Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

su kacagi onarimi (2)
0

Evlerinizde ve dükkânlarınızda hem temiz su hem de pis su tesisatlarında, borularda zamanla su kaçakları meydana gelebilmektedir. Temiz su tesisatlarında zaman içinde meydana gelen su kaçakları çıplak gözle görülmekle birlikte ara sıra da gizli kaçak dediğimiz görünmeyen kaçaklar ortaya çıkabilmektedir. Pis su tesisatlarında da çeşitli nedenlerle tıkanan borular yüzünden çatlaklıklar meydana gelir, bu da su sızıntılarına neden olmaktadır. Her iki tesisatta meydana gelen su kaçaklarını çıplak gözle tespit etmek mümkün değildir. Kırmadan su kaçağı tespiti konusunda sizlere en iyi hizmeti firmamız son derece kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Kaçağa anında müdahale edilmezse eğer ileri boyutlara ulaşır. Bu da kötü sonuçlara sebep olabilir. Yüksek maliyetli onarımlar, tespitler hayatınızı zorlaştırmasın ve en ince detayına kadar düşünmeniz gereken bu işler oldukça zordur ve ancak profesyonel kişilerce yapılmaktadır. Uzman kişilerce yapılmazsa eğer mağdur duruma düşüp zor günler yaşayacaksınız. Cihazla su kaçağı bulma işlemlerinde Almanya’dan özel olarak getirttiğimiz kameralı cihazlar sayesinde ve sese duyarlı hassas dinleme cihazlarımız sayesinde temiz su kaçaklarını noktasal olarak tespit edebilmekteyiz. Pis su tesisatlarındaki kaçakları ise bölgesel olarak bulup duruma göre bir ya da iki fayans kırarak onarımı gerçekleştirmekteyiz.

blank

Acil Problemlerinize En Hızlı Hizmet

Kırıp dökmeden yaptığımız bu işlemlerde size ekstradan ne masraf çıkarıyoruz ne de evlerinizde bir hasar meydana getiriyoruz. Bu işlemler o kadar kolay bir işlem olmasına rağmen insanlar çok zor bir süreçten geçeceklerini zannederler. Çünkü eskiden insanlar yaşadıkları olayda çok hasar aldılar ve artık başka bir tesisatçıya güvenememektedirler. Biz bu korkularınıza son veriyoruz ve size tam donanımlı teçhizatlarımızla geliyoruz.

Hata payımız %0 olmakla beraber bununla birlikte %100 olumlu sonuç aldığımızın bir göstergesi olduğunu söylemek isteriz. 7/24 size hizmet sağlayan müşteri hizmetlerimiz size ayrıntılı, detaylı bir bilgi veriyorlar ve istediğiniz güne/saate randevu da yazdırabilmektesiniz. Kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon numaralarımız:

Avrupa yakası: 02125700744-05325030798

Anadolu yakası:02166425699-05321613102

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA