Su Kaçakları Nasıl Bulunur

su kacaklari
0

Binalarımızda zaman içerisinde çeşitli sorunlar oluşur bunlardan bazıları da su borularında meydana gelir. Su sızdırmalar, sızan suyun rutubet oluşturması, alt kata sızması yâda üst kattan bizim evimize sızması gibi pek çok sorunla karşı karşıya kalırız. Yanlış takılan boru sistemi, zamanla aşınan yıpranan borular ve yıllarca kullanım sonrası eskime gibi birçok sebep sayılabilir. Bunların çözümü de tespiti kadar zordur. Tespit etmek baya uğraş gerektirir. Birçok yerin kırılması, bulunması, sonrasında değiştirilmesi gibi çok şey sayabiliriz.

Su borusunda kaçak arama zor bir iştir. Çoğu tesisatçı olduğu yeri kırarak birçok kırma işlemine ihtiyaç duyar. Sonrasında ise size bir sürü gereksiz kırım işleminden doğan kirlilik ve masraf çıkar. Oysa bizde sistem farklıdır. Su kaçağını biz farklı teknolojik sistemlerle çözüyoruz. Sizi yormadan, zora sokmadan, paranızı boşa harcatmadan kaçağı tespit ediyor ve tamiratını yapıyor size teslim ediyoruz.

Ersoylar Tesisat Firması olarak bütün tesisat işinizi yapıyor paranızı boşa harcatmıyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuz, işinin ehli ustalarımızla hızlı çözümler sunuyoruz. Su kaçak aramada ustalarımız firmamızın son sistem araçlarıyla kırma işleminden önce tespitini yapıp doğru noktaya uygulamalarını yapmaktadırlar. Biz işinizi yarım bırakıp başka iş almıyoruz, işinizi tamamlıyoruz ve size sorunsuz teslim ediyoruz. Önceliğimiz garantili tesisatlar yapmak ve bu tesisatların uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Kullanacağımız malzemenin kalitesine sizlerle birlikte karar vererek bütçenizi yormuyoruz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA