Sultanbeyli Su Kaçağı

IMG_5248
0

İstanbul’un bir ilçesi olan Sultanbeyli’nin nufüsü 315.000 ‘ni aşmıştır. Büyümelerin ve eski binaların çıkarttığı sorunların başında su kaçakları geliyor. Sultanbeyli Su kaçağı bulma hizmetinde öncü olan firmamız, müşterine sürekli pratik çözümler üreterek en kısa zamanda bu sorundan kurturmalarını amaçlar. Eskiyen konutlarda veya iyi yapılmayan su tesisatlarında kaçaklar meydana gelebiliyor. Sizden oluşan bir kaçak alt kat komşunuza zarar verebiliyor. Eski tip usullerde su kaçağı bulmada kırma işlemi yapılır. Buda fayans, sıva, fayans ustası ve benzeri ek maliyetler yaratabiliyordu. Su borularındaki tıkanıklığı açma işlemi kameralı su kaçağı tespit hizmetiyle uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

LAVABO TIKANIKLIĞINA SON

Alanında uzman olan teknik kadromuz tarafından probleminiz hızlıca yapılmaktadır. Lavabom tıkandı diye üzülmeyin. Geçici tıkanıklığa karşı lavabo aç kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Fakat su tesisat borusunun içerisinde kalıplaşmış birikintiler için robotla su kaçağı bulma işleminden başka alternatif yoktur. Yaşam alanlarımızı kullanılamaz hale getiren bu sorunlara akılcı ve pratik çözümler getiren Ersoylar Tesisat,

 

müşterilerinin memnuniyeti için hizmetlerini garanti altına almıştır.

Mehmet Akif Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Organgazi Mahallesi Ahmet Yesevi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Turgutreis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Abdurrahmangazi Mahallesi, Adil Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Mecidiye Mahallesi başta olmak üzere Sultanbeyli’nin her yerine servisimiz vardır.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA