Su Kaçak Tespiti Yapan Firmalar

Su Kaçak Tespiti Yapan Firmalar

Evinizde tesisattan kaynaklı olarak su kaçakları olabilir, sadece evlerde değil iş yerlerinde de bu tarz su kaçakları olabiliyor bu yüzden Su Kaçak Tespiti Yapan Firmalar arasında yer alan firmamız olan Ersoylar Tesisat firmasından en iyi hizmeti almanız için usta tesisatçı ekibimizle birlikte çalışmaktayız. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında verdiğimiz hizmetlerde binlerce kişiyi memnun eden ve tesisat işini en iyi ve en usta şekilde yapan firmamız su kaçak tespitini cihazlarla yaptığı için bir çok sorun ortadan kalkıyor ve kırmadan dökmeden işlem yaparak anında su kaçağınızı buluyor ve tamirini yapıyoruz.

Su Kaçak Tespiti Yapan Firmalar İstanbul

İstanbul su kaçağı bulma servisi , yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek topyekün tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız . Su kaçakları genel anlamda alt komşuya damlama ve kabartılar benzer biçimde görülmektedir . Sudan oluşan bu sorunlara teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız . Son sistem boru görüntüleme kameraları yardımıyla artık sorunlu bölgeyi bulmak fazlaca rahat oldu . Eskiden olsa yapı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonrasında topyekün bir değişiklik içerisine girerek tadilat periyodu başlardı su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dertten garantili bir biçimde kurtarıyor. Evdeki su kaçaklarının emareleri şöyle gözlemlenmektedir ; tavanların sararması , küflenmesi , kirli kokular ve su damlacıklarının bir grup halinde birikmesi en fazlaca rastladığımız görüntülerdir . Sizinde su tesisatı kaçağı şüpheleriniz var ise firmamızı aramanız ve buluşma almanız gerekmektedir . Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul’da su kaçak tespitleri işleri meydana getiren firmamız her vakit yanınızdadır. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz. Bir fazlaca bölgede servis noktamız mevcuttur. Servisimiz ilk muamele olarak şebeke suyunu test etmektedir , sızdırmazlık testleri uygular şayet bir sıkıntı varsa akustik dinleme aleti ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını ancak o bölüm arasında gerçekleştirir . Sorun görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; masraf içleri , lavabo , küvet ve ana giderler test edilir . Sonraki muamele ise sıcak su ve yalıtım kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile test edilir. Kısaca problemi bulmak adına bütün su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak suretiyle tahsil görmüş personellerimiz sizlere sorunsuz hizmet sağlayacaktır. Su kaçak tespiti meydana getiren şirketler kısa sürede, kırmadan cihazla su kaçak tespiti yapabilmektedir. Su kaçak tespitinde en korkulan konum evin tadilat alanına çevrilmesidir. Ancak kullanılan bilgisayar destekli elektronik cihazlar yardımıyla hiç bir yere zarar verilmeden su kaçağının olduğu yer noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Su kaçakları asla ummadığımız zamanda ortaya çıkabilecek bir tesisat sorunudur. Bazen su kaçağının bulunduğunu derhal ayrım edebiliriz, sadece bir çok vakit bu pek olası olmamaktadır. Duvarda, tavanda yada zeminde rutubeti, nemi ayrım ederiz sadece tüm uğraşlarımıza karşın su kaçağının olduğu yeri bulamayız. Bu benzer biçimde durumlarda robotla su kaçak tespiti meydana getiren firmalarla iletişime geçilmelidir.

Su Kaçak Tespiti Yapan Firma

Tek bir cihazla su kaçağı tespiti yapmak olası değildir. Çünkü pak su tesisatında meydana gelebilecek bir su kaçağında kameralı görüntüleme aleti kullanılmayacağı benzer biçimde masraf borularında olup biten su kaçaklarında da akustik dinleme aleti kullanılmaz. Su kaçak tespiti meydana getiren şirket şayet kurumsal bir firmaysa, değişik su kaçakları için değişik cihazlar kullanmak zorundadır. Aksi biçimde müşterilerin beklentilerini karşılayamaz. Akustik dinleme aleti, su kaçak tespitinde en sık kullanılan ve en ergonomik cihazlardan biridir. Kırmadan su kaçağı tespitinin en mühim cihazlarından önde gelen akustik dinleme aleti, dinleme yöntemi ile su kaçağını tespit etmede kullanılır. Akustik dinleme aletinin prop ve kulaklık olmak suretiyle iki aparatı vardır. Prop bir nevi mikrofon rolü görür. Tabi ki mikrofondan oldukça daha kırılgan bir özelliği bulunur. Prop algıladığı sesleri kulaklığa iletir. Bu sayede, duvarın içerisinden yada zeminde betonun altından geçen su borularındaki kaçakların yeri tespit edilebilir. Cihazın kullanması rahat benzer biçimde görünse bile zannedildiği kadar rahat değildir. Cihazı kullanan personel, su kaçak tespit çalışmalarına nereden başlaması icap ettiğini bilmelidir. Ayrıca su kaçağının ne kadar fazla bulunduğunu bulması gerekir. Çünkü su kaçağı oldukça ufaksa akustik dinleme aleti, su kaçağının sesini algılayamayabilir. Birçok kere kırdırmak zorunda kaldığınız banyonuzu, kati olarak sonuca ulaştırıp tekrar kırmamak suretiyle tadilatı tamamlayan su kaçağı şirketi olan Ersoylar Tesisat’ın verdiği laf senettir. Kesin sonuca ulaşana kadar aldığımız tutarı devamlı çoğaltmak yerine, size tek fiyatla suyun kesileceği garantisini veriyoruz. Tesisatçıların söylemlerinden bıkmış olabilirsiniz, verdiğiniz paralar sizi çileden çıkarmış olsa da son bir kere de Ersoylar Tesisat’ı kontrol edin lütfen. Çünkü bizler buradaki borunun değiştirilmesi için lüzumlu tutarı aldığımızda, size akıntının keseceğini güvence ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara