Su Sızıntısı Arama ve Tamirinde Hızlı Çözümler

istanbul su kaçağı
0

Eski binalarda olduğu gibi yeni binalarda da görülebilen su tesisatında olan sorunların çözümü bu işin ustaları tarafından yapılmalıdır. Neredeyse her mahallede bir su tesisatı ustası bulunmasına rağmen bu ustaların kullandığı yöntemler ile yapılan tamiratlara güven olmayacağı gibi ayrıca kırmadan su sızıntısı arama nasıl yapılır sorunuza pek memnun olmayacağınız bir cevap verecek ve evinizde büyük tadilatların yapılmasına neden olacaklardır.

Uzun yıllardır eğitimli ve tecrübeli ustaları ile hizmet vermekte olan Ersoylar Tesisat firmamız size bir telefon kadar yakındır ve su tesisatınızda oluşan su sızıntısı arama ve tıkanıklıklar gibi sorunlar için hızlı çözümler üretmektedir. Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı olduğunda bunu hemen fark etmeniz pek mümkün olmaz çünkü genellikle su boruları zemine gömülü olarak bulunmaktadır. Bunun yanında aniden su faturanız yüksek gelmeye başladığında ve su basıncında bir azalma olduğunda su kaçağı ihtimali aklınıza gelmelidir.

Su Sızıntısı Kırmadan Tespit Edilir mi?

Eskiden su kaçağı arama için zemin ve duvarlar kırılmakta ancak ondan sonra su kaçağının yeri tespit edilmekteydi. Bu ev sahibi için hem zaman kaybı, hem de maddi olarak büyük sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olmaktaydı. Firmamız ise bu duruma çözüm bulmak için modern teknolojiyi talip etmekte ve Avrupa’da kullanılmakta olan robotları ülkemize getirmektedir.

Robot ve termal kamera kullanımı sayesinde de su kaçağı arama nasıl yapılır sorunuzun cevabını kırmadan dökmeden olarak verebilmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize robot ve kameralar ile gelecek olan ustalarımız bu cihazları kullanarak su kaçağının yerini kısa bir sürede tespit edeceklerdir.

Profesyonel Su Tesisatı Ustaları

Oluşan su tesisatı sorunlarının giderilmesi için modern yöntemler kullanılması kadar işinde iyi olan ustalar ile çalışması da önem taşımaktadır. Firma olarak bu konuya önem vermekte ve eğitimli ve işinde en iyi ustalar ile çalışmaktayız. Su kaçağı gibi önemli bir sorun yaşayan sizlerin yaşadığınız stresi bilerek anlayışlı ve güler yüzlü olarak hizmet vermelerine de önem vermekteyiz.

Yaptığımız kırmadan su kaçağı tespiti ile evinizin kirlenmesine izin vermediğimiz gibi tamiri sırasında da etrafı kirletmemeye özen göstermekteyiz. Su kaçağının yerini kırmadan noktasal olarak tespit ettikten sonra da sizlere gerekli bilgiyi vermekte ve fiyat teklifimizi sunarak onayınızı aldıktan sonra da tamiratı gerçekleştirmekteyiz.

Su Kaçağı Arama Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçelerine geniş bir ekip ile hizmet vermekte olan firmamız yaşadığınız su kaçağı sorunundan dolayı yüksek maliyetler ile karşılaşmanızı önlemektedir. Bunu başarmak için kırmadan su sızıntısı arama yapmakta ve maliyeti düşürmekteyiz. Ayrıca öncelikle kaçağın yerini ve boyutunu belirleyerek tamiri içinde en uygun fiyat teklifini sunarak bunun da size ağır yükler getirmesini önlemekte ve garantili tamirat yapmaktayız.

 

Anahtar kelimeler: Su kaçağı arama, kırmadan su sızıntısı arama

 

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA