Su Sızıntısı Önleme

su sizintisi onleme
0

Su sızıntısı binalarda, evlerde, dairelerde, iş yerlerinde ve daha çeşitli farklı ortamlarda bulunan temiz su boruları, gider su boruları, kalorifer tesisatında gibi çeşitli su tesisatı oluşturan unsurlarda oluşmaktadır. İnşaat esnasında duvar içerisine monte edildiklerinden dolayı gözle görülmesi olanak halinde değildir.

Bu sebepten dolayı insanların eskiden teknoloji olmamasından kaynaklı olarak duvarın çeşitli yerlerinde kırma işlemi gerçekleştirerek tesisata ulaşmayı ve sorunu tespit etmeye çalışmaktaydı. Ancak günümüzde insanlar çok rahat bir şekilde teknolojik cihazlar yardımı ile bu işlemi gerçekleştirebilmektedir.

blank

Su Sızıntısı Önleme – Su Sızıntısı Tespit 100 TL Onarım 50 TL

Su sızıntısına önlem olarak yapılacaklardan bir tanesi su tesisatına baktım yaptırmaktır. Bu sayede borular biraz daha uzun ömürlü olabiliyor ve olası su sızıntısı problemlerine karşı daha dayanıklı oluyorlar. Tüm bunlara rağmen su sızıntısı problemi yaşıyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Bu durumda insanların ekonomik açıdan oldukça rahatlamasına ve bu sorundan çok daha kolay ve rahat bir şekilde kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle uygun fiyata bu büyük sorun çözüme kavuşturulmuş olmaktadır.

1 Bilgi Talebi

    • blank
      Aylin

      Depomuzun su tesisatında kaçak bulunuyor. Bir müşterimiz evindeki kaçak konusunda sizden hizmet almış ve çok memnun kalmış, bugün sohbet ederken bahsetti ve sizinle iletişime geçmemi söyledi.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA