TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Tesisat Tıkanıklık Açma

İçeriği Puanla

Geçmiş bölümlerde bu işi yapan ve gerçekleştirmekte olan firmaların çok da fazla ve ileri teknikler istemeyen sıhhi tesisatlar çözümleri nedeniyle belli belirsiz ve işinizi pek de görmeyecek olan tıkalı bölge açma çözümleri belki de binlerce lira harcamanıza sebep olmaktaydı. Fakat teknolojinin firmalara sunduğu klozet, tuvalet, banyo ve mutfak lavabosu gibi tüm alanlarda sıhhi tesisatlarınızın çözümleri nedeniyle başınızın ağrımasının oldukça mümkün olması nedeniyle artık insanların bu tip sorunlar başına geliyor.

Tesisat Tıkanıklık Açma

Tesisat Tıkanıklık Açma konusunda bu işi uzman ekipler ve bunu kullanan ekipmanlarla gerçekleştirmesi adına kovalamakta olduğu çözümler sayesinde belki de artık gece gündüz demeden sıhhi tesisat çözümlerine sahip olabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Çünkü kameralı robotlar ve dönen ve parçalama prensibiyle beraber tıkanıklık açma hizmetleri çok daha profesyonel şekilde gerçekleşmektedir. Tıkanıklık açma hizmetleri firmamız tarafından sizlere sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde verilmektedir.

Profesyonel Tesisat Tıkanıklık Açma

Bu sayede belli belirsiz kişilerin ve pek de profesyonel olmayan firmaların sunduğu kırıp dökmeli hizmetler sayesinde tıkalı alanların açılması oldukça hızlı ve basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sayede güvenilir ve sıhhi tesisatlarınıza zarar gelmeden profesyonel çözüm önerilerine sahip olmanız da beklenmektedir. Sıhhi tesisatçıların ve bu işi profesyonellik düzeyde uygulayan kişilerin oldukça başarılı olduğu çözümler sayesinde tıkalı kısımları açma işlemleri için sizler de uygun fiyatlar ödeyerek ve cebinizi zarara uğratmayacak şekilde tespit ve tadilat işlemleri yaparak yaşam alanlarınızdaki her türlü sorunlu alanları cihazlarla ve robotlarla birlikte çözülmesini sağlatabileceksiniz.

Çarpık yerleşme, eskiyen yapılar ve kötü altyapılar sebebiyle sık sık karşılaşılan bir problem olan tesisat tıkanıklıkları uzman ekipler müdahale etmediği sürece daha da büyük sorunlarla karşılaşabileceğiniz gerçeğini gözler önüne sermektedir. Yeni binalarda su kaçakları sorunu fazla görünmezken özellikle eski binalarda kalitesiz tesisat malzemeleri ve zamana bağlı oluşan aşınmalarla gelen problemler sık sık belirtilen duyulur. Firmamız tesisatlarda tıkanıklık açma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapmaktadır. Yaptığımız bütün işlemler garantilidir.

Banyo gideri sorunu birçok ev sahibi için utanç verici bir durumdur Tıkanmışbir tuvalet aynı soruna neden olabilir, ancak saç ve kirli suyun kanalizasyona karışması nedeniyle çok daha büyük bir boyutta. Bu potansiyel olarak ağır durumdan kaçınmak istiyorsanız, bir tesisatçı çağırmadan veya giderinizi açması için birini işe almadan önce denemeniz gereken yöntemler vardır.

Tesisat Tıkanıklık Açma Servisi

1)Duş alırken veya banyo yaparken banyo pencerenizi açın. Ayrıca duş çalışırken banyonuzun penceresini açabilirsiniz, hava, suyu borulardan geçirmeyi kolaylaştıracaktır. Buradaki fikir, suyu evinizdeki sıcak ve soğuk borulardan geçirmek ve orada bulunan yağ veya kılları temizlemek için suyu dolaştırmaktır. Duş almayı veya banyo yapmayı bitirdikten sonra, pencereyi kapatın ve banyo fanınızı kapatın, böylece daha fazla su sızmaz.

2) Tıkanmışgiderinizde bir piston kullanın. Bir piston, tahliyenizdeki herhangi bir tıkanıklığı aşağı itmeye yardımcı olmalıdır. Ayrıca, bu, sıkışmış herhangi bir tıkanıklığı açmak için suyu ileri geri itmeye başlayacaktır. Ayrıca, gidere zarar verme potansiyeline sahip olabileceğinden çok fazla güç kullanmadığınızdan emin olun.

3) Kaynar suyu giderinize dökün. Bu hızlı ve kolay bir yöntemdir ancak yanlış yapılırsa borulara zarar verebilir, bu nedenle kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Su ile dolu boş bir tencereye ihtiyacınız olacak ve ocağınızın üzerinde kaynatın. Yeterince ısındığında, kaynar suyu tıkanmışlavabonuza veya duşunuza dökün. Kaynar su ile birleştirilen buhar, giderinizi açmanız için herhangi bir tıkanıklığı zamanında gidermenize yardımcı olabilir.

4) Bir tahliye yılanı satın alın. Bu, borularınızın altından atık hatlarına kadar giderinizdeki tıkanıklıkları temizlemek için kullanabileceğiniz uzun ve esnek bir araçtır. Bu aletlerle her zaman son derece dikkatli olmalısınız çünkü yanlış yapılırsa borularınıza zarar verme potansiyeli vardır. Nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı ve tam olarak ne yaptığınızı bilmiyorsanız, bu yöntemi asla kullanmamalısınız.

5) Duş alırken veya banyo yaparken banyo pencerenizi açın. Ayrıca duş çalışırken banyonuzun penceresini açabilirsiniz, hava, suyu borulardan geçirmeyi kolaylaştıracaktır. Buradaki fikir, suyu evinizdeki sıcak ve soğuk borulardan geçirmek ve orada bulunan yağ veya kılları temizlemek için suyu dolaştırmaktır. Duş almayı veya banyo yapmayı bitirdikten sonra, pencereyi kapatın ve banyo fanınızı kapatın, böylece daha fazla su sızmaz.

6) Giderinizi tıkamak için sahip olduğunuz araçlardan birine bir şey olursa diye, her zaman elinizde fazladan bir boru parçası bulundurmalısınız. Ayrıca, bunun fiyatı pahalı olabilir, bu nedenle bir şey olması durumunda veya yardımcı olacağını düşünüyorsanız, yedek bir parça bulundurmak en iyisidir. Bu sadece tesisatçılar gibi profesyoneller tarafından yapılabilir, çünkü işleri tesisatla ilgili olabilecek herhangi bir sorunu çözmektir.

7) Mikrodalgada 3-5 dakika su kaynatmayı deneyin veya kaynar sıcak musluk suyunu plastik şişelere dökün ve ardından soğuk su besleme vanalarını kapattıktan sonra bu şişeleri gidere yerleştirin. Bu işlem, borularınızın içinde biriken gresi yumuşatmaya yardımcı olurken, aynı zamanda drenajlarınızda tıkanıklık olarak birikecek olan atıkları da uzaklaştıracaktır.

8) Giderinizdeki yağı ve saç tıkanıklıklarını temizlemek için çamaşır suyu ve kabartma tozu karışımı kullanabilirsiniz. Küvet veya lavabonuzda her birinin iki parçasını birleştirin, açıklığı kapatmak için küveti doldurun, klor hemen içinde köpürmeye başlayacaktır. Diğeri bir saat boyunca otururken giderinize birkaç bardak koyun, bir saat sonra kontrol edin ve tamamen net değilse bu, daha fazla kabartma tozu kullanmadan önce işlemi durdurun anlamına gelir.

9) Duş giderine yemeklik yağ ve su karışımıyla doldurulmuş bir şişe kullanın. Yağ, saç tıkanıklıklarını yıkayacak ve aynı zamanda giderinizin içinde ileride oluşabilecek tıkanmaları da önleyecektir. Bunu yalnızca bir kez ve yalnızca kesinlikle gerekliyse denemelisiniz.

10) Duş giderinizi temizlemek için seyreltilmiş halde sirke kullanabilirsiniz. Suyu akıtırken sirkeyi gidere dökebilirsiniz, ayrıca bir bardak sirke ile bir bardak beyaz şarabı karıştırıp bu karışımı gidere dökebilirsiniz. Bu, duş giderinizi açmanın etkili bir yoludur, ancak herhangi bir aksama veya sorun olmadan değil. Su kaynağınızla kimyasal kullanmaktan asla kaçınmamalısınız, onları nasıl kullandığınız kadar önemlidirler. Bir şeyleri temizlemek istiyorsanız, bunu güvenli ve düzgün bir şekilde yapın.

11) Duş giderinizi tıkamak için bir piston kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu etkisiz olabilir, bu yüzden yapmanız gerekenden fazlasını yapmadığınızdan emin olun. Hala sorun yaşıyorsanız, muhtemelen gelip sizin için durumla ilgilenebilecek birini bulmanın zamanı gelmiştir. Gideri ılık sabunlu suyla daldırmayı deneyebilirsiniz, ayrıca sorun daha da kötüleşirse bir tahliye yılanı kullanmalısınız. Kanalizasyonlarınızı temizlemek için bazen yeni bir piston kullanmak yeterli olabilir.

