Su Sızıntısı Bulma

ersoylar-tesisat
0

Su Sızıntısı Bulma Sıhhi tesisat denilince ilk akla gelen su tesisatıdır ve ihmal edilmemesi gereken çok önemli bir konudur.

Su sızıntısı arama ve su sızıntısı tespiti bizim işimiz..Su tesisatı evinizdeki en önemli alt yapılardan sadece bir tanesidir. İhmal ederseniz doğuracağı sonuçlar gayet basit. Parkeler, seramikler, duvarlar kırılıp sizi ciddi anlamda masrafa sokacaktır. Bu yüzden olumsuz bir durumla mı karşılaştınız hemen bizimle irtibata geçin ve size kusursuz hizmet sağlayalım.

Su Sızıntısı için Neden bu kadar açık ve net konuşuyorsunuz?

Tesisatçılar yıllardır işinin ehli olduğu gibi, ustalarımıza ustalık katan başka sebepler de var. Bu sebepler kırmaya, dökmeye, evinizi harap bir şekilde bırakmaya gerek kalmadan son teknoloji ürünleriyle sizi tanıştırmaktır. Su Sızıntısı Bulma ve ya çatlak gözle görülür bir şekildeyse sadece oraya noktasal su sızıntısını tespit yapıyoruz.

Su Sızıntısı Bulma  Tüm İstanbul’da Sadece 99 TL

Eğer çatlak veya herhangi bir sızıntı görmediyseniz sadece duvarlarda kabarma veya küflenme gibi sorunlarla karşılaştıysanız gizli bir kaçak oluşmuş olabilir ve bu durum ilerde evinizde çok büyük sorunlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.  Su Kaçağı Nemlenme, kararma ve kabarma gördüğünüz takdirde hemen vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve ücretini gerektiğinden fazla ödemeden bu sorundan kurtulun!

8 Yorum(lar)

  • ismet

   Ben İstanbul,da oturuyorum evimde su sızıntı vardı ama ben nerden sızıntı yaptığını bilmiyordum evimede zarar gelmesini istemiyordum bu çok çekincem vardı bir arkadaşım bana evinie zarar gelmeden su sızıntısı buluna billineceğini söyledi başta inanmadım şimdi ekipleri evimde bazı cihazlar sayesinde bulunduğu noktayı tespit sızıntıyı haletiklerinde çok memnun kaldım herkesede tavsiye ederim

  • ismet yılmaz

   Ben İstanbul,da oturuyorum evimde su sızıntı vardı ama ben nerden sızıntı yaptığını bilmiyordum evimede zarar gelmesini istemiyordum bu çok çekincem vardı bir arkadaşım bana evinie zarar gelmeden su sızıntısı buluna bilineceğini söyledi başta inanmadım şimdi ekipleri evimde bazı cihazlar sayesinde bulunduğu noktayı tespit sızıntıyı haletiklerinde çok memnun kaldım herkesede tavsiye ederim

  • Esin Yurt

   Merhaba, sadece duvarda su sızıntısı varsa yinede su kaçağını bulabiliyormusunuz. Etrafı fazla dağıtmadan işlem yapabilirmisiniz., ayrıca duvarda sızıntı olan yerde alt komşumuza kadar nem oluyor. Bu konuda hizmet sağlarmısınız. cevap verirseniz sevinirim.

  • sukacagiistanbul.gen.tr

   Merhabalar Esin Yurt Hanım Gerekli İletişim Sağlandı. Müsait olduğunuz gün işlem yapmak için misafiriniz olacağız. iyi günler.

  • Burak

   Gerçekten arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum, dün aradım bu sabah geldiler ve sorunu sadece 1 saat içerisinde çözdüler ve gittiler sadece helal olsun diyorum. Çay ikram ettim ancak çok yoğun olduklarını dile getirdiler, kaliteli adamlar işten başını kaldırıp çay bile içemiyorlar.

  • Canan Akar

   Su Sızıntısı bulma konusunda işinin ehli tamir konusundada işi yaptıgı için teşekkür ederiz

  • Hakan Bilal

   kısa sürede su sızıntısını tespit edip tamir ettiler son derece memnun kaldım kendilerine teşekkür ederiz

  • Lara Memnu

   Kendileri Su Sızıntısı Firmasında onde gelen firmadır kendilerine yaptıgı iş için teşekkür ederiz

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA