Tesisat Problemlerine Kırmadan Onarım

yerdeki su kaçağı tespiti
0

Tesisatlarınızda en sık yaşanan problemlerden bir tanesi su sızıntılarıdır. Bu sızıntılar genellikle eskiyen boruların meydana getirdiği bir sorun olmakla birlikte günlük yaşantınızı da sekteye uğratır. Bu sızıntıların biran önce giderilmesi gerekmektedir. Bunun için de su sızıntısına neden olan boru ya da boruların ilk etapta tespit edilmesi gerekmektedir. Tespitin sonrasında onarım işlemi gerçekleşir. Ancak bu noktada hane sahibinin kırıp dökme metotlarının kullanılacağı aklına gelebilir. İşin aslı ise öyle değildir. Bizler kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde hiçbir zemin ya da duvarınıza zarar vermeden tespit işlemini gerçekleştiriyoruz. Su kaçağı bulma konusunda uzman olan ekibimiz tespiti sağladıktan sonra birkaç saat içinde sıkıntıyı gideriyor. Üstelik biz bu hizmetlerimizin tamamını aynı gün içinde veriyoruz.blank

Sorunu Kökünden Gideriyoruz

Tesisat firmaları genellikle eski usul kaçak tespit etme yöntemlerini kullanabilir. Ancak bu sizi hem boru, hem döşeme, hem duvar, hem de tezgah masrafına sokacaktır. Ayrıca bu işlem günlerinizi alabilir ve sizin tüm düzeninizi alt üst edebilir. Hatta işyerlerinde böyle bir sistem ile su kaçağı bulma işlerinize ara vermenize dahi sebep olabilir. Bizler asla bu yönteme başvurmuyoruz. Çünkü tesisat adına geliştirilmiş cihazlarımız sayesinde duvar ya da döşeme yüzeyinden de tespit sağlayabiliyoruz. Tespit ettiğimiz boru ya da boruların değişmesi gerekiyor ise sizlerin de onayı ile tamirat işlemlerine başlıyoruz.

Çağırın Hemen Gelelim

Su sızıntılarını eğer erteler ya da kendiniz halletmeye çalışır iseniz sonuç hüsran olabilir. Çünkü bu kaçaklar büyümeye meyillidir ve su baskınları kapınızı çalabilir. Üstelik bu sızıntıları ertelemeniz için de herhangi bir çekinceniz olmamalıdır. Çünkü bizler aynı gün içinde sizlerin yardımına koşan uzman bir ekibiz. Üstelik her zaman en ekonomik fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Değişim gerektiren işlemleri sizlerin onayı olmadan yapmıyor ve onay verirseniz de her zaman birinci kalite, korozyona dayanıklı borular kullanıyoruz. İşyerlerinizde meydana gelen su sızıntılarını göz ardı etmek prestij kaybına yol açar. Ne sizler ne de misafirleriniz ya da müşterileriniz rahatsız olmadan sessiz ce onarımı gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Hizmet, Ekonomik Fiyat

Su sızıntılarını fark ettiğiniz anda önlemini almalısınız. Çünkü sızıntı devam eder ve bunun önlemi alınmaz ise döşemeleriniz ve duvarlarınız çürüyecektir. Bu nedenle sızıntının sebep olduğu nem ve rutubet gibi faktörler baş göstermeye başladığında bizler ile iletişime geçin. Bizler en kısa sürede arıza tespitinizi yapmak üzere yanınıza geliriz. En kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata almak isterseniz bizler buradayız. Ayrıca kırmak, dökmek ya da büyük gürültüler ile çalışmak asla bizlerin hizmet anlayışında yer almıyor. Su kaçağı bulma işlemi bizler için yalnızca birkaç saat alıyor. Masrafından çekinmenize gerek bulunmuyor. Çünkü bizler fayanslarınıza, duvarlarınıza ya da mermerlerinize zarar vermiyoruz.

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA