TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Su Kaçak Tespiti Firmaları

İçeriği Puanla

Su Kaçak Tespiti Firmaları Su kaçağı tespit tutarları dairenin ebatlarına nazaran değişim gösterir. Dubleks dairenin tespit fiyatı ile düzgüsel bir dairenin kaçak bulma fiyatı farklıdır. Normal apartman dairelerinde su kaçağı fiyatı almak için bizleri arayın. Bu ücret dubleks dairelerde değişkenlik göstermektedir. Aradaki ayrım banyo sayısı ve mutfak sayısından kaynaklanmaktadır. Tesisat boruları birbirine bağlı olduğundan su kaçağını bulmak için bütün tesisatın çıkış noktalarını körlememiz gerekiyor.

Su Kaçak Tespiti Firmaları

Su Kaçak Tespiti Firmaları

Tuvalet ve banyo dediğimiz yerler evlerde kaygan zemin dediğimiz alanlardır. Soğuk ve sıcak boruların geneli tuvalet ve banyolardan geçmektedir. Dolayısı ile su borularında herhangi bir patlak olduğunda alt katın banyo tavanından su akar. Tuvaletin fayansların arasından su kaçırdığında alt kat komşunuza su akmaya başlar.

Normal bir banyo üstünde klozet, duş ve bir lavabodan oluşan sistemler bulunur. Banyolarda genel anlamda bu üçlünün masraf boruları devamlı tıkandığı için su akmasıda buralardan kaynaklanır. Bir banyo su kaçağını bulabilmek için kamera ve dinleme aleti olması yeterlidir. Temiz suda kaçak varsa kaçağı bulup tamirini yapmak fazlaca basittir. Temiz su kaçaklarında tamir aynı gün bir saat arasında gerçekleşir. Dinleme cihazını fayansın üzerine altın arar şeklinde gezdirip, banyoda su sızıntısını buluyoruz.

Su Kaçak Tespiti Firmaları Numaraları

Sigorta yapılma evlerde su kaçağı arızalarının tamamını poliçeniz karşılamaktadır. Yüzeyde bariz olmayan ama zemin altında patlayan su borularına acele hizmet desteğimiz vardır. Poliçenizi yaptırırken sigorta kuruluşu ile imzaladığınız sözleşmede su hasarı maddesinin bulunmasına dikkat edin.

Kalorifer Tesisat Kaçağı

Ev, iş yerleri, okullar, avmleri şeklinde yerlerde su tesisatlarından sızan ve büyük problemler teşkil eden problemleri anlatım edecek olursak bütün bu sorunlara yol açan tesisat sorunlarına su kaçağı sorunu denir. Meydana gelen su kaçağı sorunlarına müdahale edilmediği takdirde kısaca kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapılmadığında, probleminin yaşanmış olduğu zeminin muhtelif bölgelerinde daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir.

Herhangi bir yapının alt veya yan bölümlerinde su sızıntıları yaşanabilir. Bu şeklinde durumlarda tesisat alt yapınızı yada duvarlarınızı test ettirmeniz gerekir. Bizler sizlere tamda bu noktada, uzman ekiplerimizle İstanbul su kaçağı bulma konusunda destek olmaya çalışıyoruz. Profesyonel cihazlarımızla yerinde su kaçağı tespit hizmeti veriyoruz.

Su Kaçak Tespiti Firmaları Acil

Evinizde veya yukarıda saydığımız mekanlardan herhangi birinde iseniz ve bütün musluklarınız kapalı olduğu biçimde su sayacınız devamlı dönüyorsa bir yerlerde su kaçağı olduğu için güvenli olabilirsiniz. Su sayacınızın devamlı döndüğünü ayrım etmemiş olabilirsiniz. Hiç birimiz musluklarım kapalı su sayacıma bir bakayım devamlı dönüyor mu demeyiz. Fakat faturalar vardığında yüksek fiyatları gördüğümüzde sayacın yanına ne olursa olsun uğrarız…

Su kaçağı olduğunda seramikleriniz arasındaki derzler renk değiştirmeye veya zeminde talep eder kuru talep eder kaygan olsun yüzeye su çıkmaya başladıysa bir yerde su kaçağı olduğuna güvenli olabilirsiniz.

Aslını söylemek gerekirse su kaçağı varlığının tespitini duvarlarda oluşan rutübet izlerinden, ıslaklıklardan rahatça anlayabilir ve bütün bu problemlerin önüne süratli kararlar alarak geçebiliriz.

İski tarafından su kaçağı tespiti yalnızca iskinin genel alanında olan bölümler için geçerlidir. Eğer su kaçağı sorununuz bina içinde ise tesisatçının bu problemi çözmesi gerekir. Çünkü iski bina içine su vermez bu sebeple iskinin kendi alanının dışındaki bölümler yada meskenler tamamen mülk sahibi ile ilgilidir.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir

Su kaçağı tespit şekillerinde artık en ileri teknolojilerin kullanılıyor olması sebebi ile etrafa herhangi bir zarar verilmeyerek kolayca kırmadan su kaçağı bulma ve onarım işlemi yaparak sizlere extra maliyetler çıkarmamaktadır. Su kaçağı tespiti için hususi olarak üretilmiş cihazları kullanarak işlemlerini oluşturan ustalaşmış ekip, yalnızca o sorunlu bölge ile alakalı muamele yapmakta ve kısa müddette probleminin kaynağını bularak çözüm yollarını uygulamaktadır.

Su Kaçak Tespiti Firmaları İstanbul

Teknolojinin bu denli gelişmediği dönemlerde tesisatlar kırılarak yada yıkılarak su kaçağı bulma problemleri giderilmekteydi. Su kaçağının yerini tespit edinceye kadar tesisat kırılmaktaydı. Bu konum hem vakit yitirilmesine yol açmakta, bununla beraber maddi açıdan insanları zorlamaktaydı.

Üstelik su kaçağı problemi mesela banyodayken, mutfaktaki bütün tesisat kırılıp dökülürdü fakat nihayetinde probleminin banyoda olduğu tespit edilirdi. Bu durumda da lüzumsuz yere tadilatlar ortaya çıkardı. Günümüzde dahi İstanbul su kaçağı bulma hakkında insanların aklına takılan en büyük sual işareti, su kaçağı tespiti esnasında duvarların, parkelerin, derzlerin kırılıp dökülecek olmasıdır.

Her sektörde olduğu şeklinde su kaçağı bulmada da hızla gelişen değişen teknolojinin gelişmesi ile beraber teknolojik cihazlar kullanılmaya başlanmıştır. Teknoloji ile beraber su kaçağı bulma şekilleri geliştirilmiştir. Alttaki makalemizde su kaçağı bulma şekilleri nedir okuyup öğrenebilirsiniz.

Leave a Comment