Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Su Tesisatı Kaçak Tespiti
İçeriği Puanla

Su Tesisatı Kaçak Tespiti Siteye yeni kayıt olan firmaların, alacağı ilk siparişler fazlaca ehemmiyet taşıyor. Açılan ilanda yer edinen sipariş tarafınızca teslim alındıktan sonrasında muayyen bir teslim zamanı bulunuyor. Bu teslim zamanı çoğu zaman alan kişi ve şirket içinde belirlenmektedir. Yapılması ihtiyaç duyulan iş tamamlandıktan sonrasında, alan kişi dilerse tamamlanan sipariş ile alakalı şirket sayfanıza yorum bırakabiliyor.

Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Su Tesisatı Kaçak Tespiti yeni kayıt olan firmaların gelecekte de iş almaya devam etmesi ve müşterilerde itimat oluşturmasında, profilde yer edinen müspet yorumlar büyük avantaj sağlıyor. Genelde bütün şirketler ancak fiyat teklifleri ve sunmuş olduğu hizmetler ile ön plana çıkarken, aldığınız müspet yorumlar ile bir adım daha öne geçebilirsiniz.

Evdeki su kaçağı nasıl bulunur? Bu probleminin yanıtını verebilmek için, dairenize ilişik ana su vanasını kapatmanız gerekir. Ana su vanasını kapatmanıza karşın su sayacı dönmeye devam ediyorsa evinizde su kaçağı olduğu anlamına gelir. Böylece evimizdeki su sızıntısı kati olarak tespit edilir. Ancak yukarıda da söylediğimiz benzer biçimde ancak su kaçağının kati olarak varlığı tespit edilir.

Su sızıntısının nerede bulunduğunu tespit etmeniz tamamen tahminlere dayalı olabilir. Ancak her su kaçağı, su sayacının süratli dönmesine sebep olmaz. Su kaçağı zaman zaman o denli ufaktır ki saatlerce akmasına karşın 1 metreküp su sadece tükenir. Tabi bu her vakit bu halde devam etmez.

Su Tesisatı Kaçak Tespiti İstanbul

Zamanla sızan su çatlağı büyüterek daha çok akmaya adım atar. Su sızıntısı azca da olsa bunu erkenden ayrım edebilirsiniz. Bunun için yeniden dairenizin ana su vanasını kapatmalısınız. Ana vanayı kapattıktan sonrasında su sayacının üzerindeki değerleri not ediniz. Ertesi günkü değerler ile kıyasladığınızda su sızıntısı kati olarak belli olur.

Evinize gelen ekiplerimiz; ilk önce manometre ile suyun basıncını test etmektedirler. Manometre değerinde düşüş olursa, akustik dinleme aleti ile su kaçağı dinlenmeye başlanır. Su kaçağı küçük bir çatlaktan sızıntı şeklindeyse ve sesi duyulmuyorsa, temiz su tesisatının basıncı yükseltilerek akustik dinleme aleti ile yine dinlenir. Bu işlemin sonucunda evimizdeki su kaçağı kati olarak tespit edilir.

Kameralı Su Tesisat Tamiri

Kameralı Su Tesisat Tamiri

Su Tesisatı Kaçak Tespiti su kaçağının olduğu bölge derhal açılır. Onarımı yapılarak yine kapatılır. Onarım işlemi bittikten sonrasında su kaçağı olup olmadığı yine test edilir. Ekiplerimiz probleminin 0 çözüldüğünden güvenli olduktan sonrasında çalışmalara son verirler.

Su Tesisatı Kaçak Tespiti Acil!

Firmamız, her kaçak türü için değişik aygıt kullanmaktadır. Pimaş hattındaki su kaçakları için kameralı görüntüleme aleti kullanıyoruz. Kameralı görüntüleme aletinin kamerası pimaş borusunun içerisine gönderilir. Pimaş borusunun içi dikkatli olarak incelenir. Personel deneyimli eğer olmazsa cihazdaki görüntülerin birçoğunu yorumlayamaz ve problemi gözden kaçırabilir. Bu işte tecrübeli personellerle çalışan firmamız, pimaş borusundaki su kaçaklarını en kısa müddette tespit etmektedir.

Cihazın aktardığı görüntülerden; borunun meyilsiz olması, boruda herhangi bir çatlak yada kırık olması, borunun contalarında sıyırma olup olmadı, borunun içinin yağlı olup olmadığı benzer biçimde sorunların tamamı tespit edilir. Tespit işleminden sonrasında lüzumlu emek harcamalar adım atar.

Ancak pimaş borusunda çatlak, kırık yada conta sıyırması var ise, borunun tamamının değişmesi gerekir. Bunun için tamir ekiplerimiz adrese yönlendirilir. Onarım işinde tamamen deneyimli olan ekiplerimiz onarımın tamamını yaparak kullanıma hazır hale getirir. Ayrıca meydana getirilen tüm onarımlar kayıt dibine alınarak bir sene garantilenir. Bir sene arasında firmamız tarafınca meydana getirilen onarımlarda bir arıza çıkması niteliğinde ücretsiz bir şekilde yine onarımını yapmaktayız.

Tıkalı Klozet Açma

Su Tesisatı Kaçak Tespiti Nedir ?

Bazı kalorifer kaçaklarında ise asla tamir meydana getirmeye gerek bile kalmaz. Firmamız tarafınca çatlak onarma özelliğine haiz bir kimyasal deva kullanılır. Kimyasal ilacın kalorifer tesisatına hiç bir yan tesiri yoktur. Kalorifer hattında su ile beraber kalorifer tesisatını dolaşarak borulardaki tüm çatlakları onarma özelliğine sahiptir. Bu sayede kırma dökme olmadan tamir gerçekleştirilmiş olunur.

Evde su kaçağı nasıl bulunur? Sorusunun yanıtını verdiğimiz bu yazıda, siz değerli üyelerimizin de ayrım etmiş olduğu benzer biçimde firmamızın haiz olduğu cihazlar olmadan su kaçağını noktasal olarak saptamak olası değildir. Evinizde su kaçağı olduğu için şüpheleniyorsanız, su faturanız azca kullanmanıza karşın yüksek geliyorsa derhal bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın yedi günü hizmet veren firmamız, en kısa müddette adresinize gelmiş olarak kati olarak sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.

Su Tesisatı Kaçak Tespiti Ersoylar Tesisat

Su kaçağı tespiti esnasında bu yöntemler ne yazık ki eskide kalmıştır. Günümüzde derhal derhal herkesin tesisat mevzusunda bazı makineleri bulunmakta ve su kaçağı mevzusunda da bu makinelerden yardım almaktadır. Firmamız su kaçağı hususunda müşterilerine destek olmak amacıyla, tüm makine ve ekipmanlar ile hazır halde bulunmaktadır.

Bu sayede müşterilerin işleri kırılmadan, dökülmeden ergonomik bir halde çözümlenmektedir. Tesisat borularının parçalarında ortaya çıkan yada borunun direk ana hattında oluşan kırık, çatlak kararı ortaya çıkan su sızıntısına su kaçağı denilmektedir. Su kaçağı binalarda olmaması ihtiyaç duyulan ve istenmeyen bir durumdur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dokun Ara