Sultanbeyli Su Kaçağı

sultanbeylii su kacak tespiti
0

İstanbulun bir ilçesi olan Sultanbeyli’nin önceki adı Sultan Beyliği olarak bilinmektedir. Hızlı gelişim gösteren Sultanbeyli tesisat kaçağı gibi kafa yoran problemler başa başa kalmaktadır. Kırmadan Sultanbeyli su kaçağı bulmada sektörde öncü firmayız.  Bu sorunu geleneksel usuller kullanıp yapanlara göre daha düşük maliyetle gerçekleştirmekteyiz. Temiz su kaçaklarında gelişmiş teknoloji olan akustik dinleme cihazlarını kullanıyoruz ve bu cihazla tesisat kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyoruz.

Akustik dinleme cihazı ile yapılan tespitlerde su kaçağının gerçekleştiği tesisat dinlenerek sızıntının olduğu yerde farklılaşan ses değişikliklerine bakılır,buna göre noktasal olarak kaçağın tespiti yapılır. Bunun dışında duruma göre kameralı su kacagı tespiti veya robotla su kacagı bulma gibi hizmetlerde vermekteyiz.

Eski geleneksel yöntemlerle çalışan su tesisatçıları su kaçaklarını bulmak için varsayımlarla bölgeleri kırma yöntemini kullanır. Bu işlem kaçağın olduğu nokta bulunarak istisnai durumlarda bu fiyatlar artabilmektedir. Bunun firmamız için tespit edilmesi çok kolay hale geldiğinden, hiç vakit kaybetmenize gerek yok daha sonra gerekli tamiri yaparak ve testler yapılarak işlemimiz başarı ile sonlandırıyoruz.

Su kaçakları konusunda profesyonel bir firma olan Özeniş Tesisat su kaçaklarının yerini noktasal olarak tespit edip onarmaktadır. Turgutreis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Abdurrahmangazi Mahallesi, Adil Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Organgazi Mahallesi Ahmet Yesevi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Fatih Mahallesi başta olmak üzere Sultanbeyli’nin her yerine servisimiz vardır.

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA