Tesisatçılar Su Kaçaklarını Nasıl Bulur?

su kacagi bulmak
0

Eskiden bu işlem oldukça zorlu ve vakit alan bir işlemdi. Mahalle tesisatçısına gidilir. O da daha önce sorununu çözdüğü durumlarda olduğu gibi su kaçağı olan bölgeyi inceler. Kendi başına, ev sahibiyle herhangi bir bilgi alışverişi yapmadan, alet edevatlarıyla hummalı bir çalışma içine girerdi. Gereksiz yerleri kırarak, fayans taşları, duvarlar aklınıza gelebilecek tesisatın geçtiği her yeri kırarak kaçakları arama işlemine geçerdi. Fakat günümüzde tesisatçılık tamamıyla değişti. Tesisatçılar su kaçaklarını bulabilmesi için bu konuda uzman olmaları gerekmektedir. Bu şekilde rahatlıkla bulabilirler.

blank

Su Kaçaklarına Acil Çözüm

Gezici ekipler, siz adresinizi verdikten kısa bir süre evinize gelerek, mümkün olan en iyi çözüm yöntemiyle direk problemi ortadan kaldırma amaçlı çalışmaktadırlar. Özel sistemleriyle gelen gezici ekipler, duvarınızın altında dahi geçen tesisat borularını, su kaçağı yapan bölgenin noktasal olarak tespitini yapar. Özel dinleme aygıtları sayesinde, gereksiz kırma işlemlerine gerek duymadan, tamamen kulaklıklarıyla dinleyerek, direk problemin üstüne gitmektedirler.

1 Bilgi Talebi

    • blank
      umut yalçın

      geçen yaz tatile gittik evimizi su bastı ve çok masraf çıktı ama sızıntının nerden olduğunu bilmiyorduk İnternet gezerken https://www.sukacagiistanbul.gen.tr itesine denk geldim hem özeniş tesisat ekibini çağırdım evimdeki tesisatı tamir ettiler her şey için teşekkürler herkese tavsiye ederim

Bilgi Talep Edin!

Call Now ButtonŞİMDİ ARA