Su Kaçaklarında Teknolojik Cihaz Tespiti

su kaçak arama
0

Tesisatın bulunduğu ev, işyeri, ofis ya da fabrika gibi noktalar su kaçakları konusunda her zaman tehdit altındadır. Çünkü su kaçakları onarımı kolay olmayan ancak önlemi alınmaz ise ciddi sonuçlar doğurabilen sıkıntılardır. Su kaçağı onarımı aşamasında genellikle balyoz gibi ağır kırıcılar ile tüm zemin ve duvarlar kırılır. Aslında bu yöntemi artık kullanılmıyor. Çünkü sızıntı tespitleri için geliştirilen teknolojik cihazlar, sızıntıların dakikalar içinde kontrol altına alınmasını sağlıyor. Bizler de bu cihazları kullanan ve aynı gün içinde hizmet vermeyi prensip edinen nadir su kaçağı bulma firmalarından bir tanesiyiz. Bizi bu denli tercih edilen yapan özelliklerimiz arasında her zaman ekonomik fiyat politikasını sunmamız ve her zaman en kaliteli hizmeti vermemizdir.

Su Kaçağını Nasıl Anlarım?

Su kaçakları gözle görülebilecek şekilde yoğun olabileceği gibi duvar içinde ya da zemin altında sızıntılar şeklinde de meydana gelebilir. Ancak her su kaçağının verdiği bazı belirtiler söz konusudur. İşte bunlardan en önemlileri,

  • Zaman zaman odayı ya da konutun tamamını kötü bir lağım kokusu kaplıyorsa,
  • Su faturanız standart kullanıma göre daha kabarık gelmeye başladıysa,
  • Tüm vanalar kapalıyken dahi su sayacı hareket halindeyse,
  • Duvarların yüzeyinde, döşeme ve fayansların birleşme noktalarında ya da küvetin derzlerinde renk değişikliği meydana geldiyse,
  • Duvar ve tavanda su damlacıkları ve kabarcıkları oluşmaya başladıysa,
  • Yatak odası, giyinme odası ya da çocuk odası gibi alakasız alanlarda birikinti halinde su görünüyorsa,
  • Çamaşır ya da bulaşık makinaları yeterli temizlikte yıkamıyor ya da deterjanlı bırakıyorsa,

Tüm bu nedenler olası bir su kaçağı ile karşı karşıya kaldığınızın işaretidir. Böyle bir belirti gözünüze çarptıysa hemen su kaçağı bulma konusunda uzman olan bizler ile iletişime geçin. Bizler yanı gün içinde gelir ve su kaçağının boyutu ne olursa olsun onarımı gerçekleştiririz. Bu esnada kullandığımız her malzemenin son kalite olması da bizler için çok önemlidir. Çünkü bizler su sızıntılarının geçici değil, tamamen ortadan kaldırılması için çalışıyoruz.

Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Su sızıntılarının ne zaman meydana geleceğini bilemezsiniz. Bazen çok eskiyen bir borunun son derece hassas bir zamanla patlayabilir, bazen tıkanan borularınıza soktuğunuz yabancı cisimler giderlerinize zarar verebilir. Ancak ne olursa olsun bilmeniz gereken bir şey var. Bizler her zaman hazır olarak sizlerin yardımına koşmayı bekliyoruz. Sizleri asla bekletmiyor ve son teknolojik su kaçağı bulma cihazlarımız ile yardımınıza koşuyoruz. Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz bu cihazlar ile hiçbir döşemenize ya da duvarınıza zarar vermiyor, çok kısa bir zaman içinde sızıntının tespitini yapıyoruz. Üstelik her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. Sizlere ekstra maliyet çıkarmıyor ve alacağımız her aksiyonda sizlere muhakkak danışıyoruz.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA