TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Su Sızıntısı Bulma

İçeriği Puanla

Günümüzde su tesisatı hizmeti vermekte olan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında kırmadan Su Sızıntısı Bulma tespiti yapmanın yanında garanti veriyor olmamız ile Ersoylar Tesisat firmamız öne çıkmaktadır. Geniş bir ekip ile çalışmaktayız ve bütün ustalarımız işlerinin uzmanı olmaları ile hataya yer bırakmadan yapmaktadırlar. Kaliteli olarak hizmet veren firmamız hizmetini garantili olarak vermesi ile de müşterilerinin aynı sorunu tekrar yaşamayacaklarından emin olmalarını sağlamaktadır.

Firmamız evinizde su sızıntısı olması halinde bunu kısa sürede anlamanız için dikkatli olmanız gerektiğini belirtmektedir. Çünkü kısa sürede tespit edilecek olan su sızıntısının tamiri daha kolay olacağı gibi sizin de büyük sorunlar yaşamanız önlenmiş olacaktır.

Su Sızıntısı Bulma

Su Sızıntısı Bulma

Su sızıntıları genelde kolay anlaşılmamakta ve bu nedenle sorun büyümektedir. Oysa su sızıntısı aramave tamirinin hızla yapılması için şu belirtileri bilmeli ve bir ya da birkaç tanesini fark etmeniz halinde hemen firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 • Su faturasında aniden oluşan artışlar
 • Su basıncının düşmesi ve musluklardan suyun az akmaya başlaması
 • Bütün musluklar kapalı olduğu halde su saatinin dönmeye devam etmesi
 • Zeminde ve duvarlarda sararma, küflenme ve rutubet gibi belirtilerin olması
 • Kombinin basıncının sürekli düşük olması

Su Sızıntısı Bulma Nasıl Yapılır?

İstanbul çok eski bir şehir olması nedeniyle çok sayıda eski bina bulunmaktadır. Bu eski binalarda olduğu gibi yeni inşaa edilen binalarda da yapılan hatalar nedeniyle su tesisatlarında sızıntı olabilmektedir. Bu durumda ise firmamız ile iletişime geçmeli ve teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanmalısınız. Firmamız robot, hassas dinleme cihazı ve termal kamera kullanarak su sızıntısı bulma hizmetini vermektedir.

Evinize gelecek olan ekibimiz kırmadan dökmeden su kaçağının yerini bu cihazları kullanarak kırmadan su sızıntısı aramayapacaklardır. Evinizde hiçbir yeri toplamanıza gerek kalmadan ustalarımız ayaklarına galoşlarını giyerek içeri girecek cihazlarını hazırladıktan sonra da ortamın sessiz olmasını sağladıktan sonra su sızıntısının yerini tespit edeceklerdir.

Su Sızıntısı Bulma ve tespiti

Su Sızıntısı Bulma İstanbul

Su sızıntısı tespiti yapmakta olan firmamız ayrıca bu kaçağın amiri içinde hizmet vermektedir. Bu konuda belli bir fiyat listesi ile çalışmamız mümkün değildir. Çünkü her su sızıntısı aramaiçin ayrı bir çalışma yapılması gerektiği gibi tamiri içinde ayrı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ustalarımız yapacakları ziyaret sırasında bu konuda size bilgi vereceklerdir.

Su sızıntısı tespitinde olduğu gibi tamiri sırasında da etrafı kirletmemekte ve sizin büyük tadilatlar ile uğraşmanıza gerek bırakmayacağız. Su sızıntısı bulma hizmetimizden yararlanmanız halinde bunun bütçenize uygun olarak çözüm sunulmasından memnun olacak ve işimizi kısa sürede tamamlıyor olmamız ile de normal hayatınıza devam etmeniz sağlanacaktır.

Su Sızıntısı Bulma Sıhhi tesisat denilince ilk akla gelen su tesisatıdır ve ihmal edilmemesi gereken çok önemli bir konudur.

Su sızıntısı arama ve su sızıntısı tespiti bizim işimiz..Su tesisatı evinizdeki en önemli alt yapılardan sadece bir tanesidir. İhmal ederseniz doğuracağı sonuçlar gayet basit. Parkeler, seramikler, duvarlar kırılıp sizi ciddi anlamda masrafa sokacaktır. Bu yüzden olumsuz bir durumla mı karşılaştınız hemen bizimle irtibata geçin ve size kusursuz hizmet sağlayalım.

Su Sızıntısı Bulma Ersoylar Tesisat

Tesisatçılar yıllardır işinin ehli olduğu gibi, ustalarımıza ustalık katan başka sebepler de var. Bu sebepler kırmaya, dökmeye, evinizi harap bir şekilde bırakmaya gerek kalmadan son teknoloji ürünleriyle sizi tanıştırmaktır. Su Sızıntısı Bulma ve ya çatlak gözle görülür bir şekildeyse sadece oraya noktasal su sızıntısını tespit yapıyoruz.

Su Sızıntısı Bulma Servisi

Eğer çatlak veya herhangi bir sızıntı görmediyseniz sadece duvarlarda kabarma veya küflenme gibi sorunlarla karşılaştıysanız gizli bir kaçak oluşmuş olabilir ve bu durum ilerde evinizde çok büyük sorunlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.  Su Kaçağı Nemlenme, kararma ve kabarma gördüğünüz takdirde hemen vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin ve ücretini gerektiğinden fazla ödemeden bu sorundan kurtulun!

Su Sızıntısı Bulma istanbul

Artık evinde çamaşır makinası olmayan aile yok denecek kadar azdır. Bu makinalarla tanışma mazimiz 20 30 sene öncesine kadar dayanmaktadır. Her ne kadar bunlarla iç içe olsak da herhangi bir problemle karşı karşıya kaldığımız takdirde, yapabileceğimiz şeyler hakkında pek bir tecrübe sahibi değilizdir. Özellikle gider kısmında karşımıza çıkan bu problem, ev hanımlarının korkulu rüyasıdır. Su sızıntısı bulma konusunda firmamız diğer firmalara göre daha ön planda yer almaktadır.

Garantili Su Sızıntısı Bulma

Evin birçok yerinizi kirli su basacağı korkusu, tüm bu korkuların haksız olmadığını da gösterir. Fakat çamaşır makinasının giderinden su sızıntısı bulma ve çözümü son derece kolaydır. Günün her saati irtibat numaralarımızdan, bize ulaştığınız taktirde, kalıcı çözümü mümkün olan en kısa sürede sunma garantisi veriyoruz. Bununla beraber yaptığımız her işte olduğu gibi tüm kullanacağımız yöntem ve çözümlerde, firmamızın çalışma prensibi gereği, aynı bölgeden herhangi bir sorunla tekrar karşılaştığınız zaman tüm sorumluluğu üzerimize alıp, sizlere tekrar hizmet sunuyoruz.

Su sızıntısı, ev ve iş yerlerinde hayatı felç eden en büyük sorunlardan biridir. Altınızda bulunan daireye veya iş yerine su sızdığı vakit su sızıntısını bulma servisi sorunları halletme noktasında yardımcı olur. Kimi zaman işinin ehli olan ekip daire incelemesi yaparak kimi zaman da teknolojik cihazlarla su sızıntısının tespiti yapılabilir. Sızıntının tamirine yönelik onay alan servis çalışanları, gerekli özveri ve profesyonellik çerçevesinde sızıntı sorunu gidermeye çalışır ve tekrardan daireyi sorunsuz noktaya getirir.

Su Sızıntısı Bulma Fiyatları

Su sızıntısı tespit edilirken kullanılan teknolojik aletler;

 • Yapıyı incelemeye gelen servis, yapıya dair birkaç test uyguladıktan sonra akustik dinleme cihazı ile sorun tespiti yaparak tesisatın sızıntısını kontrol eder. Sorun kimi zaman pis su giderinde de meydana gelebilmektedir.
 • Pis-atık su borularındaki kırık, çökme ve eğim gibi hatalarda su sızıntısına neden olabilecek her türlü arızayı gösteren kameralı su sızıntısı tespit aleti, su sızıntısını bulma konusunda görev yapan servislerin kullandıkları bir alettir.
 • Termal yani ısı kameraları ise sıcak su borularının veya kalorifer borularının arıza tespiti aşamasında kullanılır. Termal kameranın kullanımı işinde profesyonel servisler tarafından yapılır. Kimi zaman kaloriferden kaynaklı sorunların tespit edilememesi aynı zamanda da yapıya zarar vermektedir.

İşlerin temiz bir şekilde yürümesine olanak sağlayan bu cihazlar gün geçtikçe daha yaygın kullanılmaya başlanmıştır. Piyasada, sızıntı tespit ve onarımında yılların ustası olmaya gerek kalmadan profesyonel kimlik kazanmış birçok firma vardır. Firmalara erişim ve yardım istemek bazen bir telefonla bazen de web sitesinde gezinmekle de olabilecek kadar kolaydır.

Su Sızıntısı Bulma fiyatları

Su Sızıntısı Bulma Sebepleri

Su sızıntısının sebebi herhangi bir tesisat olabilir. Kimi zaman temiz su tesisatı, kimi zaman kalorifer tesisatı kimi zaman da atık su gideri olarak adlandırılan pimaşlardan kaynaklı su sızıntısı meydana gelebilir. Sızıntıyı bulmaya yönelik çalışan profesyonel servis, teknolojiden yararlanarak kırıp dökmeden de temiz ve pis su sızıntılarının meydana geldiği noktayı kolaylıkla tespit edebilme becerisine sahiptir. Kısaca su sızıntısının sebepleri ve dikkat edilmesi gereken noktalar:

 • Şebeke sularının gece basıncının artması ve bu basınçtan ötürü boruların ek yerlerinde sızıntı oluşması,
 • Tesisatı döşeyen ustadan kaynaklı tekniksel hatalar,
 • Fabrikadan hatalı çıkan boruların tesisatta yer alması,
 • Yapıda meydana gelen çökmenin sonucu tesisatın zarara uğraması ve
 • Atık su giderlerinin ek yerlerindeki contaların işlevlerini yerine getirememesidir.

Su Sızıntısını Bulma Servisi İstanbul

Su sızıntısı, yapılarda ciddi hasarlar meydana getirebilmektedir. Örneğin tavan ve duvarların rutubet ile kaplanması hem yapıya hem yapı içinde yaşayan kişilere zarar verebilmektedir. Bu durumda tesisatın onasımı gerçekleşmediğinde rutubet yayılarak yapının eskimesine ve hasarlar almasına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda profesyonel kişilerden yardım almak kalıcı çözüm sağlamaktadır. Teknolojiden yararlanan servisle çalışmak sorunu direkt bulmada yardımcı olabilmektedir. Sızıntı tespiti yapıldığı takdirde yapıda yaşayan kişinin onayı ile derinlemesine inceleme başlamaktadır.

Sızıntının bulunması noktasında hasarlı su kaybı yaşayan borular incelenmektedir. Birkaç cihazla beraber su sızıntısının yeri tam tespit edildiğinde müdahale işlemi başlar. Kırıp dökmeden su sızıntısının tespit edilmesi, yapıda yaşayanlar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Su Sızıntısını Bulma Profesyonel Hizmet

Yapıda meydana gelen sızıntı nedeniyle çözüm oluşturmak isteyen sızıntı bulma servisinin görevleri ise şu şekildedir;

 • Yapıyı zarara uğratacak büyüklükte su sızıntısı sorunlarında tesisat yenileme ve onarma hizmeti,
 • Su tesisatında oluşan tıkanıklıkların açılması ve temizlenmesi hizmeti,
 • Kalorifer borularının petek kısımlarındaki boruların tıkanması durumunda açma işleminin gerçekleştirilmesi,
 • Rutubetin oluşturduğu su sızıntısının tespit ve onarımı vb.