TESİSATÇI TALEP ET

Su Kaçağı | Petek Temizliği

Robotla Tıkanıklık Açma | Kombi Petek Temizliği Acil Su kaçağı ve tıkanıklık açma için %100 garantili hizmet...

Ersoylar Tesisat, İstanbul genelinde su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma, petek temizliği ve kombi bakım tamir servisi konularında profesyonel olarak garantili hizmet vermektedir. Siz de bizleri tercih ederek su tesisatçı bulma kolaylığu ile uygun fiyat garantisini kaçırmamış olursunuz.

Tıkanıklık Açma

İçeriği Puanla

Tıkanıklık açma ve tıkalı boru açma şekilleri için her insanın değişik türde önerileri bulunmaktadır. Pis su gideri tıkanıklığı açma mevzusunda 2004 yılından beri hizmet veren Firmamız, kameralı görüntüleme aleti ile ilkin tıkanıklığın kaynağını tespit ediyoruz. Tespit işleminden sonrasında robot aygıt ile tıkanıklığa müdahale ediyoruz. Tıkanıklık açıldıktan sonrasında, kameralı görüntüleme aleti ile ne olursa olsun yine test yapıyoruz. Evinizdeki ve işyerinizdeki wc tıkanıklıkları, mutfak tıkanıklık açma yada ana hat pissu tıkanıklıklarını açmak için genel hatlarıyla demir çubuklar yada çelik teller ile açılmaya çalışılır.

Tıkanık açma servisi verirken, müşterilerimizi tıkanmanın niçin kaynaklı olduğu mevzusunda da bilgilendirmekteyiz. Tuvaletin tıkanması pek oldukça sebepten kaynaklanmaktadır. Söz mevzusu borunun lüzumlu eğime haiz olmaması, vakit içinde tıkanmaya sebep olabilir. Ancak wc tıkanmalarının ve arkasından da taşmaların pek oldukça nedeni bulunmaktadır. Kağıtların rulo yapılıp klozete atılması, gideri tıkayan en mühim unsurlar içinde yer almaktadır. Hayvan mamaları yahut kumları ya klozete atılması niteliğinde tuvaletin tıkanmasına niçin olabilmektedir. Kadın pedleri, kondomlar; poşetler de tıkamaya sebebiyet veren durumlar içinde yer almaktadır.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma İstanbul

Açılırsa şansınız var açılmaz ise işiniz birazcık daha oldukça demektir. Pis su borularının geçmiş olduğu bölgeler kırılıp dökülecek eviniz inşaat haline geçecek, bölgeler kırılıp tıkanıklık açılıp borular değişecek betonlar atılacak, seramikler ve laminantlar döşenecek iş sonlanmış olacaktı. Evet yanlış duymadınız bizlerden ilkin vaziyet böyleydi. Firmamız günümüzde hızla gelişen değişen teknolojinin ilerlemesi ile beraber envanterine muhtelif tıkanıklık açma cihazları eklemiştir. Tıkanıklık açma esnasında kırıp, dökmek artık geçmişte kaldı ve kanal açma makineleri ile etrafı kirletmeye ihtiyaç duymadan tıkanan giderleri kısa müddette açıyoruz.

Robotlu Tıkanıklık Açma İstanbul 7/24 Profesyonel hizmet vermekteyiz. Böylece tıkanıklığın tamamen açıldığına güvenilir oluyoruz. Tıkanıklık açma eskiden oluşan masraf tıkanıklıkları için duvarlar kırılır, pimaşlar sökülür ve sökülme sırasında pvc’den oluşan pimaşlarda da kırılmalar meydana gelir ki bu da artı bir gider ve zahmet olarak ortaya çıkardı. Günümüz şartlarında artık bu zahmetlerin yaşanmaması tıkanıklık açma İstanbul işlemleri esnasında daha süratli ve ergonomik çözümler sunulması oldukça daha basit hale gelmiştir.

Ancak tıkanık açma işlemini pratiklik, süratli ve zahmetsiz olmasını elde eden bu işlemeleri meydana getiren İstanbul arasında devamlı hizmet veren tesisat ekibimizin profesyonel, eğitimli ve donanımlı olmasıyla bire bir bağlantılıdır. Tıkanıklık açma makineleri ile günümüzde tıkanan giderlerin açılmıştır. Firmamızın edinmiş olduğu tecrübelere göre, birtakım wc tıkanıklıkları ana masraf hattından kaynaklanmaktadır. Klozet tıkanıklığı yanında küvet tıkanıklığı da sıkça görülen problemler arasındadır.

Tıkanıklık Açma Firması

Tıkanan küveti açmak da mühim bir iştir ve bunu da kırmadan yerine getirmek gerekir. Tüm masraf açma hizmetlerini son olarak teknoloji ile tasarlanmış cihazlarla meydana getiren firmalar, bu işlemi de hususi olarak eğitilmiş uzman personeller aracılığı ile yapmaktadır. Pis su gideri tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılan cihazlar içinde bulunan görüntüleme cihazları, tıkanıklığın tam yerini tespit etmektedir. Bu sayede de kırma işlemi uygulanmamaktadır.

Tıkalı küvetleri açarken eski tip olanlarda iki yahut üç fayans kırılması gerekirken tıkalı tuvaletlerde kırma işlemi asla olmamaktadır. Peki, wc tıkanıklığı iyi mi açılır Robot tıkanıklık açma cihazları, görüntüleme cihazları aracılığı ile tespit edilen problemi oldukça basit bir biçimde açmaktadır. Üstelik işlemi yaparken masraf borularına herhangi bir zarar verilmemektedir. Ana masraf hattı tıkanıklığını saptamak edinim ihtiyaç duyulan kırılgan bir işlemdir.

Firmamız, 2004 yılından beri hizmet veren ve deneyimli personellere haiz bir firmadır. Personellerimizin deneyimi sayesinde, ana masraf hattı tıkanıklıklarını en kısa müddette çözmekteyiz. Binaların ana masraf hattı, binanın zemininden geçerek logar kuyusuna bağlanır. Bina zemininden geçmiş olduğu için, ana masraf hattının tıkanması niteliğinde ilk etkilenen daire zemin katta bulunan dairedir. Binada bodrum kat var ise ilk bodrum kattaki daire etkilenir.

Ana masraf hattı tıkanıklığının en bariz özelliği, bodrum yada zemin kattaki dairenin wc yada lavaboyu kullanmamasına karşın tuvalette taşma meydana gelmesidir. Bunun sebebi binadaki herhangi bir dairenin kirli su masraf hattını kullanmasından kaynaklanmaktadır. Pimaş açma hizmetimizin arkasından oluşturulan masraf borusuna kamera göndererek giderinizin niçin tıkandığını, ne tür bir cismin tıkadığı ve yine tıkanıklık yaşatır mı, pimaş borularda kırık var mı bu tarz şeyleri görmekteyiz. Ayrıca firmamız su kaçağı tespiti ve petek temizleme hizmeti de vermektedir.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Leave a Comment