Su Sızıntılarına Kulak Verin

su sızıntı servisi
0

Evinizde ya da işyerinizde son zamanlarda rutubet kokusu arttı mı? Su faturanızdaki bariz artış dikkatinizi mi çekiyor? Banyo ve mutfaklardaki fayans aralarınızda renk değişimleri mi hâkim? Evinizde ya da işyerinizde hijyen kurallarına dikkat ediyor olsanız dahi böceklenme mi söz konusu? Duvar ve tavanlarınızda kabartılar mı oluşuyor? o halde hemen bizleri arayın. Çünkü su kaçağı dediğimiz ciddi tesisat sorunu ile karşı karşıyasınız. Eğer bu sorunları görmezden gelir ve zamanla geçeceğini düşünürseniz yanılırsınız. Çünkü su kaçakları çatlak ve yırtık borulardan sızar. Bu nedenle önlem alınmaz ise bu çatlak ya da yırtık her geçen gün büyümeye devam eder. Bizler kırmadan su kaçağı tespiti yapan profesyonel bir ekibiz. Üstelik aradığınız güz sizlerin yardımına koşuyoruz.

Eğitimli Profesyonel Ekip

Teknolojik tesisat cihazları maliyetli olabileceği için pek çok tesisat firması tarafından satın alınmayabiliyor. Dolayısıyla günümüzde hala eski taktikleri kullanarak tespit yapmaya çalışan pek çok tesisat firması bulunuyor. Ancak bizler müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi teknoloji ile perçinliyoruz. Sizler için teknolojik cihazlarımıza ilişkin elemanlarımızı eğitiyor ve asla hataya yer vermiyoruz. Bu sayede sızıntılara nokta atışı yapıyor, sorunsuz bir şekilde problemi kökünden hallediyoruz. Tanışık olduğunuz ya da profesyonelliğinden emin olmadığınız tesisat firmaları ile çalışıyor olmanız sizleri hem zamandan kaybettirir hem de paradan. Çünkü kırma sureti ile yapılan çalışmalar sonrasında yüklü bir onarım maliyetine katlanmak zorunda bırakılırsınız.

İşyerleri İçin Uzman Ekip

Su sızıntıları evler kadar işyerlerini de tehdit ediyor. Eğer işyerlerinizde bu tarz bir sızıntı problemi ile karşı karşıya kalırsanız endişeye kapılmayın. Çünkü bizler işinize ara vermenize gerek bırakmadan tespit işlemini sağlıyoruz. Üstelik uzman ekibimiz asla gürültüye mahal vermiyor ve hem çalışanlarınızı, hem misafirlerinizi, hem de komşularınızı rahatsız etmiyor. Siz işleriniz ile ilgilenirken bizler problemi çoktan halletmiş oluyoruz. Eğer bu sızıntıları görmezden gelirseniz işyerinizde küf ve rutubet kokusu hâkim olacaktır. Bu nedenle en küçük sızıntılarda dahi hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel hizmet almanın sorunsuz keyfini yaşayın.

1 Bilgi Talebi

    • Zehra

      Patlak boru tamiri yaptıracam ve araştırmalarım sonucu hizmet alabileceğim en uygun yer sizsiniz sanırım. Benimle iletişim kurarak evimin bahçesindeki patlak boruları tamir edebilir misiniz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA