Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı

Günümüzün büyük sorunlarından biri olan su kaçağını bulabilmek her ustanın mahareti değildir. Firmamız bünyesinde bulunan Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı ustalar ile bu problemi kolay bir duruma getirebiliyoruz. Su kaçaklarının türüne göre cihaz çeşitleri bulunmaktadır. Çalışma prensibimiz tamamıyla kırmadan dökmeden tadilattır.

Tam anlamıyla tadilatın sonunu görebilmek için bütün sızıntıları sonuna kadar çözmek gereklidir. Su kaçaklarını bulunması önemi büyüktür. Bulunmadığı taktirde rutubete kadar yol açmaktadır. Kaçak olan su bir süre sonra buharlaşabilir ardından var olan buhar rutubet yaparak kötü kokularla ve görüntü olarak kirliliğe yol açabilmektedir.

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı İstanbul

Sıcak su kaçağında normal olarak buharla beraber akmaktadır. Soğuk su kaçağında ise su zamanla buharlaşır. Su sızıntısını onarmak adına ilk olarak kaçağın kaynağını bulmalıyız. Kaçağın kaynağını bulmadan yapılan tadilatlar kesin çözüme ulaşmaz ve daha sonra sürekli olarak tekrar edebilmektedir. Cihazı bulunmayan ustalar kesinlikle çözüm için tercih edilmemeliler.

Metal, plastik, kombi, sıcak, patlak su boru yama işlemleri ve daha nice işlemlerimiz mevcuttur. Eski binalarda kullanılan demir borular, zaman içinde hususi durumunu yitirerek çürümeye adım atar yada plastik borularda kaynak esnasında herhangi bir oynatma ile kaynak sağlam tutmaz ve yüksek tazyik esnasında su kaçırmaya adım atar.

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı Firması

Metal boruda patlak olmaz ve kaynak yeri yada tesisata ilişik paslanma alanlarında sızıntı olabilir. Bazen bu durumda 8-9 benzer biçimde en çok olması ihtiyaç duyulan tazyik miktarının aşılması niçin olabilir. Test pompası kararına göre su kaçağı gören şirketler olarak tesisattaki probleminin alakalı katını buluruz.

Su kaçaklarında oldukça karşılaşılan sorunlardan biri de havalandırmalarda bulunan kirli su tesisatlarının, havalandırmadan atılan yabancı maddelerin boruyu kırarak su sızıntılarına sebep olmasıdır. Kaliteli bir usta en çokça 3 fayans kırarak su kaçağını bulur ve size minimum zararla tesisatı onarır.

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı Bilgilendirme

Vana kapatılmış olduğu anda patlak borudan alt kata su sızması benzer biçimde ses emareleri azalacaktır. Su kaçaklarında oldukça karşılaşılan sorunlardan biri de havalandırmalarda bulunan kirli su tesisatlarının, havalandırmadan atılan yabancı maddelerin boruyu kırarak su sızıntılarına sebep olmasıdır. Kaliteli bir usta en çokca 3 fayans kırarak su kaçağını bulur ve size minimum zararla tesisatı onarır.

Patlayan su borusu tamiri iyi mi yapılır, patlak boru iyi mi bulunur? Patlayan su borusu tamiri çalışmasından ilkin nerede ve hangi tür tesisata ilişik bulunduğunu görmek gerekir. Bunun için ise tazyik testi yaparak su borusundaki sızıntı miktarı ve tesisatın nereye bağlı olduğu tadilata ihtiyaç duymadan araştırılması ilk adımdır.

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı İnceleme

Patlak su borusunu kırmadan onarım etme olası değildir. Parça yerinden çıkmış ve ilerlemiş ise değiştirilmesi gerekir. Kameralı su tespit cihazlarımız ve bilgisayarlı su sızıntısı tespit aletleri yardımıyla evinizde yahut iş yerinizdeki su sızıntıları nerede olursa olsun tespit ediyor ve tamirini yapıyoruz.

Havası sona eren balans tankı su çekmeye adım atar ve bu esnada tazyik göstergesinde düşme ve yükselme benzer biçimde emareler olabilir ve bu durumu da ekrana bakarak gözlemleyebilirsiniz. Havası sona eren balans tankı su çekmeye adım atar ve bu esnada tazyik göstergesinde düşme ve yükselme benzer biçimde emareler olabilir ve bu durumu da ekrana bakarak gözlemleyebilirsiniz.

Su Kaçıran Yeri Makine İle Bulan Tesisatçı Tanıtım

Kombi, kalorifer tesisatına su eksilme yerini bulmak için termal kamera kullanarak duvar ve öteki bina yüzeylerine tutarak içerisinden geçen sıcak su miktarı ve sıcaklıkları ölçümleriz. Kombi, kalorifer tesisatına su eksilme yerini bulmak için termal kamera kullanarak duvar ve öteki bina yüzeylerine tutarak içerisinden geçen sıcak su miktarı ve sıcaklıkları ölçümleriz.

Havası sona eren balans tankı su çekmeye adım atar ve bu esnada tazyik göstergesinde düşme ve yükselme benzer biçimde emareler olabilir ve bu durumu da ekrana bakarak gözlemleyebilirsiniz. Kombi, kalorifer tesisatına su eksilme yerini bulmak için termal kamera kullanarak duvar ve öteki bina yüzeylerine tutarak içerisinden geçen sıcak su miktarı ve sıcaklıkları ölçümleriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara