıkıntı kısa bir müddette ortadan kalkmaktadır.

Su Kaçak Bulma Firması

Su Kaçak Bulma Firması

28.10.2021
285
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara