• Yazar:  melike

Sultangazi Su Kaçağı Bulma

sultangazii
0

Sultangazi ilçesi İstanbul’da Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. 2008 yılında kurulan ilçe toplam 16 mahalleden meydana gelmektedir. Sultangazi ilçesinin nüfusu ise 437 bin civarındadır. Sultangazi ve çevresinde yaşanan problemlere baktığımız zaman su kaçağı probleminin sık sık yaşandığını görebiliyoruz. Sultangazi su kaçağı bulma hizmeti veren firmamız ise oluşan su kaçaklarında en garanti hizmeti sunmaktadır. Firmamız Sultangazi ve çevresinde yaşayan kişilerin yaşadıkları su kaçağı problemlerinde bu su kaçaklarına çözüm bulabilmek için her zaman en profesyonel hizmeti sunmaya dikkat etmektedir. Sunduğumuz bu hizmetler sayesinde müşteri kitlemizin her geçen gün artış gösterdiğini söyleyebiliriz.

Sultangazi’de yaşayan kişiler genellikle su kaçakları sorunlarına çözüm bulabilmek için mahallerinde yer alan tesisatçıları çağırmaktadır. Fakat mahalle tesisatçıları genellikle eski yöntemleri kullandığı için ve cihazları son teknoloji kullanılarak üretilen cihazlardan olmadığı için su kaçağı yaşanan yeri tam olarak bulamamaktadır. Bu yüzden evinizde sadece su kaçağı bulunma evresinde bile birçok bölümde çatlaklar ve kırıklar oluşturulduğunu görebilirsiniz. Bunlar sizleri görünüş olarak rahatsız edeceği gibi ek masraflar yapmanıza da sebep olacaktır.

blank

Firmamız Sultangazi su kaçağı bulma hizmeti sunduğu sırada kullanıcılarına son teknoloji üretilen cihazları kullanarak bu hizmeti sunmaktadır. Bu sayede evinizde veya işyerinizde hiçbir yerde çatlak veya kırıklar oluşturulmadan su kaçağı olan yer noktasal olarak tespit edilir. Cihazlarımız en ufak bir su sesine hassas şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda kameralı sistem sayesinde su kaçağının boyutları ve nerede olduğu belli olmaktadır. Noktasal teknolojiyi İstanbul’da kullanan ilk tesisat firmalarından birisi olduğumuzu söyleyebiliriz.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Daha önceden su kaçağı problemi yaşamayan kişiler genellikle evlerinde su kaçağı olduğunu çok geç tespit etmektedir. İlk zamanlarda su kaçağını anlayan kişilerin çok az olduğunu söyleyebiliriz. Bunun sebebi ise; su kaçağının bazı evlerde ve işyerlerinde direk kendini belli etmemesidir. Su kaçağı genellikle ilk olarak duvarlarda hafif dökülmelerle başlar. Bu durum sizin evinizde yaşanmıyorsa komşunuzun evinde yaşanıyor olabilir. Hatta bu yüzden komşunuz sizi uyarmış bile olabilir. Bu zamana kadar su kaçağı bulmak için gittiğimiz bazı evlerde sorunun kişinin kendisinde değil komşusunda olduğunu da görmüştük.

Su kaçağının kendini belli ettiği bir diğer etmen ise; su faturalarıdır. Son zamanlarda su faturalarınız önceki aylara göre daha fazla geliyorsa evinizde su kaçağı problemi olabilir. Su kaçağının boyutu çok büyük olmasa bile su faturanızda çok büyük farklar yaşanmasına sebep olabilir.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA