TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Teras Su Kaçağı

İçeriği Puanla

Teras Su Kaçağı Su borularında sızıntıların yerini tayin işi uygar cihazlarla kolayca yapılıyor. Ultrasonik ses dinleme cihazlarıyla kulakların duyamayacağı damlama sesleri hangi tür dolgu malzemesinin içerisinden geçerse geçsin duyulabiliyor. Teraslardaki su kaçaklarının bulunması için ilkin tesisat kontrolü yaptırın. Kontrol hemen sonra tesisatlarda sıkıntı çıkmazsa boşa yapılma bir muamele diye düşünmeyin zira tespit yapılmadığında her yeri kırmak zorunda olabilirdiniz. Ev içinde boru sistemlerinde oluşabilecek su kaçakları için böylece test sağlanmış olur. Tespit emek vermesi hemen sonra meydana getirilen çalışmalarda su kaçağı bulunmazsa, o vakit çatı izolasyonundan arıza kaynaklanıyor demektir.

Teras Su Kaçağı

Teras Su Kaçağı

Su kaçağı tespiti hemen sonra tesisatla alakalı mesele yok ise sızıntıların nedeni izolasyondan kaynaklanıyordur. Belli bir vakit hemen sonra suya karşı meydana getirilen çatı izolasyonları vakit arasında sızıntı yapabilir. Çatı izolasyonu kaçağı için çözüm çatı ustalarına kalmaktadır. Çatılar için evvelinde alınabilecek birtakım tedbirler vardır. Evlerin teraslarında kullanılan çatı yalıtım malzemeleri güçlendirilebilir. Örneğin teraslarda bulunan fayans benzer biçimde kaplama malzemelerinin arasına derz türü sızıntı önleyici malzemeler eklenmiş olur böylelikle derzler sağlamlaştırılır.

Su sızıntılarının niçin olduğu bütün sorunlarda sizin en büyük yardımcınız olan Ersoylar Tesisat, yılların getirmiş olduğu tecrübelere dayanarak teras yalıtım kaçağı tespiti arasında hizmet veriyor. Teraslarda olup biten bu kaçaklar ancak izolasyondaki bir çürüme anlamına gelmiyor. Yağmur sularının tahliyesine yarayan borulardaki bir tıkanıklık da sıkıntı yaratabilir. Borulara giren yapraklar, yağmurla gelen toz ve pislik, hatta kuş yavrularının ne yazık ki borulara düşmesi borunun tıkanmasına niçin olmaktadır. Teras yalıtım kaçağı tespit edildikten sonrasında yapılacak işlemler ise çatı yalıtım sisteminin elden geçirilmesi işine dayanıyor.

Teras İzolasyon Kaçağı Tespiti

Evin duvarlarında bilhassa duvarların birleşim yerlerinde, dış etkilere aleni olan teraslarda ve terasların altındaki kütlesi kaplayan asma tavanlarda devamlı olarak görülebilecek su kaçakları binalar için zaman içinde büyük bir vehamet oluşturuyor. Binalarda ıslaklık ve rutubet girişlerinin olduğu bölgeler başta pencere ve kapı doğramalarıdır, hemen sonra teraslardan ve balkonlardan içeri giren nemlenme gelir.

En oldukça teras katlarında, çatı odalarında ve bunların alt katlarında olan hacimlerde teras su izolasyon kaçağı oluşur. Binanın buralardan almış olduğu rutubet miktarı zaman içinde birikip büyük seviyede çürümelere niçin olabilir. Bu yüzden binalarda su kaçaklarının tespiti aslına bakarsak pek kimsenin evvelinde düşünmediği, sadece bir sıkıntı başladığında mesela duvarlarda küflenme benzer biçimde oluşumlar olduğunda dikkate alınır. Teraslar rutubet girişlerinin en oldukça olduğu yerlerdir.

Çatıların yalıtım sağlamlığına bağlı olarak her vakit sızıntıya maruz kalınabilir. Şimdi uygar cihazlarla teraslarda sıcaklık kaçağı kontrolleri yapılabiliyor. Termal kameralarla yapılacak sıcaklık kontrollerinde ortaya çıkan bölgeler sıcaklık geçişlerinin olduğu yerleri, şu demek oluyor ki açıklıkları bellik ediyor. Bu açıklıklardan her vakit su sızıntılarının gelmesi mümkündür. Devrelerde seyretme gazı kullanılması bile sıcaklık ve su geçişindeki arızaları saptamak yararlanılan bir sistemdir. Çatı ve teraslardaki yalıtım kaçakları bu kontroller kararı tümüyle tespit edilebiliyor.

Teras Su Kaçağı Kaliteli ve Ekonomik Tedbirler

Binalarda ve teraslarda oluşacak su kaçaklarının bulunması şimdi eski sıhhi tesisat ustalarına asla benzemeyen ustalaşmış takımlar tarafınca yapılıyor. Ustaya haber salıp iki gün gelecek diye beklemiyorsunuz. Belirlenen saatte, teknik donanımları ile gelen takımlar su kaçağı bulma ve problemi yok etme mevzusunda size tam anlamıyla reel bir hizmet sunuyorlar. Ersoylar Tesisat senelerdir bu alanda çalışmanın verdiği birikimle alanına giren tüm işlerde size memnun edici bir hizmet sunuyor. Firma ile alakalı tüm lüzumlu bilgiye ve kontakt imkanlarına internetteki internet sitesi üstünden kolayca ulaşılabilir.

Teraslarda su kaçağı tamiri de şirketin ustalaşmış anlamda verdiği hizmetler içinde. Bütün bu hizmetler kaliteli olmalarının yanında fiyat olarak alan kişi memnuniyetini sağlamaya yöneliktir. Binalardaki tadilat işlerinin aslına bakarsak ne büyük bir sorun yarattığını hepimiz bilir. Su sızıntısını bulmak için beyhude yapılacak duvar yıkmalar daha fena durumlara sebep olur.

Terasınızdan gelen suların nereden kaynaklı bulunduğunu bilmiyorsanız o şekilde en doğru adres içinde yer aldığınızı söyleyebiliriz. Teraslarda biriken suların geç ayrım edilmesi büyük sorunların ortaya çıkmasına niçin olabilecektir. Günümüzde çatı katlarındaki yalıtım problemlerinin çözülmesi aslına bakarsak çok zor bir durumdur. Özellikle su sızıntıların içine kış dönemlerinde yağmurunda eklenmesi organik olarak işin içerisinden çıkılmaz bir vaziyet bulunmasına niçin oluyor. Bu nedenle ilk önceliğimiz probleminin nereden kaynaklandığını bir an ilkin bulmak gerekir.

Teras yalıtım kaçağı için en doğru adres olan firmamızla sizlerde süratli bir kontakt içine girebilir ve problemlerinizin de artık bir an ilkin çözüme kavuşmasını da sağlayabilirsiniz. Üstelik artık hizmet alırken de oldukça fazla fiyat ödemezsiniz.

Geçmişte teras zemindeki sorunları bulmak epey güçtü bu durumda bina sahiplerinin ciddi maliyetlerin dibine girmesine niçin olmaktaydı. Günümüzde artık teknolojik gelişmeler ilerledikçe bina sahiplerinin lüzumsuz maliyetlerin dibine girmesi önlenmiş oldu. Mesela kamera seyretme sistemi ile teras zemindeki su kaçağı tespit edilmekte bu durumda kırıp dökmeden probleminin çözülmesine imkan sağlamaktadır.

Leave a Comment