• Yazar:  melike

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma

sultanbeyli su kacagi bulma
0

Sultanbeyli, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçeler arasında yer almaktadır. Eski bir yerleşim yeri olan Sultanbeyli yapılmaya başlanan kentsel dönüşüm çalışmalarıyla yenilenme evresine geçmiştir. İlçede yaklaşık olarak 290 bin kişi yaşamaktadır. Aynı zamanda toplam 15 mahalleden oluşmaktadır. Sultanbeyli su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız, Sultanbeyli ilçesinin her mahallesinde en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Hizmetimiz dahilinde müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yaptığımızı söyleyebiliriz.

Son Teknoloji Cihazlar Kullanıyoruz

Firmamızın en büyük özelliklerinden birisi; her zaman son teknoloji cihazlar kullanmaya dikkat etmemizdir. Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde yer alan birçok firmaya göre daha ön planda olmayı başarıyoruz. Su kaçağı bulma konusunda kullandığımız cihazlar en ufak sese duyarlıdır. Bu yüzden su kaçağı yaşadığınız bölgeyi noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Aynı zamanda kameralı sistem olduğu için su kaçağı olan bölgenin görüntüleri de aktarılır. Bu sayede eski yöntemler gibi kırma işlemi yapmaya gerek kalmadan su kaçağı yaşadığınız yerin tespiti yapılacaktır.

Su Kaçağı Tespitinden Sonra İşlemler Nasıl İlerliyor?

Birçok müşterimizin merak ettiği sorulardan birisi ise; su kaçağı tespitinden sonra işlemler nasıl ilerliyor? Sorusudur. Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra çalışanlarımız ilk olarak ev veya iş yeri sahibine su kaçağının nerede olduğu ve boyutları konusunda bilgi veriyor. Sonrasında ise tamir işlemlerinin nasıl yapılacağı ve maliyeti hakkında gerekli bilgilendirilmeler yapılıyor. Burada en önemli konulardan birisi ise; sizlerin bu işlemlere onay vermenizdir. Birçok tesisat firması sizden onay almadan işlemlere başlayarak bu işlemlerin ücretini sizden isteyebilir. Fakat firmamızda kesinlikle bu tarz bir sorun yaşanmaz. Her şeyden önce sizin onayınız alınır ve  şekilde işlemler yapılmaya başlanır.

En Uygun Fiyat

Sultanbeyli su kaçağı bulma hizmeti verdiğimiz sırada birçok müşterimiz fiyatlarımızın pahalı olduğunu düşündüğü için ilk başta bizimle iletişime geçmeye çekindiklerini  belirtmektedir. Müşterilerimizin böyle düşünmesine sebep ise; bizim hizmetlerimizi sunduğumuz sırada son teknoloji cihazlar kullanmamız ve her zaman profesyonelliğe önem vermemiştir. Fakat firmamız kesinlikle müşterilerine çok pahalı fiyat politikaları uygulamamaktadır. Hatta sunduğumuz fiyatların birçok tesisat firmasının altında olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyat ve ödeme işlemlerinin ayarlanacağı sırada her zaman ilk olarak müşterimizin bütçesinin ön planda tutarız. Müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemlidir. Ücretlendirme politikamızda bu şekilde belirlenmiştir. Fiyatlarımızın uygun ve sunduğumuz hizmetin bu derece kaliteli olması müşteri memnuniyetimizin her geçen gün artmasını sağlamaktadır.

8 Yorum(lar)

  • Kamil

   Geçenlerde evimde su borusu patladı. Daha önce de tesisatla ilgili problem yaşadığım oldu. Çağırdığım ustalar ya işini düzgün yapmadı yada gereksiz masraflar çıkardı. Bu sefer daha uzman kişilerle çalışmak istedim. İnternette bu şirketi gördüm. Yazılanlar beni etkiledi. Hemen irtibata geçtim. Çok ilgili davrandılar ve hemen geldiler. Eve girdikleri ilk andan itibaren son derece temiz ve titiz davrandılar. Patlağı kısa sürede tamir ettiler. Gereksiz yere iş çıkarmadılar. Bunun değişmesi lazım, bunun takılması lazım şeklinde hiçbir şey olmadı. Kısa sürede beni bu dertten kurtardılar.

  • Kamil

   Geçenlerde evimde su borusu patladı. Daha önce de tesisatla ilgili problem yaşadığım oldu. Çağırdığım ustalar ya işini düzgün yapmadı yada gereksiz masraflar çıkardı. Bu sefer daha uzman kişilerle çalışmak istedim. İnternette bu şirketi gördüm. Yazılanlar beni etkiledi. Sultanbeyli’de hizmet verdiklerini görünce hemen irtibata geçtim. Çok ilgili davrandılar ve hemen geldiler. Eve girdikleri ilk andan itibaren son derece temiz ve titiz davrandılar. Patlağı kısa sürede tamir ettiler. Gereksiz yere iş çıkarmadılar. Bunun değişmesi lazım, bunun takılması lazım şeklinde hiçbir şey olmadı. Kısa sürede beni bu dertten kurtardılar.

  • Sena şen

   Sultanbeyli’de evimiz var. Geçen gün evde su borulariyla ilgili bir sorun oldu. Anladığım kadarıyla su borusun sızıntı yapıyormuş. Bunun sonucunda duvarda rutubetlenme vardı. Eşim evec işte çağıracağım dediğinde çok tedirgin oldum. Çünkü duvarlar tamamen sökülecek diye düşünüyordum. Bu şirketi bulmuş. Adamlar ilk geldiklerinden beri çok titiz davranıyorlardı. Ellerinde çeşitli cihazlar ile odada su borularını ve sorunlu bölgeyi buluyorlar. Çok küçük bir bölgeyi kazarak su borusunu tamir ettiler. Korktuğum gibi sorun olmadı.

   • Özeniş Tesisat

    Hedeflediğimiz yol müşteri memnuniyeti ve probleminizi çözüme kavuşturmak lakin bunun dışında titizlik ile özen ile çalışmalarımızı yapmaya özen gösteriyoruz.Problemi çözeceğiz diye kırıp dökmenin size daha fazla iş bırakmanın bi anlamı yok efendim.Bu bağlamda memnun bırakabildiysek ne mutlu bize.

  • rıfat

   Yeni aldığımız evde sultanbeylide rutubet kokusu ortaya çıktı bizden kaynaklımı bilinmez ama aldığımızda böyle bir sorun yoktu belki başka birşey var biz anlamadık hafta sonları müsait oluyoruz evde sizin için sorun yoksa gelip bakarmısınız ücret konusunda sorun ve sıkııntımız yok

  • hakan

   Sultanbeyli bölgesinde yüzyüze görüşebileceğimiz bir ofisiniz ekibiniz varmı acaba telefonda anlatılamıyacak bir sorun dolayısıyla yüzyüze görüşürsek çok daha sağlıklı sonuçlara imza atmış olabiliriz yaşadığımız problem şuan için büyük değil ama şimdiden çözmezsek ileride mutlaka büyüyecek bir problem haline sorun haline gelebilmesi olanaktır.

  • Leyla

   Tuvalet tıkanıklığı konusunda sizlerden yardım istiyorum, çocuklar klozet içerisinde oyuncaklarını atmışlar ve klozeti kullanamıyoruz, birkaç kişiye sordum klozet sökülmeden çözüm üretemezsiniz dediler, klozeti kırmadan sorunu çözebilir miyiz.

  • Kader

   5 yıllık binada oturuyorum banyomdan pis kokular gelmeye başladı sonra ne göreyim boyalar kabardı bi akrabamız eski tesisatçıydı sağolsun size yönlendirdi ben şimdi yapmaya kalksam 2-3 bin lira tutacak dedi çok memnun kaldık teşekkürler

Bilgi Talep Edin!

ŞİMDİ ARA