12) Erkenden yardım çağırmak, tıkanmışduş giderinizi temizlemek için bir tesisatçıya gitme zorunluluğundan sizi kurtaracaktır. Daldırma ve yukarıda bahsedilen diğer yöntemleri denediyseniz ve hala sorun yaşıyorsanız bir tesisatçı çağırmanın zamanı gelmiştir. Kesinlikle emin olmadığınız bir şeyi yapmaya kalkışmamalısınız.

13) Tıkanmışduş giderinizi temizlemeye yardımcı olması için kabartma tozu kullanmayı da deneyebilirsiniz. Bir fincan kabartma tozunu sıcak musluk suyuyla doldurun ve bu karışımı tıkanmışduş giderinize dökün. Bu, pahalı aletler ve hizmetler olmadan duşunuzun tıkanıklığını açmanın kolay bir yolu olabilir. Sadece bunun gibi bir kimyasalı suyun yakınında kullanırken dikkatli olun, çünkü eğer dökülürse dökülen alanın çevresinde bir miktar hasara neden olabilir. 14) Bir duş başlığı temizleyicisine yatırım yapın. Bunlar, duş başlığındaki tüyleri almak amacıyla satın alınabilir, ayrıca tahliyenizi engelleyen her türlü birikintiyi temizlemek için de kullanılabilir. Bir profesyonel işe almadan bunu asla temizlemeye çalışmamalısınız, ancak bu cihazlardan birini kullanmak, işi kendi başınıza farklı yöntemler denemekten daha kolay ve daha hızlı yapmanıza yardımcı olabilir.

15) Duş giderinizi içeriden açmak için bitki ve çiçeklerden yapılmış doğal temizleyiciler kullanabilirsiniz. Küvetinize bir yemek kaşığı karbonat ekleyip içini sıcak suyla doldurabilirsiniz. Küvetiniz sıcak su ile dolduktan sonra üzerine bir bardak sirke ekleyin ve ılık su ile doldurmaya devam edin. Bu, kanalizasyonunuzdaki birikmenin çoğunu çözmeye yardımcı olacaktır.

16) Giderinizi tamamen açmak için klorlu ağartıcı ve beyaz sirke karışımı kullanabilirsiniz. Bir sprey şişesini suyla doldurun ve bu karışıma 1/2 yemek kaşığı çamaşır suyu ekleyin, ardından buna 1/4 fincan beyaz sirke ekleyerek bunu takip edin. Bu karışımı sadece dışarıda yaparken kullanmalısınız çünkü yanlışlıkla üzerinize veya etrafınızdaki diğer malzemelere dökülmesini istemezsiniz. 17) Bir tesisatçı kiralamak zorunda kalmadan duş giderinizin tıkanıklığını açmak için bir kurutma kağıdı kullanabilirsiniz. Bunu, kurutucu tabakasını lavabo giderine serperek ve ardından üzerine biraz sıcak su dökerek yapabilirsiniz. Bu, orada oturan saç veya yağı gevşetmeye yardımcı olacak ve sonunda tahliyenizi tamamen temizleyecektir.

18) Kimyasallarla dolu bir mutfağınız olmaması için bir bardak sirke ile birlikte kabartma tozu kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu, kimyasalları kendileri kullanmakta rahat olmayan, ancak yine de duş giderlerindeki tıkanıklıklarından kurtulamayan bazı kişilere yardımcı olacaktır. Bu sorunu çözmenin en iyi yolu budur, gerekmedikçe asla kimyasal kullanmak istemezsiniz.

19) Sıvı bulaşık deterjanı ve beyaz sirke de kullanabilirsiniz, bulaşık deterjanındaki alkali, borularınızın içinde oluşan kalıntıları veya birikmeyi parçalamaya yardımcı olacaktır. Bu, giderlerinde herhangi bir kimyasal kullanmak istemeyen kişiler için iyi bir kombinasyon.

20) Diğer ülkelerden gelen malzemelerle yapılmış endüstriyel ürünleri kullanmayı deneyebilirsiniz. Bunlar, giderinizde bulunan gresler ve yağlar gibi şeyler üzerinde kullanılabilir; bu, evinizdeki tıkanmışgiderleri sizin için başka birini işe almak zorunda kalmadan temizlemenize yardımcı olur.

21) Duş giderinizin tıkanıklığını açmak için bir piston kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu etkisiz olabilir, bu yüzden yapmanız gerekenden fazlasını yapmadığınızdan emin olun. Hala sorun yaşıyorsanız, muhtemelen gelip sizin için durumla ilgilenebilecek birini bulmanın zamanı gelmiştir. Gideri ılık sabunlu suyla daldırmayı deneyebilirsiniz, ayrıca sorun daha da kötüleşirse bir tahliye yılanı kullanmalısınız. Kanalizasyonlarınızı temizlemek için bazen yeni bir piston kullanmak yeterli olabilir.

22) Tıkanmışduş giderinizi temizlemenize yardımcı olması için kabartma tozu kullanmayı da deneyebilirsiniz.